Бъдещи Осмокласници......епизод 22

  • 44 053
  • 690
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 61
Здравейте всички мами!!
И аз днес за първи ден съм във форума и докато изчета всичко ...
Честито на смелчаците от 4-то класиране!!!
Джиджибиджи, честит рожден ден и на твоето момченце! да ТИ Е ЖИВ Е ЗДРАВ И МНОООООГО ДА ТЕ РАДВА!
Весело лято на всички, които сега ще ходят на почивка.
Черно море си е на мястото от Крапец до Равда Laughing лично проверих Wink

# 76
  • София
  • Мнения: 1 634
Привет момичета!  Hug

Ето - и аз да хвърля по ... едно-две редчета в темата, да знаете, че Ви наблюдавам! Wink

Честит празник на Джиджи!     bouquet

Браво на всички, които останаха на 4-то класиране!  Peace
Това е повече от смелост! Simple Smile

lyusi, цитатът наистина е трогателен! И толкова истински!  Hug
Благодаря ти, че го сподели с нас! Ще си го copy , може ли?..

# 77
  • Мнения: 263


lyusi, цитатът наистина е трогателен! И толкова истински!  Hug
Благодаря ти, че го сподели с нас! Ще си го copy , може ли?..

Разбира се Simple Smile

# 78
  • Мнения: 28
Здравейте! след многото емоции и учене- как прекарват вашите деца ваканцията си?
Моят син е при баба си, заедно с брат си. Скучно му е, ако може няма и да стане от лаптопа  Grinning, иначе на двора поддържа футболна форма, но без отбор  Laughing кара колело... предстои ни море десетина дни, но нещо не ми се струва досега да му е супер весело  Laughing
как е при вас?   bouquet

# 79
  • Мнения: 263
И при нас е скука. Отказа да ходи при баба си, защото щяла да отслабва, а баба й готвела непрекъснато. Приятелките, които живеят близо до нас не са в София, а тези, които са тук не са наблизо и се виждат само от време на време. За да не скучае съвсем докато заминем на море я записах на интензивен курс по английски в Британския съвет /само за юли месец/. Така програмата е горе-дору следната: ставане около 9 и на компа; ако някоя приятелка се обади - мотаене из квартала, евентуално на колело, ако не - пак компа и мотаене из къщи; в 13 ч. излиза за английски, в 17 се връща; вечер - три пъти седмично ходим на тае бо /напоследък и част от приятелките й се включват/, през останалото време - телевизия и комп, ааа пропуснах Дан Браун - препрочита по няколко пъти всичките му книги. С нетърпение чакаме морето, а след него ще я заведа на гости на една нейна приятелка в Испания - май това я крепи най - вече.

# 80
  • Мнения: 156
Моята извади голям късмет това лято: беше 2-3 седмици при баба си в Бургас (там си имаше приятелка), сега 10-ина дни е вкъщи с батко си и новия й комп, после отива за 9 дни на екскурзионно в Пирин,, след това на Созопол за 10 дни да гледа детето на братовчедка си, накрая е на лагер на Кранево и почва училище. Направо си е за завиждане-динамично лято. Hug

# 81
  • Мнения: 1 674
При нас положението в момента е доста лежерно. След изпитната истерия ходихме за две седмици на море в с. Лозенец. Сега младежът е вкъщи и запълва времето предимно на компютъра. Вчера ходи на кино и гледаха с брат си Шрек. Играе два пъти в седмицата тенис на корт. Утре е на рожден ден на съученичка. Май само това се сещам. Иначе чака другата седмица, когато заминаваме за Венеция. Ще минем после през Верона, Мюнхен, Залзбург и Виена. Та ще запълни младежът още две ваканционни седмици и то остава още месец ваканция, когато мисля да го запиша малко да поплува и да си изживее последните свободни дни спокойно, че го чака тежка година, отново, ама той си го избра този немски. Mr. Green

# 82
  • София
  • Мнения: 18 152
Палето,
Немският е труден език, но като се у4и системно - няма проблем. Peace  А твоят син е у4енолюбив и старателен, така 4е няма какво да се тревожиш за избора му. Wink     


























 

# 83
  • София
  • Мнения: 1 942
Ако ви липсвам известно време недейте да плачете, отивам там   grinning039, Ками*, ще профучим край вас, после малко около Milenna newsm41, ехеее

# 84
  • Мнения: 1 879
Приятен ден и хубаво настроение за всички почиващи или работещи този уикенд!



Sash, за теб и всички на път - хубаво време без дъжд, без вятър и само с лек бриз!

  bouquetЧестито на новоприетите!  bouquet

Две седмици и аз пътувах и сега изчетох всичко на всичко 30 страници - ясно е, че не само кандидатската кампания привърши, но и Световното по футбол, та вече са по-малко дамите, заменили телевизора с форума!

Синът ми се наскуча на морето (не бяхме в България и наоколо бяха все хора с деца под 6 години) и след като първата седмица PSP-то му омръзна, изчете две от нашите книги (трилъри) с голям кеф - едната беше на Даниел Стийл и да си призная не съм си мислела, че той някога ще посегне точно към тази авторка, но скуката прави чудеса Simple Smile

# 85
  • Мнения: 115
Я, каква пустош е тук Simple Smile
Всички отмарят и събират сили за наесен Wink
Ние заминаваме следващата неделя за 20 дни и ще се надявам да не ви изгубя из форума Sunglasses
Благодаря на всички за честитките!

# 86
  • Мнения: 8 471
Джиджи, така е ,всеки изчезнал нанякъде.
А как бързо вървеше темата покрай изпитите, а? Joy 50 страници правехме за 2 дни.

# 87
  • Мнения: 13 442
Напече слънце и сега мързелллллл.

# 88
  • София
  • Мнения: 2 361
Госпожица-метълка се връща тази вечер от Каварна. Щастлива, доволна. Снимала се е и има автограф от членовете на бандата, заради която отиде. Направила е и първото си нощно къпане. Програмата е била пълна. Simple Smile

# 89
  • зад кестените
  • Мнения: 798
Здравейте и от мен HugЕх лято, лято всеки отмаря някъде то и ние днес трябваше да сме на басеен ама ей на дъжда ни развали плановете
 Sad
Госпожица-метълка се връща тази вечер от Каварна. Щастлива, доволна. Снимала се е и има автограф от членовете на бандата, заради която отиде. Направила е и първото си нощно къпане. Програмата е била пълна. Simple Smile
Блазе ви за Каварна    bouquetи аз  от сума време си точа зъбите за Каварна ама все нещо не ми се отваря паращута   Sad

Общи условия

Активация на акаунт