Отговори
# 60
  • гр.София
  • Мнения: 30
ЗДРАВЕЙТЕ,МАМИ.

МОМИЧЕТА може ли и аз да се присъединя към вас в БОРИСОВАТА ГРАДИНА.Дано има асансьор на изхода.

pinzi,ние излекувахме стафилококите с БАКТРОБАН за една седмица.

poliville ,честито зъбче newsm47

mama.radi,явно свекървата е много по -тежък случай. Хубовото е че се виждате рядко.
И моята линия си стои на корема,но избледнява.

МАМИ,днес се качих на кантара и то за да лремеря МИЛА.Детето натдава и аз също.  261uuБях с 7кг. по малко като се прибрах след раждането. ooooh!Това може да се дължи и на хормоните и на бирите. beer3Май пак съм за ендокринолог.

галя,стискам палци.

vesi_mesi,доста си изтърпяла.Но ако сте забелязали по -дълго се помнят хубавите неща. newsm10
Готино е с две дечица. newsm04Така че давайте смело. luvbed
На мен ми стана много мило ОТ ТОЗИ РАЗКАЗ.. smile3518Спомних си за моето раждане.

НЕКА ВСИЧКИ БОЛНИ  yu5ДА СЕ ОПРАВЯТ ПО-БЪРЗО. fingerscrossed

ЛЕК ДЕН НА ВСИЧКИ!  bouquet




# 61
  • Мнения: 20
здравейте мамчета  bouquet

gest това за кърменето все едно аз съм го писала, не се притеснявай давай когато поиска аз така правя, по принцип на всяко кърмене давам и от двете гърди, понякога докато суче заспива и така и не стигаме до втората гърда и на следващото кърмене почвам с нея,
за сега е само на кърма и ние с килцата сме като вас, 1м+700гр, 2м+900 гр и стана 5.200 кг другата седмица ще  видим  колко ще е на 3 месеца
и водичка също давам
аз бях се притеснила след първия месец за теглото, но детето е спокойно и си спи,значи всичко си е наред
на мойта дружка детенцето е на същата възраст и се храни смесено но повече е на АМ и натдава доста по бързо от мойта Петя, но това не ме притеснява
понякога ака всеки ден ,понякога през ден ,случвало се е и чак на 3я ден веднъж, но четох че при кърмачетата само на кърма че е нормално

давай Гале ти си го избутала вече не се отказвай, колкото по-голямо става детето толкова по малко време ще ти остава за учене Hug

 vesi_mesi   Hug
 


хубав ден от нас Hug

# 62
  • гр.София
  • Мнения: 30
МОМИЧЕТА ТОКУ ЩО ИСКАХ ДА ПОГЛЕДНА АЛБУМЧЕТО,НО НА 1СТР. ГО НЯМА.НАИСТИНА.

# 63
  • Мнения: 78
vesi_mesi, и аз бях от врещящите и припадналите; второто твърдо ще е едно "свястно" планово секцио, защото като нищо ще превъртя при повторение на събитията  Confused Герой ли? Айде няма нужда

# 64
  • гр.София
  • Мнения: 30
МОМИЧЕТА ВЛЯЗОХ В АЛБУМЧЕТО ПРЕЗ"СНИМКА,БГ"

# 65
  • Мнения: 233
и аз от там влизам 

# 66
  • Мнения: 351
Ей, Веси, измъчила си се, миличка, но поне Митко е жив и здрав! Болката се забравя, както ти си казала! Нацелувай го този голям юнак от мен! А ти бързо да се оправяш с ухото! Колкото до децата - аз искам още, нищо, че си имам вече 2! Няма по-хубаво и по-смислено нещо на този свят!
Моята Елийка днес за пръв път се завъртя сама от гръб на корем. Много рано, бееее...  Shocked  Край на спокойствието! Баткото се е завъртял чак на 4 1/2 месеца, а тя бърза ли, бърза... Вашите въртят ли се?
Гале, стискам палци за защитата! Избутвай го и да ти се маха от главата. Аз си бях оставила втория държавен за година по-късно и все още сънувам как трябва да се готвя за изпит - голям кошмар.  hahaha По-добре да не се отлагат дълго, че само го мислиш и не можеш да се концентрираш върху най-важното - Страшко.  Hug
Гледах снимки на бебоците. Много са пораснали и са големи сладури всички!!!

# 67
  • София
  • Мнения: 1 621
Здрасти на всички! Hug

Днес опитах на дребния да му дам вода като се разхълца /иначе хълца по 15 минутки милия/ ми не иска човекът- гледа ме обидено и я плюе- и с лъжичка, и с шише пробвах и не ще. Пък и ме притесняват тия жеги...По-нататък пак ще пробвам, явно засега не иска. Peace

Галя, успех на защитата, ще се справиш! Peace

mama.radi, и на мен кафявата линия на корема ми стои хич и не избледнява даже...Май с каката ми стоя доста време, ама не помня колко.

gest, и ние сме така с кърменето през час-два, сега в жегите, аз понякога давам само от едната гърда, друг път ги сменям, в зависимост от това колко горе долу е хапнал като времетраене на едната...те си се стимулират достатъчно и така. Иначе наддаването ви е напълно в норма за бебе изцяло на кърма. Peace

vesi_mesi, много готин разказ за раждането! И макар с малко проблеми и трудности това са наистина страхотни и незабравими емоции ...и после отново искаме още деца...всичко минава и се забравя, остават само хубавите спомени и прекрасния резултат. Grinning

И аз сега разглеждах албумчето- всички са вече пораснали сладурковци! Heart Eyes

Спокоен ден на всички бебоци и мами!  bouquet

# 68
  • Мнения: 6 113
Веси  Hug мила,доста си се поизмъчила. Колкото до още деца и ние винаги сме си говорили за три ,но след тази тежка бременност се замислям,ако някой друг го износи съм навита да родя / шегувам се разбира се/

Златомира пожелавам бързо оздравяване на детенце,знам какво е  Hug

щях да пиша още нещо ,ама какво беше,а да след 10 дни ще ми спрат нета/развеждаме се с баба БТК / и да знаете много ще ми липсвате,а не върви да ходя по комшиите да си ровя по форуми,а септември Веси ,Злати,Теди и всички останали бургазлиики си идваме

# 69
  • Мнения: 2 401
Момичета, много благодаря за поздравите! Hug Добре че сте вие, че не бяха много хората, които се бяха сетили за мен, ама то е така като си стоя от почти три години в къщи! Simple Smile
Вижте ги моите две дами, малко след като се събудиха на рожденния ми ден, пожелавам си да се събуждат все така весели и доволни!


Веси Hug! И аз съм от тези, които искат още деца, а и нормалното раждане може да бъде и много хубаво, поне моето второ беше такова!
Златомира, дано да оздравявя по-бързо баткото!
Теди, какво става суче ли сега бебечо?
J_M_M, жалко, че ще ни оставиш, ама от септември ще пишеш пак нали?

Да ви споделя по постоянно актуалната тема за акането, Ани акаше също през три, четири дни, сега откакато се затопли, ака по 3,4 пъти на ден и то много рядко като консистенция, иначе си е нормално на мирис и цвят, чудя се дали има някаква връзка с горещото време, другата седмица сме на консултация и ще питам, дали може да е от това!


# 70
  • Мнения: 5
        Здравейте мами ! Днес бяхме на консултация за третия месец , много ми се е изместила  датата на прегледите заради 30 дни между ваксините ,а следващия път ще сме почти на 5 месеца Confused
 В Ямбол ги има и двете ваксини и Ради ги прие със съвсем малко рев , дори после се смя.  Качила е 750гр и вече е 6250 и 61 см, стройна ми върви момата , май се е метнала на татко си .Лекарката ми каза да започвам пюретата, но нямам такова  намерение  (тя си мисли че пием сокчета вече ,а и аз не се обременявам да и обясня защо така съм решила, просто се съгласявам и правя каквото си знам), от началото сме само на кърма и мисля до 6 месец да сме така  Praynig .
Иначе Ради се обръща от гръб по корем от  началото на 3 месец, юмруците са нон стоп в устата ,а от няколко дена започна да издава много странен звук  като бръмчене ,много е сладка  Laughing
По актуалната тема за  акитата вече станаха нормални ,златнички , в повечето случаи редички (линкът  беше много полезен,никога не бях разглеждала акита с интерс  newsm62 ), докато имаше колики все бяха зеленкави и понякога със слуз.
Честито първо зъбче на poliville  tooth

Последна редакция: вт, 20 юли 2010, 17:00 от juli.nikolova

# 71
  • Мнения: 5
Здравейтееее,
от кога не съм писала (предполагам че сте ме забравили), но малчо иска все компания а като заспи гледам аз да свърша нещо в къщи.
Колко са пораснали всички - кога мина това време : кога се притеснявах че се роди 2 590 а вече е цели 6300 Shocked
vesi_mesi, много готин разказ за раждането - просълзих се и се сетих за моето раждане
mama.radi, и на мен кафявата линия на корема ми стои, но малко вече избелява - чувала съм че стои една години, но ще видим...
poliville ,честито зъбче  -  браво .Нали знаеш за бялата дрешка - трябва да купиш за малкият.
галя,стискам палци

Ще ходим на море с малкият , но съм малко притеснена - педиатърката ми каза че толкова малки деца не понасят добре смяната на надморската височина и е против, но аз няма да я слушам - като гледам доста от вас вече са посетили морето.

Хапваме добре и то в големи количества 170мл (така пише на кутията че трябва да яде) - на мен ми се вижда доста, но един ден му давах по малко и опищя орталъка.Иначе и ние сме от отбора "ЗАПИВАМ В РЪЦЕТЕ НА МАМА" и отбор "НЯМА ДА АКАМ САМ ПО 5 ДНИ", ноооо предполагам че ще се справим по нататък.
За  сега това  smile3525

p.p.
само да се оплача : чакам поръчка от MOTHERCARE от 15-ти миналият месец - като съм поръчала дрешките на 5.06, и трябваше да са тък преди месец, а вече сме 20.07 - какво да правя: казват че са в БГ от 6.07 - ама къде ???? никой не знае а сме дали 250лв  Cry - Мъжа ми се сърди - той беше против а аз: "неееее ще поръчаме" и сегааааа !!!!

Последна редакция: вт, 20 юли 2010, 17:23 от ioanna_e

# 72
  • Мнения: 38
здравейте,милички!  Hug
Веси-меси Hug,доста си преживяла и ти,мила покрай раждането!но както и другите мами са ти казали по-голямо щастие от това да си имаш детенце, няма на този свят !дори аз ,която също имах много трудности,ги оставих назад във времето и се радвам на най-прекрасното съкровище !така е,при някои мами раждането минава леко и неустно,други имаме куп истории,които няма как да се забравят,но в крайна сметка ,важен е крайният резултат!  baby_neutral Hug Heart Eyes
Ние сме добре,сега се занимаваме с пасавани,апостили и т.н...Но като знам каква хамалогия ще бъде в Бг за ЕГН,паспорт и пълномощно даже трябва да вадим,защото аз и Ивет ще стоим пове4е в Бг от мъжа ми,и направо свят ми се завива от сега:)))Само да попитам колко време отнема за даването на ЕГН?седмица или пове4е?
Акото-забелязвам и аз от един два дни ми се струва по-миризливо,ама ще из4акам още малко преди да я водя при педи ,може да ми се струва така... newsm78
J_M_M  Hug

# 73
  • Мнения: 6 113
Ще пиша разбира се когато си прекараме нет в новия дом,живот и здраве наближава момента fingerscrossed

# 74
  • Мнения: 65
nefer ,    iovinka благодаря , че споделих те мислех си ,че само аз съм така и нещо не е наред.   bouquet
Веси- Меси , направо те разбирам мила и аз имах тежко раждане. Но всичко се преживява и се забравя, въпреки ,че мислех , че не така Simple Smile И аз искам още едно дете  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт