Като смъкна излишните кила с Дюкан ще полетя - 233

  • 33 408
  • 757
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 0
aivito, радвам се,че вече твоите килца са само спомен Peace
А аз поясних защо питам, заради кожата !
Имам огромен корем, та се чуда къде ще иде всичкото това чудо без пластики Embarassed

# 736
  • Мнения: 25
Ами аз не съм ги свалила много бързо,първия път с Дюкан свалих около 30 кг за 6 месеца и нещо,обаче не съм спирала да спортувам,дигах гирички,подскачах в нас ,имам разни касети с тренировки и карах велоаргуметър в нас,понеже ме беше срам да ходя на фитнес!
Сега ми е втория път и ходя на фитнес,не ми е много отпусната кожата,за което много се радвам,но аз съм на 24 години ,може би и това  е от значение !На мен бедрата и ханша  са ми по проблемна зона ,отколкото корема ,ама по -добре да е отпусната,от колкото да тежи,поне така си мисля аз Simple Smile

# 737
  • Мнения: 1
tzuratzura, Хубавото на този режим е че имаш периоди на смъкване с периоди на задържане, така кожата ти има време да се посъбере.  Peace
Аз съм смъкнала само 33кг с режима (имах и още 10 но тях ги смъкнах по друг начин) и мога да кажа, че доста добре си е кожата ми. Crazy
Хубаво е да я подхранваш обаче  (някои крем за след къпането), че да си сигурна. Whistling Whistling
Успех!  bouquet

# 738
  • Мнения: 0
Ох, мерси, момичета... то при мен е комплексно, хем съм на 38г., хем скоро раждах. С една дума сърби- боли драго ми е  Laughing
И аз свалих 11 кила с друго,но не ме устройва. Трябва си нещо наистина доказано за сваляне на толкова много кг.

# 739
  • Мнения: 1 731
Аз все си мисля,че по-добре кожи ,отколкото меса навсякъде.Нямаме избор -от двете злини -по-малката трябва да изберем. Peace

# 740
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Здравейте  Heart Eyes

Днес още не съм яла  ooooh! Много работа имах и сега ще поправя тази огромна несправедливост - ще видя в съседното ресторанче какво режимно ще ми сготвят набързо  Grinning

Шушка и аз се радвам да се засечем отново   bouquet
tzuratzura аз съм свалила от 120 до 69, като почти всичките ми килца са с Дюкан, а другите - с почти идентичен режим.  Peace Много си зависи от типа кожа и структурата на човека. Аз имам само леки 'крилца' - ръцете ми бяха много дебели в основата.
budape6ta3 Добре дошла и успех. Съвета ми е да прочетеш Фнимателно синтезираната информация на първа страница, да си заредиш добре хладилника с необходимите продукти, да си готвиш по вкусните рецепти от блога и винаги да имаш под ръка режимна храна, че ако те сполети зверски глад да не се нахвърляш на нережимни неща.

# 741
  • София :(
  • Мнения: 215
          Добра ви вечер  Hug
    Къде сте се изпокрили, да не прегрешавате, ей  newsm29
    Чакайте малко да поспамя - днес се влюбих, в куче  ooooh! А аз не обичам кучета  Rolling Eyes Но едно ей такова ми грабна сърцето. Пък колко беше възпитано..., а бе - картинка  newsm10
     tzuratzura, добре дошла  Hug Че ние тук повечето от подобни висини сме тръгнали, но няма да ти давам себе си за пример, ще те пратя да разгледаш снимките на mirka75 - по-красноречива реклама на режима, здраве му кажи  Peace Всъщност, къде се загуби тая девойка...  newsm78
     krasiva, честита месечинка   bouquet
     galateia, знаем се ние с Lucie  Wink Долу - горе по едно време почнахме и кажи - речи еднакви глупости правим. Размятаме си тигани като се видим в Дивака и ... после пак правим глупости, и двете, ама тя май по-системно от мен  hahaha
     Nimowe, не казваш какви ги измъдрихте... Ще минавате ли през София, ще я заобикаляте ли... На отиване или на връщане...?
     budape6ta, чичко Дюкан е казал - режима е за всички желаещи, стига да искат да го спазват, така че... ти си прецени дали за 5-6 кг това е твоя начин да отслабнеш  Hug
     Я вече да ви давам обекти за гушкане, като тези примерно

                                       

     и да ви пожелавам...
          Лека, мека, розова и режимна нощ  Hug Hug Hug

# 742
  • Мнения: 33
 waveyАз не съм от редовно пишещите,но редовно вися на балкона и гледам момите как слабеят и хубавеят. Та защо слязох днес от балкона.........ВИДЯХ  КОТКАТА на МИМЕНСИТА,а тя досущ днешната дето ми отмъкна половин пиле на обяд,докато се измия ,наглася излизам от банята и котката с 300 профуча покрай мен С ПИЛЕТО МИ. smile3514 .
Иначе спазвам режимчето,доста задържам ,но не се отказвам.
лека и отслабваща.

# 743
  • Мнения: 1 731
Такааа,видяхме падащи звезди ,вече мога спокойно да си легна.Осигурила съм си сбъдване на мечтите . Joy
Лека ,спокойна и отслабваща от мен,мацки! Hug

# 744
  • Мнения: 459
emili7497, току-що се прибирам от работа и стоях около 20 мин пред входа, защото имаше котка в него! Да, котка, правилно четете! Изпитвам панически страх от котки и не ги доближавам! Понеже днес си пожелах да стоя в работата ако трябва и до посред нощите само и само мачът да има продължение, та хем отнесох час и половина овъртайм, хем си и повисях и пред входа! Добре, че се прибраха едни съседи, та онази гад изхвърча и можах да се кача и аз! Всеки път когато  mimensita публикува пухчовците си си мрънкам защо един път не пропусне мяукащите Wink Hug
Онази вечер мъжът ми най-накрая ми призна защо това лято не си е взел отпуска и няма да ходим на море-заради пустите му килограми, а не заради Англия! Изумих се, но и го съжалих! И хем го съжалих, хем му се нервирах! Че той не прави нищо за да отслабне, даже полага усилия да се разширява още! Пролетта беше отслабнал, но не спази захранването и качи всичко двойно! Но иначе умее да се подиграва с моето стриктно придържане към режима!
tonnny_bg , пожелавам ти от сърце да ти се изпълнят мечтите!
Пожелавам ви една прекрасна нощ, а аз ще дочета темата! Предполагам, че Вещи  Hug нощес ще й удари катинарчето  Grinning

# 745
  • Варна
  • Мнения: 141
Такааа,видяхме падащи звезди ,вече мога спокойно да си легна.Осигурила съм си сбъдване на мечтите . Joy


И аз, и аз!

# 746
  • София :(
  • Мнения: 215
          Добро утро  Hug
    Вещи сигурно е на море..., иначе ще трябва да правя кафе два пъти  hahaha

                     

    emili7497, направо си го представих ДзвЕра  Joy После гледаше ли невино  hahaha
    ЦвеТи, обещавам вече да ги слагам на второ място  Hug Но са ми слабост, та не мога да ги прескоча съвсем  Blush
    Кантарев пак стана на асансьорче - до вчера се катери нагоре, днес запъпли надолу - -200 гр - нищо не е, но си е минус  Peace
          Усмихнат, слънчев и режимен ден  Hug Hug Hug

# 747
  • Мнения: 7
Добро утро!  Laughing
Емили, Мименсита, просто сложете на снимката на котката един надпис Wanted  Laughing Емили, съжалявам за пиленцето ти. От време на време имаме тук такива инциденти, това е, защото храната ни е вкусна, а явно Дюкан е по сърце на много животни, особено котките, както и собствените ни домашни животни - мъже, деца ...
ЦвеТи, аз правилно ли разбрах, че той не е взел отпуска, за да не се показва на плажа дебел? Ти си много търпелива  жена, щом го и съжаляваш, аз бих му извила врата. Извинявай, сигурно ще се подразниш, едно е ти да му се сърдиш, друго е някой друг да го наплюе ... но наистина, да лиши семейството си от море, без да пита и без да предупреди, заради собствената си суетност и липса на воля? Ами крайно нечестно е. Съчувствам ти за случката.  Hug Понякога наистина заслужават бой.
Днеска е протеинов четвъртък за тези третофазнички, които не се съобразяват с луната, желая ви хубави минуси  Hug Сега ви пускам една песничка за настроение и изчезвам да си видя рибката дали се е сварила.   bouquet

# 748
  • Мнения: 1 731
Добро утро ! Hug
Как сте днес?Наспахте ли се ,щото аз не можах нещо. newsm78 Нищо,наобед ще си доспивам.
Не съм се теглила още ( правя го непосредствено преди закуската,че най ми харесва тогава кантара  Party) ,обаче гостите си тръгнаха ,усещам се по-лека и с голееееми надежди  Joy.
Сега ще прегледам рецептите ,че ми се иска нещо ново за закуска  Party.
После пак ще пиша.
ЦвеTи,колкото и да съчувствам на половинката ти ,повече го съжалявам. #Crazy Че той бил голям суетник ,то няма лошо ама заради това да лиши  семейството си от почивка,не го разбирам. newsm78
Както и да е ,вие си знаете. Hug
А кой ще ни пусне нова тема/ newsm78

Да регистрирам един -400гр .Не е много ,но от сърце.Сега се чудя да изкарам ли и днес на протеини или да си карам с ограниченията/ newsm78
Какво ще кажете?Имам да елиминирвам още 1,800кг. #Crazy

Последна редакция: чт, 12 авг 2010, 08:39 от tonnny_bg

# 749
  • Мнения: 200
Добро утро   bouquet
newsm44  newsm44  newsm44  така се чувствам днес след като goodscale
Изравних се с кг на мъжа ми - 76,500. Еййййййййй за пръв път от 4 години насам не съм по-тежка от него  Joy
Дано утре и да съм по-лека  Crazy
Да ви кажа след такава сутрин човек е пълен с енергия. Иде ми да нацелувам някой, ама няма кой, бебонка спи иначе тя щеше да отнесе един танц на радостта.
Хубавото е че аз съм от хората, които в ПЗ свалят, а в П задържат   33uu, супер е
Положителни емоции и целувки на всички   remybussi

ПП: Отивам да готвя миш-маш, че нещо от много емоции огладнях  Peace

Общи условия

Активация на акаунт