Отговори
# 15
  • Мнения: 2 286
Здравейте! Да се запиша и аз Simple Smile

Лейди, smile3525 Прекрасна е темичката!!!

Мишанка, много благодаря за закусчицата и кафенцето! Hug

Арим, я, какви хубави приказки рано сутринта Hug да кажеш после шефа как го е приел Simple SmileSimple Smile

Бобче, стискаме палци, всичко ще се нареди!

Веселина, много се радвам, че нещата и при вас са взели обрат! Дано да се оправи всичко, не се притеснявай Hug

Хубав последен ден от тази седмица и се подгответе за поредицата жегиии

п.п. Имахме си среща в много тесен кръг, но си изкарахме чудесно Hug

# 16
  • Мнения: 1 167
Добро утро и от мен.Днес ми е ужасен ден,снощи се скарах с мъжа ми и толкова ме изнерви,че цяла нощ не съм спала.Тази сутрин,когато отивах на работа за малко да катастрофирам,направо голям късмет изкарах.Дойдох в офиса и така се наревах,сега ми олекна.Трябва да съм по-предпазлива,че с тези нерви мога да си изпатя.
Лек ден мамита

# 17
  • София
  • Мнения: 17 282
veselina - много се радвам на това, което прочетох, стискам палци всичко да се развие в най-правилната посока и скоро всичко да е зад гърба ви!

misselly - а теб идеално те разбирам за работата, аз толкова издишам вече, че идея си нямам как ще добутам, а честно казано, грам разбиране не получавам, имам заместници (4 на брой! това ако не е показателно колко съм натоварена, не знам какво е), обаче към момента те са повече товар, отколкото отмяна, защото една задачка първо им я обяснявам, после проверявам и накрая времето за изпълнението се увеличава повече от тройно. Стискам зъби, да видим докога, но ми е много тежко, пътувам и по един час сутрин и вечер, утрепия си е.

# 18
  • Мнения: 1 298
Честита темичка!

Аз снощи никак не спах. Сега съм зле, спи ми се, ама няма как.
Жегите и в Бургас от сутринта са непоносими. Дори мисля днес да не излизам на разходка с Мила,
защото направо не мога повече.
Снощният спектакъл Българе продължи до 12 часа и късно и легнахме.
Но пък беше супер. Аз дори успях да се разплача на няколко места.
Ама нали съм и емигрант, много се вълнувам на подобни неща, хаха.

Лек ден и се пазете от жегите!

# 19
  • Мнения: 66
Добро утро и от мен  Hug
то май добър ден стана  Embarassed и аз не можах до късно да заспя , въртях се цяла нощ , будих се  през час и съм заспала към 5 ,чак сега се събуждам.
Страхотна тема, мерси Lady V  Hug
На мамите излезли в отпуск честито , и да си почивате повече  Naughty , а на другите -работещите пожелавам лек ден и не се преуморявайте . Обаснете на тея ваще шефове , че сте бременни и имате нужда от повече почивка .
GK  и аз имам същият проблем с гъбичките , доки каза че не били проблем , но и менн ме притеснява факта че са упорити и ако не се махнат , да не докарат някоя инфекция на бебо . Sad По принцип знам че доста бременни ги имат поради промяната на PH- то ма ако не се излекуват незнам какво да правя.  ooooh!
Мишанка днес ти ме разби с тая  закуска бе мила, сега ще тичам до пазара за плодове  Wink
за количките сега съм се спряла на тази :
http://cangaroo-bg.com/in/index.php?act=inside_product&product_id=140
някой да има наблудения над нея ?

# 20
  • У дома
  • Мнения: 59
Добро утро и от нас   bouquet

Аз днес се наспах доволно и ако едни котки не се съскаха и биеха под терасата и да вдигат шум щях да спинкам още, но и това е добре.

Лейди,   Hug, страхотно оформление отново.

Бобче, успех със сделката днес.

Данимира, кошарката е супер и аз сън се ориентирала към такава, само цвета може би ще е друг, но ще решавам на място в магазина като му дойде времето. А за бебчето не се притеснявай, то се върти постоянно, последно като го гледа доки беше с главата надолу и явно като си пери ръчичките и аз усещам много ниско долу движения.

Арим, спокоен последен ден на работа.

На всички ви желая спокоен ден, навън е много горещо и май ще се крием вкъщи.

# 21
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
tzzzvety , а питаш ли ме вчера как се чувствах след твоето сладко изкушение....  Crazy  Joy Аз поне съм по-благосклонна  Flutter....пък и такива дебати завихрихме около килограмите, и аз вече се плаша, та, реших, че е редно да ви подкрепя с нещо леко и витаминозно  Peace


Хайде лек ден и се пазете от жегите!  Sunglasses

# 22
  • Мнения: 5
Добро утро, мамчета!

Чак сега разбрах, че съм именничка днес. Да ви почерпя виртуално


# 23
  • Мнения: 13
Добро утро и от мен   bouquet

Лейди - мерси за темичката, както винаги изпипана и пусната в срок   bouquet
Мирче, Ноел - да минават бързичко последните работни дни и от утре - заслужена почивка  Wink Почивайте, глезете се, пазарувайте - всичко, което ви е на сърце  Grinning
Мишанке - мерси за закусчицата   bouquet
Веселина - радвам се, че нещата при теб се подреждат! Гледай да си отпуснеш душичката малко, за да е добре и кака и бебочо  Peace
bobinka 85- не се ядосвай мила и карай внимателно! Наистина човек има нужда от време на време да си поплаче..Ако искаш да споделиш нещо - давай !
Смехоранке - пожелавам ти да мине бързо почистването и малката смехоранка да спинка и да не разбере  Grinning

Снимчици от вчерашната среща???
Много  Hug  Hug  Hug за Мама Тони, Вики и Валето  Sunglasses

П.С. jully1975 - Честит Имен Ден! Много здраве, късмет, любов, усмивки и един пухкав бебок на есен   bouquet Какъв ден сме днес?

# 24
  • Сливен
  • Мнения: 140
 Hug

# 25
  • Мнения: 1 269
Аз снощи никак не спах. Сега съм зле, спи ми се, ама няма как.
и аз така  Confused вьртях се до 5: 30.
днес сьм на лекар, от цял месец не сьм ходила... вие през колко време ходите?

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
silvi@, ходя един път в месеца Peace

jully1975 - честит имен ден! Почерпката е супер, ще се въздържа от кафенцето, но на тортата няма да и простя Laughing   Hug  love001

# 27
  • София
  • Мнения: 483
Ехаа, тази нощ май никой не е спал  ooooh! Всички сме се въртяли като шилингири по леглата. Ми то е така, като спре секса и сънят си отива  hahaha
Ladi_V, много хубава нова темичка и мнооого хубаво заглавие, благодаря   bouquet
Смехоранке, веднага ни пускай линкове за количките please, че умирам от любопитство.
Бобче, стискам палци да продадеш колата. Телепатична душица си ми тиииииииии, усетила си ме от другия край на континента  Hug
Хейли, лекцията в Слънчице не сме ли я слушали вече? Чудя се дали да се запиша, ама и миналия път май беше "Раждане"
bobinka85, не е хубаво така, момиче! Как така ще катастрофираш  ooooh! По-добре да не караш, а най-хубаво да не се ядосваш, ама... не винаги става номерът с непукизма  newsm78
jully1975, честит имен ден! Да ти е чисто и светло името   bouquet
Днес е Св. великомъченица Юлия Девица  Simple Smile

Снощи се срещнахме в много тесен кръг - аз, Мариянка, Хейли и Фъстъчка от септемврийките. Беше ми мнооого приятно, накрая едва се разделихме. Със сигурност скоро пак ще има среща  Party

Стойте до климатиците, че и днешния ден е горещник!
Дано днес да има новинки от Тони и бебките, изпращам им целувки и на тричките  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 53
Добро утро!  sun

Вчера бяхме от следобяд до към 22ч в Ст.Загора - на преглед и по магазини и направо едва стоях на краката си накрая.  Tired Толкова се изтощих, а и в тази жега, мен и глава си ме болеше цял ден. Кошмарно си изкарах.  Outta Joint Като се прибрах и легнах пък ми беше толкова задушно...Тази сутрин се събудих с 300 зора, много ми се спеше, а имах да простирам  hang, та в просъница и това свърших.  hahaha

Иначе вчерашният преглед мина нормално - за съжаление този доктор никога не ми казва с какви размери е бебчето и какъв пол е, но нищо, не това е най-важно. Важното е, че всичко беше наред. Нямаше проблем с това, че тези дни не усещам бебка, мърдаше си, чоплеше си нещо по главичката. Каза, че размерите й са нормални за този период, даже по размер е 1 седмица напред. Laughing Примерно каза, че може да се роди с 50 гр повечко, ама то има време до тогава де. Joy На мама ще се метне явно.  hahaha За раждането каза, че е рано да говорим все още, но завъртях някак си темата и останах с впечатление, че той предпочита секцио, не знам. Имаше право в доста от обясненията си, но имам чувството, че ме подготвяше.  Crazy Майка ми беше с мен и слушаше, та понеже тя има известни поражения след нормалните раждания на бебета по 4.000 и 4.200 кг и близнаци отделно, каза че е много прав докторът за тези неща. Но в края на краищата каквото дойде. И от двата вида раждане се притеснявам, така че няма значение. Принципно бях дочула, че в частните клиники предимно ражданията са секцио, но мислех, че е слух. Е, има доста, които ходят и са си пожелали така, но знам ли. Както дойде.  Crazy

jully1975
Честит Имен Ден! Желая ти много здраве, късмет и семейно щастие!!!  smile3525

# 29
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
az otka4am na rabota strastnah se s toq stol. vze da mi idva tezko vsi4ko zovo me boli ot sedene  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт