как спите с близнаци в края на бременноста

  • 3 288
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 126
Защо да ви лъжа, след като почти не съм спала. Будех си през половин час. Нито на лявата, нито на дясната страна, да не говорим по гръб- направо ужас. Всичко обаче минава и се забравя, когато видиш малките ангелчета . Желая ви успешна и спокойна бременност.

# 16
  • Мнения: 212
Аз спя по-добре на дясната страна.Когато се обърна на лявата имам чувството че сърцето ми се стяга newsm78 и ми става зле.Да не говорим че вечер имам и доста киселини и стоя с часове пред компа или ако много ми се спи пия сода за хляб

# 17
  • Мнения: 16
Опитай с лъжица мед. До половин час спира да ти се гади и напълно изчезват киселините и можеш да заспиш.

# 18
  • Мнения: 212
ще пробвам Lucky  bouquet

# 19
  • Мнения: 86
Изобщо не спя след 1 през ноща, и така до 6 сутринта! След това съм толкова изморена че заспивам дори и седнала. #Cussing out

# 20
  • Мнения: 212
и аз си лягам в 3 или 4 часа сутринта и спя докъм 12 часа на обяд.

# 21
  • Мнения: 283
Забелязала съм, че ако през деня се движа повече или вечер си направя една разходка преди лягане, спането е доста по-спокойно. В осмия месец бебетата вече нямат много място да мърдат и не се бунтуват толкова. Иначе и на двете страни се обръщам, но ми е по-удобно, ако имам възглавница между краката  Peace

# 22
  • Мнения: 488
На мен ми се оказа най-голям проблем кръста  Confused И накъдето и да спя все тая...болки до сълзи!
Възглавница между краката донякъде облекчава положението, но не е кой знае какво...Та така- стискам зъби и си представям малките шушки-това само ми дава сили да издържа  Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 17 546
Ох, на никъде! Нямаше спане в края... На дясно повече спях, но беше истинско мъчение. Също така - на няколко възглавници. И моят кръст беше най-зле, та така от тогава до ден днешен...

# 24
  • русе
  • Мнения: 647
въртях се по точно мъжо то ме обръщаше през15-20 минутииначе се схващах имах ужасни киселини и започнах да спя полу седнала полу легнала с възглавница на гърба...а бе мъка но се изтрайва

Общи условия

Активация на акаунт