Жената овен/ 16 тема

  • 16 858
  • 753
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 22 531
То днес понеже съм настроена малко войнствено, ама....

ася, ира, ами щом не пише жената явно вече не и е приятно...
Може да си е намерила по-добра компания, съмишленици и т.н....
Ето както и ира сама казва, загубила е интерес...
Така че всеки си има причини да пише и да не пише.....пък винаги може да я попитате лично защо не пише тук...

# 721
  • Мнения: 608
 Здравейте!
Писането в темата не е нещо задължително като войниклъка преди за мъжете и варенето на лютеница от жените  Joy
Тук сме защото си симпатизираме, защото се обичаме дори, хубаво ни е заедно и имаме нужда да обменяме чувства, мисли, думи..
Аз днес ходих на вилата при мама и с едно гущерче взаимно си изкарахме акъла (то не че знам моя къде е де и дали го има?  Thinking), а после се наблюдавахме взаимно 15 минути. Майка ми каза, че обитавало къпинака й  Grinning Плаж, на който заспах като маносана, а сега реанимирам с кафе и течение   Joy
Идва време за нова тема, хайде нов мераклия  Hug

# 722
  • Мнения: 22 531
Ели, хахаха, представих си ви с гущера. )))))
Е, че защо нов мераклия за темата, направи я ти. )
Да ударим 50те странички и може да се захващаш. )
От мен хола, може ли?. )

# 723
  • Мнения: 1 568
Днес не съм ви навестявала  ooooh!
Едно ми е тъпо и мързеливо и смотано и убито и ...брррррррр Crossing Arms

# 724
  • Мнения: 608
Може бе, как да не може Simple Smile Ти си назначена за дизайнер вътрешен интериор, Пепито-сладкарка, Фран ще ни е озвучителя, ди джея и т.н, бе всеки да е такъв, какъвто иска.
Медуза е направила страшно яка последната тема и аз затова предлагам всеки да прави- така се получава разнообразие.

# 725
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 259
Привет!!!!
И на мен ми е мързеливо и никакво.....
Банята е за чистене, абе цялата къща, но не ми се започва - неделя е - почивен ден  Mr. Green
Пия следобедно кафе  с cookie да ви предложа и на вас

# 726
  • Мнения: 2 138
Ба си, каква чест FlutterАко аз пускам музката вие ще луднете, бе, но щом се налага.Като за начало-
http://vbox7.com/play:4cdc7721                  Невероятна песен Peace

# 727
  • Мнения: 608
Фран, с огромен кеф изгледах и изслушах клипа  Heart Eyes Бе Аеросмит си е Аеросмит  newsm10
Мястото за ди джей вече е заето-Фрааан!  Mr. Green  Hug

# 728
  • Мнения: 410
аз наготвих,сега ще правя салатка....за Венета-просто попитах- Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyesнадявам се не прозвуча лошо..

# 729
  • Мнения: 157

Ели, миличка, та тази с мацка едно към едно си приличаме. В мечтите ми  Joy

Както казва един приятел "ми иди си земи като мен бе, неколко пакета синьо сирене, земи си неколко баунтита, малко прошуто, малко филе елена, ена кока кола си земи като ено готино лице, земи си две три кутии сладолед, па седни и консумирай консумирай консумирай разумно" Joy Joy Joy

Боби, не стига, че притежаваш убийствен изглед от терасата, а и супер басейн! Дано много ви върви!

Венетка я засичам в готварския.

# 730
  • Мнения: 1 568
О, скъпа накисна ли си дупето и днес  Hug
И аз не мога да си обясня за Венета, веднъж преди месеци и писах на лични, попитах я какво и е, ако трябва да и се извиним за нещо, та тя пишеше всеки ден тук, беше като домакиня на темата и изведнъж  Tired
Отговори ми кратко , че нямало проблеми и това беше  Thinking
Нещо се е случило , няма начин, но както и да е!
Ако чете да знае, че я споменаваме с добро и ни липсва  Hug

# 731
  • Мнения: 410
О, скъпа накисна ли си дупето и днес  Hug
И аз не мога да си обясня за Венета, веднъж преди месеци и писах на лични, попитах я какво и е, ако трябва да и се извиним за нещо, та тя пишеше всеки ден тук, беше като домакиня на темата и изведнъж  Tired
Отговори ми кратко , че нямало проблеми и това беше  Thinking
Нещо се е случило , няма начин, но както и да е!
Ако чете да знае, че я споменаваме с добро и ни липсва  Hug
маргалче Hug Hug Hug

# 732
  • Varna
  • Мнения: 2 596
ВЕНЧЕ
Видя ли, колко много ни липсваш!

# 733
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Голям съм мързел днеска, след обяда smile3538
Даже съм заспала, по едно време, но пък бях станала рано. Обаче гладих, че да не се чувствам многУ ФиновнЪ Flutter
Виждам, че на всички ни липсва Венчето. Но не можем да и се сърдим, че не и се пише. Всички си я помним със добро. Незнам защо, но винаги я чувствам сред нас.....

# 734
  • Мнения: 157
О, скъпа накисна ли си дупето и днес  Hug

Днес не съм, щото много вятър, студ и лед  Joy Пък и оправях стоките за магазините. А Марчето колко дрешки пробва, докато етикира. Кипра и половина  Mr. Green Пуста слабост, ей!

Днес кучоците имат РД, стават на 2 г. и досега се гонихме с апарата да се снимаме. Имаха свинска торта със свещички.  hahaha
Утре ще кача снимки от другия комп, че лаптопа забива от 8 ГБ карта.
Пепи, завиждам ти за Зара, много послушна изглежда, а тия моите ....

Делти,  с туй гладене ще те запомня.

Общи условия

Активация на акаунт