Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV петък от 20:00 - Тема 33

  • 26 976
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 10 240
Уси, направо ме убиваш с омразата ти към ориенталците! hahaha Joy Mr. Green
Лийче, не ги мразя. Но имам наблюдения  върху ориенталски манталитет. И едното е разсъбличащия поглед, с който гледат жените. Гаден, лепкав, мазен поглед.

Нали затова искаме за момичето ни нещо неориенталско!

# 691
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 692
  • Мнения: 56
Видяхте ли част от статията която имаше в Сабах,са я сложили в Телевизионгазета и с каква снимка. #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Господ да ми прости, Praynig Praynig Praynigно като някой слепец е тук,каква грозотия.Дано Praynig Praynig PraynigТуба се осъзнае на време. Praynig
http://televizyongazetesi.com/tuba-buyukustunun-tatil-tercihi.aspx

# 693
  • София
  • Мнения: 51
Видяхте ли част от статията която имаше в Сабах,са я сложили в Телевизионгазета и с каква снимка. #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Господ да ми прости, Praynig Praynig Praynigно като някой слепец е тук,каква грозотия.Дано Praynig Praynig PraynigТуба се осъзнае на време. Praynig
http://televizyongazetesi.com/tuba-buyukustunun-tatil-tercihi.aspx


Роси абсолютно си права - все още не разбирам Туба защо е с него ама дано се осъзнае скоро

# 694
  • Мнения: 0
Ето едно ново клипче във фейсбоока
http://www.facebook.com/#!/video/video.php?v=420135806442&oid=105610722816671

# 695
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Ако някои знае турски моля да погледне на тази страница и то 5 съобщения които са от днес, че с тоя чичко Гугул нищо не схванах май както трябва.
http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=98867&page=25
Ако сте разбрали нещо - споделете.


# 696
  • София
  • Мнения: 51
Ето едно ново клипче във фейсбоока
http://www.facebook.com/#!/video/video.php?v=420135806442&oid=105610722816671

Ети много ти благодаря - клипчето е супер   bouquet  bouquet  bouquet

# 697
  • Мнения: 10 240
Превод на Ирра на инфото от днес:   newsm51 newsm51 newsm51

Ето какво гласи статията с интервюто на Туба и Джансел, постната от Рина:

Започнахме късно, но успяхме да запленим сърцата

Главните актьори на сериала "Пленителката на сърца" Туба Бююкюстюн и Джансел Елчин си поеха дъх с почивка след активния сезон. Двойката, която събира енергия заради скорошното започване на снимките на сериала, разказаха за снимачната площадка.

Прекарахте доста активен сезон. Кое място избрахте, за да почивате?

Туба: Да, беше активен сезон. За почивка аз избрах местата, които мисля, че ще нахранят душата ми.
Джансел: Част от почивката си прекарах в Париж, а другата част бях в Чешме.

Двамата бяхте избрани за най-добри драма актьори в един интернет сайт. Според зрителите сте най-подхождащата си двойка. Какво чувствате?

Т: Ние бяхме един от сериалите, които навлязоха в изминалия сезон доста късно, въпре това бяхме един от най-гледаните. За мен е гордост да бъда удостоена с тази титла.
Д: Разбира се, че се гордеем. Това е успехът на всички от екипа.

Какво очаква зрителите през втория сезон? Можете ли да ни подскажете нещо?

Т: Започнахме сезона много късно и се появихме пред зрителите само с 16 епизода. Всъщност това е история, която тепърва навлиза в периода си на узряване. Аз предпочитам да се разходя заедно със зрителя в тази история, вместо да давам подсказки.
Д: Не мога да ви подскажа нищо.

Smile)

# 698
  • Мнения: 1 875
Боже,Париж не беше ли едно от любимите места на Туба?Дали там не си е "хранила" душата?
ИРРА,благадаря за превода,супер си!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 699
  • Мнения: 2
Туба май си е научила урока от Джихан и Левент, когато й зададат въпрос, да не казва направо истината, а да заобикаля. Mr. Green (11 серия)

# 700
  • Мнения: 1 875
Вече съм почти убедена,че умишлено не даваха никаква информация за двамата.Така ни държаха в напрежение два месеца и сега от два дни-новини,интервюта,снимки.Две три седмици преди първия епизод от втори сезон ни вкарват пак във въртележката на очакването.Да ни е голямо търпението и здрави нервите. newsm12 smile3512 smile3512 smile3512

# 701
  • Мнения: 10 240
Най-накрая се изясни каква е подсказката на Туба! Няма такава! Joy Joy Joy Joy
Поне Туба потвърди , че наистина историята ще е съвсем нова!
Друго си е да имаш точен превод! Пък иначе си развихме фантазията както трябва и отгоре! hahaha hahaha

А ни чакат 35 седмици напред с такива емоции!

# 702
  • Мнения: 2
Най-накрая се изясни каква е подсказката на Туба! Няма такава! Joy Joy Joy Joy
Поне Туба потвърди , че наистина историята ще е съвсем нова!
Друго си е да имаш точен превод! Пък иначе си развихме фантазията както трябва и отгоре! hahaha hahaha

А ни чакат 35 седмици напред с такива емоции!

Иначе няма големи разминавания с превода на Ниобчето, обаче как метафората на Туба се трансформира в подсказка... Mr. Green Може би въображението на английския преводач е повлияло! hahaha

# 703
  • Мнения: 10 240
Иначе няма големи разминавания с превода на Ниобчето, обаче как метафората на Туба се трансформира в подсказка... Mr. Green Може би въображението на английския преводач е повлияло! hahaha

Естествено, Лийченце! Проблемът е, че се превежда от турски на ангрлийски, оттам на български и понякога точния превод се губи или се променя смисъла! При всички случаи има влияние на превеждащия от турски на английски!

Да ни дадат и двамата по някоя снимка от почивката си- да видим с кого са били, как са прекарали! /много сме нахални феновете, да знаете! Нямаме милост!/  Joy Joy Joy

# 704
  • Мнения: 9 997
Ниобче - Абе той и мойто разтопи , ама съм му набрала , защото пресрочва уговореното време за брак , но той после ще плаща лихвите. Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Уси - Понякога и аз започвам да си мисля , че не е имало нищо - просто игра.Но включа ли Аси , на който и да е епизод веднага си променям мнението.Аз ако съм женена за някой и твърдя , че го обичам , никога не бих се вживявала толкова по този начин с друг.Но важното е , че аз виждам нещо , което виждате и вие , а то е огромният синхрон между Джансел и Туба , толкова много си подхождат , че Елчин малко , по малко избутва Йълдъръм и в моите очи и в класациите. Wink

 newsm10 newsm10 newsm10

Общи условия

Активация на акаунт