Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV петък от 20:00 - Тема 33

  • 27 007
  • 742
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 51
Забележете ръката на Джансел на колажа и после погледнете другата снимка...ръката е много сходна - слабичка с мускул... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

точно това щях да пиша че ми прилича на Джанселовата ръчичка

# 676
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Evet herkeste olduğu gibi bende de ölüm korkusu var. ''DF''
Сподели
 Днес в 16:04
Kimse ölmek istemez ve birçok insan da ölümden korkar. Sanki ölüm korkusu sizde çok fazla gibi, yanılıyor muyum?

Evet herkeste olduğu gibi bende de ölüm korkusu var. Hayattan zevk alan insanlar her zaman ölmekten korkar. Ben de hayattan zevk almaya çalışırım. Aslında çok şanslı birisiyim. Hayatımda hiç öyle büyük travmalar yaşamadım. Yaşam tarzım güzel, sevdiğim işi yapıyorum. Maşallah diyorum bu arada.

Aman nazar değmesin... Büyük bir kaza mı geçirdiniz?

Evet, birkaç kez trafik kazası geçirdim. İşte o zaman hayatın ne kadar kıymetli olduğunu anlıyorsunuz. Bence, ’ölümden korkuyorum’ diyen insanlar daha cesaretli oluyor



http://www.facebook.com/notes/gonulcelen/evet-herkeste-oldugu-gi … 10150220795710554

Последна редакция: сб, 24 юли 2010, 16:55 от vania_e

# 677
  • Разград
  • Мнения: 8 243
CANSEL ELÇİN :Artık hazır pizza gibi oldu aşk. ''DF''
Сподели  Днес в 16:00

Bu konuda konuşmak istemiyorum. Ama aşk konusunda konuşmak istiyorum. Bilgisayar çağında insanlar artık iyice birbirinden uzaklaştı. Dolayısıyla aşk da şekil değiştirdi. Artık hazır pizza gibi oldu aşk. Bu akşam aşık olayım diye yola çıkılıyor, bir internet sitesine giriliyor, hop sevgili bulunuyor. Ama kadınların ilk sorusu, ’ne seviyorsunuz, ne kadar para kazanıyorsunuz’ oluyor... İlk önce, ne kadar para kazandığınızı soruyorlar. Çok acayip yani. Birisine aşık oluyorsun, bir kadınla berabersin, bir sürü hayal kuruyorsun ama her şey bir anda bitebiliyor. Dolayısıyla ileriye dönük hayal kurmamak gerek. Aşkı, günü gününe yaşayacaksın. Kontrol altında tuttun mu, olmuyor

http://www.facebook.com/notes/gonulcelen/cansel-elcin-artik-hazi … 10150220794840554

Последна редакция: сб, 24 юли 2010, 16:56 от vania_e

# 678
# 679
  • Мнения: 10 240
Много хубаво-балкона ни е пълен!  Hug Hug Hug

# 680
  • Мнения: 10 240

Не се учудвам че е с Бюлент! Така сияе! А тоя мазник я заряза заради Беренката! Гадняр!

# 681
# 682
  • Мнения: 2 156

Не се учудвам че е с Бюлент! Така сияе! А тоя мазник я заряза заради Беренката! Гадняр!
Същото си мислех и аз. Досега Туба сияе на снимки само с него. С друг мъж няма тази усмивка. Ринка, по добре че я е зарязал, типичен ориенталец ми е. Аз съм на принципа - по добре сама, отколкото зле придружена.

# 683
  • Мнения: 56
Ох,камък ми падна от сърцето. newsm68 newsm44 newsm44 newsm68 newsm68
Помислих си,че е нова и ,че е с онзи малиииииииии. #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 684
  • Мнения: 2

Не се учудвам че е с Бюлент! Така сияе! А тоя мазник я заряза заради Беренката! Гадняр!
Същото си мислех и аз. Досега Туба сияе на снимки само с него. С друг мъж няма тази усмивка. Ринка, по добре че я е зарязал, типичен ориенталец ми е. Аз съм на принципа - по добре сама, отколкото зле придружена.
Уси, направо ме убиваш с омразата ти към ориенталците! hahaha Joy Mr. Green

# 685
  • Мнения: 2 156
Много хубаво-балкона ни е пълен!  Hug Hug Hug
Балконът е пълен, защото цяло лято нямаше никакви новини около нашите хора. Най после нещо се появи за тях!  Laughing

# 686
  • Мнения: 2 156
Уси, направо ме убиваш с омразата ти към ориенталците! hahaha Joy Mr. Green
Лийче, не ги мразя. Но имам наблюдения  върху ориенталски манталитет. И едното е разсъбличащия поглед, с който гледат жените. Гаден, лепкав, мазен поглед.

# 687
  • Мнения: 2
Уси, направо ме убиваш с омразата ти към ориенталците! hahaha Joy Mr. Green
Лийче, не ги мразя. Но имам наблюдения  върху ориенталски манталитет. И едното е разсъбличащия поглед, с който гледат жените. Гаден, лепкав, мазен поглед.
Охх, ужас! Това е просто... Колкото повече раста, толкова повече го забелязвам! ooooh! Те въобще не знаят какво е уважение към жените!

# 688
  • Мнения: 2 156
Уси, направо ме убиваш с омразата ти към ориенталците! hahaha Joy Mr. Green
Лийче, не ги мразя. Но имам наблюдения  върху ориенталски манталитет. И едното е разсъбличащия поглед, с който гледат жените. Гаден, лепкав, мазен поглед.
Охх, ужас! Това е просто... Колкото повече раста, толкова повече го забелязвам! ooooh! Те въобще не знаят какво е уважение към жените!
Сега вече ме разбра, защо не ги харесвам. Но има жени, на които този поглед им харесва, ласкаят се от това внимание.

# 689
  • София
  • Мнения: 51
Уси, направо ме убиваш с омразата ти към ориенталците! hahaha Joy Mr. Green
Лийче, не ги мразя. Но имам наблюдения  върху ориенталски манталитет. И едното е разсъбличащия поглед, с който гледат жените. Гаден, лепкав, мазен поглед.
Охх, ужас! Това е просто... Колкото повече раста, толкова повече го забелязвам! ooooh! Те въобще не знаят какво е уважение към жените!
Сега вече ме разбра, защо не ги харесвам. Но има жени, на които този поглед им харесва, ласкаят се от това внимание.



Ега ти и ласкателството /ще ме извините за израза/   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт