Като смъкна излишните кила с Дюкан ще полетя - 233

  • 33 407
  • 757
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 195
Добро утро и от мен Hug Hug
Да си направя аз крекерите на Тумбето Hug, че за минавам до Отопени ид ави се пооплача, попохваля докато се пекат.
mimensita благодаря мила за кафенцето, точн осега имам нужда от него...
Аз да ви кажа, след 3 дена празнуване на РД (без нережмни прегрешения от моя страна, като изключим само че точно на РД ми беше П деня който развалих, защото си позволих вечерта и едно салатка) и вече 4ти ден МЦ отклонения никакви. Явно е заради луната вчера, незнам...аз очаквах да има плюс, че така съм се надула и аз, че мъжо ако мине с една игличка покрай мен и ме боцне...и съм изхвърчала като спукан балон Laughing Laughing Я кажете сега като понеделника го оттървах, петъка да го правя ли П ден, само събота и неделя да са ми ПЗ?? newsm78 newsm78
Иначе всичко мина на шест - първата вечер на кръчмата празнувах (Русенки не ходете на Дунавско село)без ток, без свещи със студана скара, че имаше буря в Русе, но поне после се поразкършихме малко. Ей nell_13, пианото беше затворено в неделя и осъмнахме в Сибила - верно изпих 9 води за има няма 3 часа, пък не ти вярвах предния път - то вътре не се диша от пишлемета и чалгари ooooh! ooooh! Понеделника и вторника минаха по домашному със свеки, майкини дойдоха от Пловдив, кумовете и разни прииждащи за по 2-3 ембриони.
Вчера си изпратих гостите (не че не им се радвах много, че се бях затъжила за тях, но....) - кой от където е, и си викам днес ще влизам в крачка..и хоп хайде днес нови пристигат и отивам сега да ги посрещам на летището. Е това най-големия ми кошмар - да вдигам, да слагам маса, да чистя....е гаси и тренировките....то може и от това да го няма плюса, че тоголямо потене около печките беше тези дни. Пък и ми е мноогоо трудно с П дните така - хубаво всеки се радва колко съм се променила, как съм младеела, ама като седнем да хапваме и всеки ми гледа в чинията - сега това какво е, какво си сложила вътре в него, ама сега наистина ли ще го ядеш това, и как лятото баш пък няма да ядеш плодове, ама да не вземеш да се разболееш, изследвания правиш ли си, стига мисли за кг и как изглеждаш, а мисли за здравето си, че тези диети са много опасни.......ей спирачки нямат. Направо ме побъркаха за отрицателно време. То да слушаш такива доброжелатели ти дйестват адски гадно на психиката ooooh! ooooh! ooooh!
Иначе пък бях се зарекла да не си купувам нищо, че да не сменям гардеробите, но все пак си купих нови дънки. Ако знаете с какъв зор се нацедих в 29 номер, направо сълзи ми излезнаха на очите, докато ги закопчеея, но пък всички 30 ми стояха много добре, веднага ги обувах и си викам то след месец и те ще ми висят взима по-малък номер, няма значение като клин ли ще стоят, ще се впиват или не. И съм много горда от себе си, че последните дънки които търсих и намерих с 300 зора, защото няма и няма големи размери бяха 33-34 номер Whistling Whistling
Та това са новините около мен, хайде дасе поприготвям по лека, лека. Мислех да ви пускам снимки от РД-то, но кръчмето светихме с телефоните и фото-то, за да си видим чиниите в тъмното и батерията му падна и имимам само 10 снимки от преди завихрилия се купон. Хайде ще ги посна в края на седмицата, че и месечинка има тогава Hug
Лек и отслабващ ден на всички...и дано днес е по-малка жега, че то е някакъкм ад напоследък. Пия сигурно по 7-8 литра вода на ден, все ми е едно жадно, жадно....но пък много се подувам и я задържам после. Както са казали хортага - пълно щастие няма Peace

Последна редакция: ср, 11 авг 2010, 07:02 от ANNAFACE

# 721
  • Мнения: 7
Здравейте!  Laughing
Средата на седмицата е и бачкането е като за целия китайски народ. Затова аз пък напук на отпускарския сезон, през който е кошмар да си останал да опъваш каиша на работното място, ще разпръсна малко купонджийско настроение  newsm68 http://www.youtube.com/watch?v=DT_0cNae3RE
Пък и не се кося толкоз, нали остават броени дни до моята отпуска  Joy
За морските обитателки да кажа, че тая година не е сигурно дали ще стигнем до морето, а ако стигнем, може да изненадаме варненки ... Като имам яснота, ще викна  Hug
ANNAFACE, честити 29 номер дънки. И браво, че си удържала на положение през празничните дни. Колкото до доброжелателите, предпочитам да мисля, че поне близките го правят от загриженост от нас, комбинирана с недостатъчна информираност по въпроса - и просто не обръщам внимание. Но определено установих, че в трета фаза е много по-трудно да се справиш с тях. Веднъж надушили, че понякога можеш да ядеш някои неща, върви, че им обяснявай за седмични схеми и т.н. Редовният им аргумент е: ми ти нали отслабна вече, цял живот ли ще си на диета? (придружено със съчувствено-недоумяващо поклащане на глава). Почнах да им отговарям простичко, по разбираем за тях начин: просто се пазя, ако не внимавам, пак ще надебелея. Обикновено се оказва достатъчно,  що да ги натоварваме с подробности?
Желая на всички хубав и ползотворен ден  Hug

# 722
  • Мнения: 1 731
 newsm78 Ъ,уж писах,пуснах го поста и къде изчезна не разбрах. Thinking
Както и да е.

Добро утро пак! Joy
След вчерашния П ден с луната не съм удовлетворена,дали цикъла попречи или друго има,незнам ама имам само 600гр минус,което е нищо. ooooh!
Продължавам да се боря с тоя плюс.До края на седмицата трябва да го елиминирам и да си стигна линийката. #2gunfire
Умерено със зеленчуците,хляба до обяд,ранна вечеря и 2,5 л вода.
ANNAFACE,браво ,много добре си се справила.И поздравления за новите дънки. Hug  bouquet
vesy_tweety,ако гадже е причината-зарежи гаджето.
Съпругът ми ме хареса като бях около 70кг ,минах през 80 ,стигнахх до 92 и той продължи да си ме харесва. Heart Eyes
Никога не ми казвал да се подложа на диета ,че да поотслабна малко.Сега се радва заедно с мен на моите 60кг. bowuu
Мисля ,че любовта не иска и не изисква! Peace

# 723
  • Мнения: 972
Тонче, и мойто мъж все ми казва "Каквато и да си,ти си моята женичка...",ама... Да ама е по-доволен сега,когато вече не съм 90кила... Не го казва,но аз го усещам... Та кой мъж не иска красива жена до себе си?! Peace

# 724
  • Мнения: 380
Милички, хич нямам време да пиша тия дни. Влизам само да чета, а сега да питам - РУСЕНСКА СРЕЩА В СЪБОТА 14.08.2010??? ОТНОВО НА ВАЗАТА, ОТНОВО В 11Ч. Моля ви, отзовете се тук или на лични да знам колко ще сме. Аз лично смятам да бъда там и да ви чакам.
Марпълче  Hug Hug Hug Ще се радвам, ако успееш, че аз лично не съм те виждала отдавна. И си много права за третата-като те надушат...  Joy
Анафейс,  Hug да дойдеш с новите дънки да се изфукаш, мила.
Росси 69, де се загуби? Знам, че събота ти е удобно, не се услишвай, а идвай.
Както и всички останали девойки-да се съберем повечко тоя път.
Марсилена, и на тебе ти е време да се появиш, не съм те забравила.
Бягам, че работа ме чака.   love001 на всички и успешен ден!

# 725
  • Мнения: 2 090
 В момента по btv дават материал за режима на Дюкан.

За срещата ще мога да кажа към края на седмицата,все още не знам дали ще сме в Русе уикенда.

 

# 726
  • Мнения: 850
 
В момента по btv дават материал за режима на Дюкан.

За срещата ще мога да кажа към края на седмицата,все още не знам дали ще сме в Русе уикенда.

 
в кое предаване, да го потърся после в архива ?  Hug

# 727
  • Мнения: 2 090
Предаването,което преди се казваше "Часът на мама",забравих как се казва сега  Blush,с Ива и Богдана.

# 728
  • Мнения: 0
Беше повторение от 22.03.2010г. в Денят е прекрасен.
Здравейте от мен, доста болка имам за изплакване покрай тонажа ми, но ще ви го спестя Embarassed
Имам хиляди върпоси покрай темата, но за сега ще се огранича само с 1 , кажете ми моля, скъпи дами, има ли някоя дюканка която да е била 120 кг. (в момента съм толкова от 133кг.) и да е свалила под 70кг. Въпроса ми по-точно е прибира ли се кожата изобщо, естествено има значение и годините, аз съм на 38 лета . Предварително благодаря ако някой ми отговори и успех на всички  Peace

# 729
  • Мнения: 39
Привет на всички,

първо да каже ,че днес си имам месечина- 3 месеца с Дюкан.За сантиметри не мога да се отчета,защото никога не съм се мерила,знам само че предишните ми дрехи са ми доста,доста ..големи.  newsm68Но виж за кг мога да дам отчет,защото те стриктно се следят и ме вълнуват,не знам защо обаче newsm78,след като с тази диета се отслабва на см.- та за протокола за три месеца -18.500 кг.мисля ,че добре ,като се има в предвид колко още имам да сваля.

А сега към цурацура,здравей мила, можеш да видиш моята лентичка-аз не съм била 120 кг,но ги гонех  Laughing и то много бързо,докато не се спрях,защото ми тежаха адски много.За кожата-моята след бременността беше толкова разтегната и имах толкова мазно и тлъсто по корема,че много си мислех ,че ако отслабна и тя ще висне и ще се чудя как да я прикривам.Е ,да ,ама - не,дето викат хората.Така добре се прибира,да чукам на дърво, че след още -20кг,нз дали изобщо ще личи че съм раждала  Grinning.Успех в борбата с кг.

лек и отслабващ ден

Последна редакция: ср, 11 авг 2010, 14:01 от krasiva

# 730
  • Мнения: 621
[galateia  замислих се над това, което каза. newsm12  на 23 години съм, ще ти призная найстина че нямам найстина реално представа как ще излглеждам 52кг и за претенциозното гажде си права !
Разбирам те и се надявам да съм ти била полезна. Поради това ще споделя още нещо с теб - аз също много бързо отслабвам, но и много бързо пълнея (почти от както се помня варирам с по 8-12 кг през няколко години). За това е добре да не си слагаш амбициозни краткосрочни цели, а да избереш правилен режим на хранене, който да поддържаш цял живот. Такъв режим може и да е Дюкан като прилагаш дългосрочно принципите на 4 Фаза, за да не започваш пак бързо да качваш Peace Аз успявам да направя това едва на 35 години - ти имаш много повече време от мен да направиш по-разумни избори  Peace И за бузките - да не те отчайвам ама моите изчезнаха едва след като родих  Mr. Green до преди това - дебела или слаба все си бях с бузки , е сега ми липсват ама тогава и аз като тебе исках да ги махна  Mr. Green
И второто нещо което искам да ти разкажа е случка с мое бивше гадже което имаше навика да казва "АКО станеш 55 кг. ще се оженя за теб", аз му отговорих "КОГАТО стана 55 кг. аз няма да се омъжа за теб"  Mr. Green Така и стана - разделихме се след дългогодишна връзка. Съпругът ми се запозна с мен и пожела да сме заедно когато бях 78 кг (при ръст 168). Разбира се много ми се радва когато съм с по-нормални килограми, но това не е условието за успешна връзка  Peace
Желая ти много успех както в режима така и в личния живот   bouquet

mimensita съвсем права си за срещата с кантара, но аз имах предвид по отношение на проблема на Люси, че когато си отслабнал толкова много с Дюкан явно вече знаеш във втора фаза кои храни ти действат напълняващо и можеш да си позволиш да речем 10 дни само да се мериш, без да се теглиш. Аз например зациклих и в следващите 5 дни имам намерение само да меря обиколки. Е, вярно е и че моят протеинен избор се ограничава до сирене, извара, яйца и кисело мляко и по лесно се проверява коя храна как действа, но мисля че вече разбрах кое, кога и по колко да ям (обед и вечер) и от коя фирма да пазарувам Peace  А и кантара в момента не ме стимулира, ноо обиколките продължават да ме радват  Peace

# 731
  • Мнения: 1
Krasiva, браво на теб!  Hug Hug
Пусни и някоя и друга снимка, да те видим, да ти се порадваме, да дадеш стимул и на новичките! Crazy Party Crazy
Продължавай и не се спирай за нищо докато не стигнеш целта си, че иначе е трудно.  Blush
Успех и за останалите килца! Praynig Hug Peace  bouquet

# 732
  • Мнения: 180
Здравейте момичета, искам и аз да се присъединя към вашия отбор.Искам първо да ме посъветвате, висока съм 156см и в момента 61кг.Килограмите които искам да достигна и да задържа са 55кг. Да я почвам ли тази диета, имам приятелка която се пребори успешно с 22 излишни килограма.Благодаря много за съветите които се надявам да получа.Успешен ден и много минуси.  bouquet

# 733
  • Мнения: 0
galateia  много ми хареса историята с бившето гадже  newsm10 с въпросното леко претенциозно мое момче сме от 8 години заедно, през този период съм била и 63 кг и той пак си ме обичаше, не ми е казвал остслабни, но понеже той е спортна натура,  а аз признавам голям мързел в това отношение все ме юрка: " не спортуваш, а после ми казваш офф не се харесвам, дебеле съм" и аз от там си вадя изводите, че не му е мн готино да ме вижда така, а и нали всеки мъж би искал да има красива жена до себе си Simple Smile за сега се чувствам добре на режима е вярно това ми е 3 ден и от утре почвам и зеленчуцитеееее Simple Smile и да се върна пак на темата гадже той е доста против да ссе подлагам на диетиии, иска да спортувам, знам че е прав ама като съм си  мързеееел  Embarassed Embarassed     многоооо ви балгодаря за всичкоооооооо Simple Smile пак ще се повторяяя, но сте СТРАХОТНИИИИИИИИИИИИИИ!!!!!!!!!!  МНОГО минусчета на всичкииии и усмихнат ден!     bouquet

# 734
  • Мнения: 25


Здравейте,
нещо ме е хванало мързела в тазя жега да пиша,че и нямам много време,
общо взето имам - 1 кг, ще видя кога ще бутна линийката,от оня ден ходя на фитнес ,вече 2 дни съм там и имам лееека мускулна треска  Embarassed Embarassed Embarassed
Иначе чувството да мериш дрехи  и да са ти големи е мнооого хубаво  newsm44 newsm44 newsm44
Оня ден си взех панталнонче и ризка Simple Smile

За русенската среща,ако съм в града ще дойда   bouquet

Беше повторение от 22.03.2010г. в Денят е прекрасен.
Здравейте от мен, доста болка имам за изплакване покрай тонажа ми, но ще ви го спестя Embarassed
Имам хиляди върпоси покрай темата, но за сега ще се огранича само с 1 , кажете ми моля, скъпи дами, има ли някоя дюканка която да е била 120 кг. (в момента съм толкова от 133кг.) и да е свалила под 70кг. Въпроса ми по-точно е прибира ли се кожата изобщо, естествено има значение и годините, аз съм на 38 лета . Предварително благодаря ако някой ми отговори и успех на всички  Peace

Аз бях 115 кг,ако това те успокоява ,не че знам защо питаш,то при всеки е различно!

Общи условия

Активация на акаунт