2003 новите първолаци - 2010/2011 - 6

  • 28 558
  • 755
  •   1
Отговори
# 60
  • sofia
  • Мнения: 8 951
Да се запиша....
Четене, писане, смятане....божеее, толкова е далеч от всичко това. Онзи ден с баща му оцветили всички топки вкъщи....Слънчевата система правили. Ама как се знае на коя планета какво й било ядрото, ама тази буря на Юпитер кога ще спре, ама как от хиляди години има буря....побърка ме уикенда. И само разнася едни тънички енциклопедии за планетите. Като зацикли на дадена тема, няма край.
Август ще съм отпуска и тогава ще го натисна малко да попише, че е загубил тренинг.
За училище си имаме всичко от предучилищната. Само тетрадки и подвързии ще трябва да купя. Фулмастери изрично ни казаха, че не трябват, защото като се оцветява с тях и пробива и от другата страна на листа - моливи или пастели.
Като марка освен фабер-кастел, ползвам и Staedtler. Наблизо ми е офисът на вносителите и има и книжарница и всякакви канцеларски джвъчки.
за острилка, препоръчвам от този тип защото има къде да се събира боклука.

# 61
  • Мнения: 14 133
Сашо 2 дена мужду часовете игра навън гледа "Ну погоди" .  Wink  Подреждайки открих един добре скрит диск и сега това филмче е най-актуално у нас.  Hug Дори съм се наела да дръпна сериите, които нямаме и довечера ще го изненадам.  Peace

# 62
  • Мнения: 2 474
Здравейте!
Тина,добре дошли с Никола! Peace
Деси Х3,браво на Дани!
rosisd,браво и на Поли!А Петьо от две години ме преследва с една книжка "Първите 1000 думи на английски".А какво произношение има. Party
*vessy,чудесно лято ще изкара твоето момченце-лято,планина. Laughing
jizzlobber,и ние сме в ремонт вкъщи.Да не говорим,че правим и ремонт в училище. Whistling
И да не забравя-Бети,благодаря ти за новата темичка!   bouquet
Успешна седмица! Peace

# 63
  • Мнения: 249
Хайде да се запишем при вас.Моята госпожица Вяра е родена на 6.10.2003г.Записана е в СОУ"Ив.Вазов" Плевен.От списъка,който ни даде госпожата съм купила единствено сметало и то защото Вяра си помагаше с пръстите за задачите.Не ми се иска да я притискам да пише през лятото,но като не се упражнява известно време после нещата са по-зле.Така че почти всеки ден пише по малко.За четенето-срича по малко.Но общо взето не и се занимава.Много е разсеяна.Как ще бъде наесен...тръпки ме побиват.Раницата по всяка вероятност ще бъде на Уинкс-такова е нейното желание.От една приятелка знам,че подвързиите е добре да се купуват като ни дадат учебниците,за да мерим по тях,а тези с лепенките били много удобни.Тя има от българските бои на Спанчевци-наистина са хубави и на прилична цена.Тези ,които тя ползва пише че са с мед,а другите без мед ми се видяха с по-зърниста структура.За часовника-казва къде е голямата стрелка и къде малката и коя какво показва.За връзките на обувките-има желание,обаче на майка и все не и остава време да и покаже Embarassed.Хайде стига съм писала,че стана цял роман.Хубав ден!

# 64
  • Мнения: 1 507
Здравейте!
В нас тече поредната драма... тръгваме си вчера от майка ми, а Таня намери калинка. Носи я чак до нас, стиска я в ръчичка и накрая я прибра във формичка за пясък. Не се вслуша много в обясненията ни, че е по-добре да я пусне, за да не се мъчи животинчето... никога до сега не била имала калинка, която да остане с нея толкова дълго.
Чак вечерта, след като си легна, постигнахме съгласие - калинката се оставя на балкона и тя сама да прецени дали ще остане или си тръгва Wink
До тук - добре. Само че сутринта бях събудена от ревящо дете, което хлипа "Аз я убих".
Последваха часове на преосмисляне и сега е решена да бъде ветеринарен лекар. Явно съвестта толкова силно й заговори, че вече е склонна да пусне дори охлюва на свобода (много съм щастлива от последното, вътре в буркана му вече изглежда потресаващо зле).
И най-новото: имаме си посадена леща. Пак в буркан, разбира се Laughing, курдисана в нейната стая. Просто от там що флора и фауна мина...

# 65
  • Мнения: 14 133
Тина,добре дошли с Никола!  Heart Eyes
galani, добре дошли с Вяра!  Heart Eyes
Приятни мигове сред нашата дружинка!  Hug
Лято,  Heart Eyes на сладуранката.  Laughing

# 66
  • Мнения: 775
Моят бакуган го научили да играе табла, сега ще трябва и мен да научи, та да ме биел  Simple Smile
Иначе ми разказва филмчета по телефона  #Crazy

# 67
  • Мнения: 1 194
Добре дошли на новите мами и набори Hug
Снощи детето беше във възторг от новата си стая Simple Smile. В събота му купих и чаршафи с Батман и шалте за леглото с Батман ... и изобщо много Батман, много нещо Mr. Green
Утре заминава с баба си и дядо си в Троян.
Не му се чува за учене и писане изобщо, но август и аз ще съм отпуска и ще започна малко да го карам да понаписва нещичко.
Аз все още не съм купувала нищо. Имаме списък с някои неща, но все още не съм и поглеждала даже какво има по книжарниците Embarassed
Мисля след родителската среща през септември да пазарувам всичко наведнъж. Поне имаме раница за училище вече.
Спорна и усмихната седмица на всички Heart Eyes

# 68
  • Мнения: 14 133
mama L , радвам се, че детето е харесало стаята.  Hug
Оставили сме Сашо на волна програма.  Joy Когато му дойде музата, попрочита по някое редче от някое детско списание.  hahaha
И той засега има само раница.  Grinning

# 69
  • Мнения: 2 474
mama L,много се радвам,че стаята е допаднала на Волен.
anssi,манията с бакуганите отмина при Петьо.В петък беше канен на рожден ден,но отказа да отиде.Детенцето-рожденик дошло да го вземе за тържеството,а Петьо за компенсация му подарил бакуганите си,"защото вече не му били нужни",а приготвения подарък останал вкъщи.Този номер ми го прави постояно-канен е на всички рождени дни на децата от градинската група,а почти винаги отказва да отиде.По-интересно му е да си играе с по-големите деца от махалата.
Лято,пак смях с твоята Таня.Петьо пък си гледаше една жаба на име мистър Мигинс.Така и не разбрах какво се случи с нея.
galani,добре дошли с Вяра! Peace

# 70
  • Мнения: 1 507
И той засега има само раница.  Grinning

И Таня така.
Даже вчера открих още една, която пак й е подарявана и после е забравена. Чисто нова и съвсем прилична, ще я ползва и нея. Надявам се като са две, да ги сменя и по-бавно да бъдат амортизирани, че тя не е от онези, дето много старателно си пазят вещите.
Та така - две раници, а още нищо, с което да ги напълним Laughing

deyzi, как изубихте безследно цяла жаба?! Аз подозирам, че лещата се сади с цел - ще възпроизвеждаме среда, подобна на естествената за охлюва. За Рики, де Laughing, да не реши случайно и той да ни напусне!!!

# 71
  • Мнения: 2 474
Лято,въпросната жаба сама намери Петьо.Той и беше спретнал чудесни жилищни условия и не се откъсна целия ден от нея.Аз също трябваше да бъда супер възхитена и заинтересована от животинчето.Няколко пъти мистър Мигинс се опита да ни напусне и аз участвах в операцията по хващането му.На другият ден жабчето го нямаше.Не знам дали Петьо го пусна или жабчето избяга.

Последна редакция: пн, 12 юли 2010, 12:02 от deyzi

# 72
  • Мнения: 4 116
Да се запиша да ви следя  Grinning

# 73
  • Мнения: 1 507
Е как няма да си възхитена, deyzi Laughing 
Аз също трябва да съм - да храня охлюва с краставици всяка вечер, да му пожелавам "лека нощ", да му сипвам вода при нужда. А когато беше "избягал", Таня начерта карта за търсенето му и седем души се разхождахме с викове "Рики, Рики"!
Всъщност оригиналният Рики беше смачкан при битов инцидент. Така се случи, че поставен на земята за кратко, попадна под тежестта на човешка пета Laughing и ни напусна. Само че я се пробвай да обясниш подобно нещо на Таня. Според нея Рики е излязал за малко да се поразходи, да се види с роднините си, да хапне и после обратно при нас. Отделен е въпросът, че двойникът Laughing беше бая по-голям и го открихме на 300 метра разстояние - порастнал е от хапване, няма как и бъъъързо се е отдалечил Laughing

# 74
  • Мнения: 1 194
Лято, изобщо не ви е скучно Joy

Общи условия

Активация на акаунт