как спите с близнаци в края на бременноста

  • 3 283
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 205
здравейте,искам да ви питам каква поза заемахте по време на сън с близнаците,като пораснаха и натежаха в корема?

# 1
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
На лявата страна и не само с близнаците. Wink

# 2
  • Мнения: 2 950
Гооооолям зор!!!  Rolling Eyes Едвам се завъртах. На която и страна да се обърнех този, който беше натиснат от брат си започваше да рита яко - нахалници  Joy Общо взето лягах на една страна, но си слагах под шкембето възглавница, за да е леко надигнато. Бях се обградила с много възглавници, за да ми е по-удобно уж...

# 3
  • Мнения: 359
с възглавница между краката и под корема
цяла нощ се въртях, и спях сутрин след 10ч...
Абе последните 2 седмици беше кофти.

# 4
  • Мнения: 227
И аз спя на лявата страна, но понякога се будя по гръб Rolling Eyes
Иначе се будя по 5-6 пъти на нощ и си доспивам сутринта, но сега в тая жега сутрин ми пече в прозореца  smile3515
По натам май ще става кофтито, че до края на Август................

# 5
  • Мнения: 3 638
Единствената възможна поза от един момент нататък е настрани  Mr. Green Спях повечето на дясната страна, въпреки, че се препоръчва да се спи на лявата. Да опитат обаче докторите да спят на препоръчаната страна, когато мадамата отляво въобще не се съгласява да спи отдолу и протестира буйно  #Cussing out Сестричката й поне търпеше послушно и ме оставяше да спя  Simple Smile

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Предимно по гръб, но тогава бях в болница на една отпусната пружина. В къщи на твърдия матрак нямаше да ми е удобно. И настрани с възглавница между коленете.

# 7
  • Мнения: 7 803
на лявата страна с възглавница под корема.

# 8
  • Мнения: 205
благодаря ви,много ми помагате,ще пробвам повечето пози

# 9
  • Мнения: X
Има и специални възглавници за бременни (потърси в гугъл), после са удобни и за кърмене.

# 10
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
На една страна, с възглавница за кърмене, с която си подпирах корема и гърба.

# 11
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Пробвай различни пози и намери най-удобната. На мен най-удобно ми беше настрани, като си опирах корема на леглото и една възглавница на гърба ми.Доста време ми отнемаше само наместването  Tired

# 12
  • Мнения: 4 965
Аз спях полулегнала-полуседнала - с много възглавници зад гърба, между коленете и под корема. Беше много сложно. После си отспах след раждането, когато в реанимацията ме натъпкаха с диазепам. Wink

# 13
  • Мнения: 14
Беше си истинско мъчение!  Confused На която и страна да спях, задължително трябваше да имам възглавница под корема, иначе ми беше адски неудобно!
Вечерта се будех около 3-4 пъти.

# 14
  • Мнения: 4
i az nakraia ve4e po4ti ne spiah,no opredeleno mi beshe po dobre ba diasnata strana.vaorajete se s tarpenie.do skoro

Общи условия

Активация на акаунт