Деца с увреден слух - 9

  • 183 247
  • 608
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 206
Здравейте, момичета,

Поех ангажимента да ви питам дали сте заинтересовани децата ни да участват в програма за интеграция на деца с увреден слух в масови извън класни дейности-латино танци, театрална школа и др.?

БАКИ има такова интересно предложение, но трябва да знаем дали ще съберем .... да кажем "квота", за да се ангажира човек. който да търси такава програма. Колко от вас биха водили децата си на латино или други танци например в някое читалище?

Ако има желаещи пишете на каква възраст са децата ви - важно , за да може да се избере подходяща програма!
Поздрави на всички!

# 121
  • Враца
  • Мнения: 871
   Здравейте!
    Дали някой ползва зарядно за "Фрийдъм" на "Кохлиър", и какви са впечатленията? Мерси!
Гале ,аз имам зарядно на кохлеар ,но е енерджи 4..доволна съм ..но нали знаеш ,че и зарядните батерий имат живот.
Нас ни тръшна такъв вирус,три дни ..кашлица,сополи,и няма сваляне на Т.Днес нямаше вичи и го заведох в градинката за тържеството..все пак Дядо Коледа ще идва и ще си го взема..
На всички пожелавам весели празници...   bouquet

# 122
  • Мнения: 2 531
Здравейте, момичета,

Поех ангажимента да ви питам дали сте заинтересовани децата ни да участват в програма за интеграция на деца с увреден слух в масови извън класни дейности-латино танци, театрална школа и др.?

БАКИ има такова интересно предложение, но трябва да знаем дали ще съберем .... да кажем "квота", за да се ангажира човек. който да търси такава програма. Колко от вас биха водили децата си на латино или други танци например в някое читалище?

Ако има желаещи пишете на каква възраст са децата ви - важно , за да може да се избере подходяща програма!
Поздрави на всички!
Само за София ли става въпрос???
Лично аз не смятам че танците са най - добрия вариант. Обяснявам защо- по мое впечатление децата с увреден слух / визирам изцяло сина ми/ изобщо не проявяват интерес към свързани с музика дейности.Няма лошо да се интегрират, но нека да се започне с неангажираща слуха сфера! За момичета може-би ще е по интересно , но за момчета- защо не се помисли за футбол!Според мен дейноси в които децата ни биха се изявили със същия успех както и добре чуващите деца би ги интегрирало по добре и не биха се чувствали различията им! Все пак надявам се че целта на програмата не е " И ние можем " а Ние сме един от вас"

# 123
  • Мнения: 950
Честита Коледа и весели празници!

# 124
  • Мнения: 998
Честита Коледа! Желая на всички здраве и сбъднати мечти!

# 125
  • Мнения: 3 886
ЧЕСТИТАКОЛЕДА МЕЧТИТЕнека следват ви навред витлеемската звезда да ви засипе с радост здраве  пари и Господ да ви озари с много обич и щастие

# 126
  • Мнения: 239
Честита Коледа и Щастлива Нова година! santa2

# 127
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Здравейте, момичета,

Поех ангажимента да ви питам дали сте заинтересовани децата ни да участват в програма за интеграция на деца с увреден слух в масови извън класни дейности-латино танци, театрална школа и др.?

БАКИ има такова интересно предложение, но трябва да знаем дали ще съберем .... да кажем "квота", за да се ангажира човек. който да търси такава програма. Колко от вас биха водили децата си на латино или други танци например в някое читалище?

Ако има желаещи пишете на каква възраст са децата ви - важно , за да може да се избере подходяща програма!
Поздрави на всички!

Аз бих водила Яни с удоволствие, стига да не ни е много далеч, че сме с ГТ, той навърши 7г. този месец.

# 128
  • Мнения: 206
ЧЕСТИТА КОЛЕДА!
Пожелавам ви да сте живи и здрави! Да имате много късмет и радости в живота!
Весело посрещане на Новата година!

Петя,
Да ти живо и здраво,
весело и палаво порасналото момче!

# 129
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Петя,
Да ти живо и здраво,
весело и палаво порасналото момче!

Мерси, палаво е достатъчно  Laughing

Весели празници момичета и много здраве и късмет през Новата година!

# 130
  • Плевен/София
  • Мнения: 546
Петя,
Да ти живо и здраво,
весело и палаво порасналото момче!
Мерси, палаво е достатъчно  Laughing
    Хич не й вярвай, рядко добро и възпитано момченце Grinning!

# 131
  • Мнения: 206
Ей, никой не пише вее в нашия форум!
Много ми липсва Илона.
Тя винаги ни провокираше!

Дайте малко идеи : Как "работите" с децата си.
Аз все повече работя, все по-малко време имам, и все повече угризения, че не отделям достатъчно време на Мая.
Иска ми се времето от взимане от детска градина до лягане да са наситени с Обучителни игри и разширяване на познанията. Разкажете какво правите вие! Как прекарвате свободното си време.

# 132
  • Мнения: 950
Момичета  ,нека 2011 година  е по-здрава ,по-късметлийска  и донесе  всичко хубаво , което старата е пропуснала  Hug
Наистина темата е позамряла ,може би грижите са в повече или нямаме време от празници  Peace
beboninа , аз отдавна не работя с моя син ,той е голям и сам се справя ,само при нужда ме търси !

# 133
  • Мнения: 2 543
Момичета, следя темата и задължително я отварям, когато има нови отговори, но не е имало нещо, с което да мога да съм полезна и затова не съм писала.
В личен план имах много тежка година, с много загуби, като най-тежката беше на майка ми и някак си нямам много ентусиазъм за нищо. Sad Отскоро работя и ми е ново, и особено. Не мога да реша дали си струва и още сякаш е "наужким". Ще видим как ще е.
Желая ви щастлива нова година и бъдете здрави!

# 134
  • Мнения: 95
Здравейте на всички. Не пиша, но следя телите, за съжаление, работя на четери места и нямам никакво време.
Искам само да ви пожелая щастлива и успешна нова година, бъдете здрави вие и децата ви, дано новата година ви донесе всичко онова за което сте мечтали...

Общи условия

Активация на акаунт