ЖЕНАТА ЛЪВ 33 част - Наближава Лъвското царство!

  • 15 534
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 959
Аааа, Кипре, вярно. Помня по едно време как беше позачезнала и те намерих с друг ник в някаква друга тема. Ама те спознах по аватара. Помниш ли?

В момента аз също съм в период на неписане. Не мога да дам точно оябснение защо. Не е че темата ми е неприятна. Напротив. Просто понякога те завихрят съвсем други грижи и спокойното мъркане тук ти се струва сякаш толкова далечно.

После постепенно нещата си влизат в релси и... лъвът се прибира в прайда.   bouquet

Рейчо, права си. Има наистина някои дето са влизали за малко или пък не са влизали от година. Даже има такива, които сякаш изобщо не познавам. А за останалите мога да кажа, че са ми близки. Знаем вече толкова неща едни за други.

Аз например така като се замисля... знам толкова много за вас. Сигурно и вие за мен. Ама да не изброявам, че ще стане ферман.

# 31
  • Мнения: 11 392
В момента аз също съм в период на неписане. Не мога да дам точно оябснение защо. Не е че темата ми е неприятна. Напротив. Просто понякога те завихрят съвсем други грижи и спокойното мъркане тук ти се струва сякаш толкова далечно.

После постепенно нещата си влизат в релси и... лъвът се прибира в прайда.   bouquet


Абсолютно е така и на мен ми се е случвало.


Аз например така като се замисля... знам толкова много за вас. Сигурно и вие за мен. Ама да не изброявам, че ще стане ферман.

Пишеш винаги интересно, ако имаш време със сигурност ще ми е интересно Grinning

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Помня, помня. И ми написа едно мило ЛС тогава, много се трогнах, че си сетила за мен  Hug.
Ама аз тогава имах здравословни проблеми и бях решила, че ми идва краят  ooooh!

# 33
  • Мнения: 11 392
Ама аз тогава имах здравословни проблеми и бях решила, че ми идва краят  ooooh!

Охххх ама си и ти  Crazy

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Ама аз тогава имах здравословни проблеми и бях решила, че ми идва краят  ooooh!

Охххх ама си и ти  Crazy

Мии, найш ли кво гадно ми беше  Confused
Обаче от цялата работа - не съжалявам за нищо. Благодарение на всичко това си преосмислих живота.

# 35
  • Мнения: 11 392
Ама аз тогава имах здравословни проблеми и бях решила, че ми идва краят  ooooh!

Охххх ама си и ти  Crazy

Мии, найш ли кво гадно ми беше  Confused
Обаче от цялата работа - не съжалявам за нищо. Благодарение на всичко това си преосмислих живота.

Е значи е имало и нещо хубаво в лошото. Аз също! Понякога забравям и започвам да негодувам и недоволствам , ама се осещам навеме.

# 36
  • Мнения: 3 959
За теб ли, Рейчо?
За теб например знам, че обичаш да береш цветя и да ги слагаш в огромни вази. Нарциси май обичаш напролет.  Thinking

Освен това караш джипка май... Не знам само дали имаш зор с нея. (За Вени например вече всички знаем, че сегиз-тогиз току я закършва с возилото, ама все се намират разни мъжове да ú предложат помощта си).

И обичаш да пътуваш със семейството насам-натам. Хотелчета, Холандии. Винаги добър вкус.
 
Обичаш да имаш много обувки. Не си снобар, не държиш да да обезателно скъпи - понякога купуваш от народни магазини като Тенденз.
В тая свтлина още - суетна си, но не прекалено. Май косата ти обира по-голяма част от вниманието към външния вид - ката месец, а понякога и дваж в месеца, си сменяш цвета.
Обичаш модичките в дрехите. Виждала съм те с потурки, с това-онова. Демек не си скромна и консервативна. А и няма как да си - все пак си лъв.

По неизвестни причини най-редовно недоволстваш от фигурата си и се подлагаш на смахнати диети. През деня. След което вечер май се напухваш сериозно. Но това не пречи на ентусиазма ти на следващата заран да захванеш пак диетата.

Обичаш да ходиш все още по барове, които наричаш "Диско".

Слушаш и чалга, но не го криеш.

Имаш две кучета (тук все бъркам) и две деца. И двете ти деца приличат в очите на теб. (Моят веднъж като те видя на снимка казА: "Ама и майката е хубава" Laughing). Кучетата редовно присъстват в семейните ви разходки.

Мъжът ти ходи май на фитнес. За разлика от него ти кънекшън със спорта много-много нямаш. Ленива си като типичен лъв и това личи по факта, че предпочиташ нещо далеч по-лежерно - да ходиш по масажи.

Обичаш да четеш клюки за звезди в "Клюкарника".

Преживяла си сериозно заболяване. Гледаш на него с чуство за хумор. Но не обичаш да споделяш за това с роднини или непроверени приятелки, защото съжалението им те вбесява.

Обичаш да готвиш. Имам чуството, че готвиш добре. Бих яла твоите гозби и тутманиците на Полин.

Откровена си - случва ти се да не харесваш някой без причина и даже да му го намекнеш. Обратно - някои са ти безпричинно симпатични. И пак го показваш.

Работиш в нещо като дистрибуция на лекарства.

Не обичаш да четеш дълги постове. Но този го прочете. Wink  smile3534

Кипре, сериозно ли си си мислела така?! Никога не съм предполагала.

Последна редакция: пн, 19 юли 2010, 15:29 от Stefka.b.k

# 37
  • Мнения: 250
Реа, исках по едно време да се поизмете малко 1-ва стр., но Стеф и Пол ме отказаха.
Стеф, в едно такова никакво настроение не съм  Rolling Eyes. А и в последно време хич не мога да вляза в крак с темите..............
Както и да е...........!

# 38
  • Мнения: 3 959
Добре, бе хора, изметете. То действително, че ако някой иска ще открие темата и ще се "завърне".

Чочи, приказваш си каквото ти е и това е. Толкоз. Тука е говорилня все пак. НИ бой сЪ. Hug

# 39
  • Мнения: 11 392
Охххх бе Стеф - цунем те   love001 Ма  как всичко е вярно бре, ама всичко  Embarassed Лошо не каза, ама и не искам да казваш  Mr. Green Благодаря Стеф то ако някой не ме познава с твоето писание ще ме опознае 1:1  bowuu
А за другите?  Rolling Eyes няма ли да сътвориш нещо.
ААААА да ти кажа: копнах си го на един уордовски файл да си го имам за спомен.  Blush



Чоч бре давай го малко по- така, нИ сЪ ядосвай и гледай сама да излезеш от това състояние, щото няма кой да ти помогне.
Аз съм се научила сама да излизам от тези състояния и съм много доволна от себе си.  bowuu

# 40
  • Мнения: 668

А за другите?  Rolling Eyes няма ли да сътвориш нещо.


Подкрепям.  newsm18

Ох днес ходих да подавам документи на майка ми за пенсията и още ме чака.  Голяма галимация Tired
Сложих да варя царевичка и аз много обичам. Райче ти ли обичаше царевичка?
Кипре дали ще се видим? Ние се връщаме на 29.07. та живот и здраве ако искаш ми изпрати тел. си на ЛС, ако смогна на 30 или 31 да ти се обадя, че много искам да пием по кафенце и да се видим.  Hug

# 41
  • Мнения: 11 392
Да, Камче аз обожавам, пресна, сладка, варена царевица. Сега като каза и пак ми се дояде. Вие мажете ли я с масълце? На мен ми харесва с масло, ама нали е мн калорично и.....избягвам  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 668
Ми не. Аз само със сол я хапвам.  Grinning

# 43
  • Мнения: 3 959
А Царевица! Моят миналата седмица настоя да си вземем някаква в консерва от Билла. Кажете как да му я приготвя?

# 44
  • Мнения: 9 776
Стеф, и аз искам профил Crazy

Ох, не мога да пиша много. Не съм в къщи. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт