Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 70-та тема

  • 115 340
  • 722
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 462
Здравейте,

ето какво забърках днес:

Ориз с гъби http://petyyaa.snimka.bg/cooking/ot-kuhnyata-na-petya.509832.19585192

Кюфтета на фурна http://petyyaa.snimka.bg/cooking/ot-kuhnyata-na-petya.509832.19585198

и Запечени картофи с бекон, сметана и кашкавал http://petyyaa.snimka.bg/cooking/ot-kuhnyata-na-petya.509832.19585267

Приятен неделен следобяд!   bouquet

# 31
  • София
  • Мнения: 2 671
Благодаря за новата тема!

Кебабчета с гарнитура:


Шопска салата:


Палачинкова торта с ягоди:

# 32
  • sofia
  • Мнения: 1 191
Питка с мед и орехи:

Последна редакция: нд, 11 юли 2010, 21:16 от мирта

# 33
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Румя, страхотно си аранжирала салатата  bouquet!

Най-обикновени тиквички на фурна, при гледката на които съпружеското тяло заяви, че за вечеря ще приготви барбекю  Mr. Green:

# 34
  • Мнения: 9 155
Румя, страхотно си аранжирала салатата  bouquet!


я виж и при кебапчетата каква калинка има   Peace Румя   bouquet


При нас за обяд  имаше пълнена рибица с гъби ]  с картофена салата





за вечеря пък пълнени кюфтета с гъби, грах, картофи  и шапчици  Laughing Laughing

# 35
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Пеп-чо, тъкмо те хванах - как е печеният чесън Rolling Eyes? Все се каня да пробвам, че по Фиеста голямо зарибяване пада...освен да метна довечера на барбекюто...

# 36
  • Мнения: 9 155
ами печен не люти  никак. Дори не ухае толкова силно  Crazy Резвам му опашките обаче - както е на глава - в края на скилидките, за да може да  се изпича по-добре май  newsm78 Всъщност не знам защо ги режа, но от доста години го правя и то само така.
На скара обаче ми остава малко суров отвътре, затова и там го слагам завит добре във фолио, с подправките и осолен.

# 37
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
  bouquet

# 38
  • Мнения: 22 867
Ей, много красотии тук, много вкусотии, аз си мислех, че народът почива. Wink Поздравления, момичета и момчета!  bouquet  bouquet  bouquet

Едни кабардински бухтички - лакуми, ама са по-вкусни от нашите! Peace Кифлички от същото тесто, че ми писна да пържа, и мариновани краставички, пак по руска рецепта, така ги хвалеха, че не можах да подмина. Направих малко за проба и, докато ходех да ги разбърквам, намаляха на половина.  Embarassed Все пак оставих чинийка, да опита и половинката. Нямаше да ме затрудни и нея да хапна, много са вкусни, не очаквах.

# 39
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Мятай сега рецептата, иначе Crazy...

# 40
  • Мнения: 22 867
Мятай сега рецептата, иначе Crazy...

На кое - на лакуните или на краставичора? Grinning mari_eta, ще ги метна и двете, че ми харесаха, ама по-късно, че сега ще разхождаме домашния любимец, та и ние покрай него. hahaha

# 41
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
И на двете  chef.

Айде, отивайте, Кучо е по-важен Grinning.

# 42
  • Мнения: 202
И в неделния ден вкусно и красиво.За всички  newsm51
Лабрех и аз чакам рецептата за лакумите.
Месо почти не хапвам...но за тестеничко чак ми премалява!
За днес мързелив печен пипер със сирене и яйца на фурна,кьопоу,баничка с кори на сач,гевречетата на Лабрех и пастички от бишкоти и сметана.






 

Последна редакция: нд, 11 юли 2010, 20:00 от megans

# 43
  • София
  • Мнения: 1 832
Здравейте,
рецептата за сладкото е - ананас голям, след като го изчисих остана 1,2кг, посипах го със 600-700гр. захар и оставих 24 часа в хладилника. После го сварих до средна гъстота и малко преди да стане готово сложих 2ч.л. лимонена киселина. Имах и оше един по-малък ананас, на който сложих повече захар. След изчистването остана 600гр и му сложих същото количество захар. Но много сладко ми се струва, с по-малко захар ми хареса повече. Това е, не е по точна рецпта, импровизация е.

Последна редакция: нд, 11 юли 2010, 20:18 от verabel

# 44
  • Мнения: X
Както винаги всичко е много апетитно,но най-много се ококорих на кюфтенцата на пеп-4о,на палачинковата торта на Румя/и аз съм си я копирала,ама да видим кога ще я направя Thinking/ и на Меганс пастичките.

От мен днес само едни мъфини по рецепта на Лабрекс    bouquet  !

Общи условия

Активация на акаунт