Жената овен/ 16 тема

  • 16 868
  • 753
  •   1
Отговори
# 705
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 265
Ех, оставихте си ме сама  Crossing Arms

Ще оправяме леглата и ще се оправяме за сън....
Поне да разкажете къде купонясвахте.
Прегръдки и целувки

# 706
  • Мнения: 608
Хей, овенки, къде сте? Всички ли щуреете по купони?
Аз май както казва мъжа ми "изпращях"  Laughing Хванах се да чистя, мия, пера и т.н. , че в тези горещини нямах сила нищо да направя.
И не пия, а хапвам джанки  Laughing
Коки, добре че си намерили вече турските магазини. Имат доколкото знам доста българска стока, така че ще намираш каквото ти трябва Simple Smile
Браво за лещата, а така да видят англичаните как хубаво ухае на БГ манджа  Laughing
Фран, добре ли си миличка? Днес мъжа ми направо съжаляваше танцуващите в горещината, че и с носии тежки облечени..  Hug

# 707
  • Мнения: 1 568
Току що се прибрах и ви хвърлям един зъркел  hahaha
Моята племенничка нали имаше Рожден Ден, та с децата ги водихме да се налудуват тази вечер и да се почерпят, а на самия и Рожден Ден бяхме с бабите и дядовците само  Hug

# 708
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Ей, мЪ и аз цъфнах преди малко.
Щурях във Турскиьо рИстУрант и аз Wink Ама да знаЙти, липсвахте ми. Гот ми беше със вас там, ама многУ бе Hug Hug Hug Hug Hug Hug
ЗАЙЧЕ БАЙЧЕ Hug
Морето на 15 мин пеш от нас, ама аз сама не обичам да ходя. КЪт сЪ върни сУпрУжиетУ тогава шЪ нападам. И аз като Еличка искам да ти кажа, че ти се кефя на огнената лентичка smile3503
На останалите неспоменати, но НЕ, забравени,  голямо гУУУУУУУУУш, че отивам да простирам и се проскам във лИглотУ, че днеска съм препускала не кЪт Идин кон, а кЪт цялУ хергеле коне. Надявам се да заспя от раз. УтрЯ шЪ пиша повИчИ Hug

# 709
  • Мнения: 678
Токущо се прибирам и аз.Изкарахме си супер.Бяхме на Борисовата воденица на плажа,след това разходка в Морската и айде в Аксаково.Лягам че утре съм от 6 часа на работа.
Лека нощ.

# 710
  • Мнения: 2 139
Aha, добре съм.Хайде лека нощ..... Mr. Green

# 711
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 265
Брей, Овенки купонджийки, падвам се, че весело сте изкарали.
АЗ си бях вкъщи и ще сервирам закуска


При нас валя цяла нощ, сега е хладно...

Хубав ден!

# 712
  • Мнения: 410
добро утро.ние се наспахме,днес е малко пошпрохладно...тази нощ как се изсипа-не е истина...утре нашия чичо пристига от Кейп Таун-пиеме по ракия-две и четвъртък заминавме за Велинград...

# 713
  • Мнения: 348
Dobro utro! Party
Moq maj zamina da raboti,malkiq spi,a za vi 4eta.Ama mnogo ste gotini,beeeee!  Hug
Pri nas vremeto e mucka! Peace

Bobi,mila,vzemam si kafence! Hug

# 714
  • Мнения: 22 543
Добро утро и от мен. )
И при нас е валяло нощес, сега е хубаво и прохладно. )
Ще хващам Калина и отиваме малко на разходка, докато не е станало пак жега. )

КоКолинка, щях да ти предложа да си изтеглиш флекс тайп от замунда и да можеш да си пишеш на кирилица. )

# 715
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Да се разпиша и аз Hug
Като хукнах сутринта рано, че преди малко се прибраФ. Уж отидох на Билата на Колхозния пазар, тъкмо плащам и цъфна една стара позната. И като седнахме на кафе, на кафе станахме. . ЕЙ, за тВа сИга сЪ разписФЪм
Пия бирка, лапам пица и вЪ чИтЪ.
Тука е все още яко горещо, чакам да дойде вашият дъжд. Нали казаха, че при нас ще дойде след обяда и щяло да вали и да трещи до към вторника..

# 716
  • Мнения: 2 139
Айде, добър ден от мен.Преди малко станах, но съм много добре.Пия сега кафенце.

Коки Hug

# 717
  • Мнения: 22 543
Здрасти и от мен. )
Направихме една разходка с Калина, пийнахме кафенце, тя хапна торта и поигра. После обърнах центъра да търся пиле на грил, ама нямаше, всичко затворено...(((
Видяхме и една "приятелка" дето вчера уж щеше да ми се обажда да се видим, че детето и имаше РД, ама ни вчера се обади, ни днес. Пък си седи на кафенце с мъжо и още някакви....хич и не се обадих днес, направих се, че не съм я видяла....ама много мразя такива работи....Като нямаш намерение да направиш нещо, по-добре не се обещавай....

# 718
  • Мнения: 410
момичета,абе какво стана с Венета???хич не пише вече...сега погледна х,че е писала последно на 17-ти април..........

Последна редакция: нд, 25 юли 2010, 15:01 от ася20

# 719
  • Мнения: 384
ася i na men mi lipsva Venetta v temata,Delta me informira 4e ve4e ne pishe v tazi tema,no ne i za pri4inata.
Az susto riadko pisha, poizgubich interes naposleduk  Peace

Priatna i mnogo uspeshna nova sedmica pojelavam na vsi4ki v temata   Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт