Правилно ли отчете Вашият тест за бременност

  • 176 168
  • 656
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 12
Здравейте момичета. Преди около седмица ходих на лекар понеже имах съмнения и все още имам...каза ми че все още е много рано но въпреки това ме прегледа и видя малката точица за която каза че не може да е напълно сигурна дали е бременност, но каза че е почти сигурна че е . Вече ми закъснява пет дена правя си тестове но всичките са отрицателни. Единствено Престо ми показа  втора бледа чертичка но си го направих преди датата на МЦ сега си правя шуър чек но нищо....Вече незнам какво да си мисля , а прегледа ми е след 10 дена и откачам..

# 46
  • област Варна
  • Мнения: 270
Ако не искаш да откачиш срещу скромната сума от 30 лв. можеш да си направиш два кръвни теста през 48 часа за количеството бета ЧХГ. Ако от единия до другия тест хормона се е удвоил - честито, ако не - другия път.

# 47
  • Мнения: 12
Мерси за съвета май ще е най-добре така...

# 48
  • Мнения: 30
espinoza , БЛАГОДАРЯ за инфото! това, което написа за дните е много ценно... направих един тест преди два дни - отрицателен и все чакам лелката... но може би е било рано за теста...  Praynig и все пак....

# 49
  • Мнения: 2
Здравейте, бъдещи и настоящи мами Simple Smile От известно време чета темите във форума, но за първи път се престрашавам да пиша (предварително се извинявам ако това не е подходящата темичка ). И аз от този месец се присъединих към бебеправещите. Ето го и моя случай: По принцип цикълът ми е редовен (27-28 дни) и всеки месец си ми идва навреме.Но днес вече ми е 32 ден и взех да се чудя какво става. Вчера правих тест Престо и беше отрицателен, но симптоми за предстоящ цикъл почти няма. Единствено в деня, в който трябваше да ми дойде ме боля ужасно много корема, но малко по-нетипична болка.....и си викам ето идва...да, ама не.....единствено имах едно бледорозово течение, което продължи почти  целия ден....и после нищо. Нямам някакви по- специфични симптоми за бременност, но всеки организъм е различен, единствено гърдите са ми доста уголемени и на моменти болят но не постоянно, както и едно като гъделичкане в корема в областта на матката. Ще изчакам още няколко дни и пак ще направя тест......дано този път да покаже + или накрая да вземе да ми дойде...че това незнание ме побърква. newsm78.
Изчетох доста постове на момичета от форума, където се коментира именно това, че при всяка жена е различно и по различно време се повишава ЧХГ....но това че незнаеш какво се случва в момента е доста гадно.... а знам че тепърва може да се сблъсквам с това. И сега се убеждавам колко ти се променя мисленето като започнеш да опитваш за бебче. Пожелавам успех на всички и дано тестовете показват само положителни резултати  Flutter

# 50
  • Мнения: 5 776
gabriela87 ако не ти се чака,отиваш и пускаш един кръвен тест и ще разбереш със сигурност  Peace

# 51
  • Мнения: 2
Благодаря за съвета, мария п. Ще изчакам още 2-3 дни и ако не ми дойде ще си пусна кръвен да видя какво става.  Peace

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 839
На втори ден закъснение Шуър чек беше категорично отрицателен (но не го направих с първа сутрешна урина).
На пети ден Престо беше положителен, на седми ден - също. Правилно отчетоха  Grinning

# 53
  • Мнения: 1 669
На втори ден от закснение Шуър чек показа  EFP
Резултатът е в подписа ми Hug
Но ако има нещо, което да ме притеснява, бих си направила кръвен тест незабавно Wink

# 54
  • Мнения: 171
Да, абсолютно точно на втория ден от закъснението - тестът беше Шуър чек.  Peace

# 55
  • Мнения: 95
Тестът ("Шуър чек" ако има значение) ми показа втора мнооого бледа черта 4 дни преди датата, на която трябваше да ми дойде. В следващите 5 дни чертата ставаше все по-наситена с всеки следващ тест. После видяхме плодно сакче, а резултата след няколко дни, живот и здраве, прави една година!

# 56
  • София
  • Мнения: 169
и аз използвах шуър чек, на 3ти ден от закъснението, показа втора бледа черта, и на 10-тия ден видяхме плодно сакче при АГ  Wink
Но имам позната, на която всички тестове и бяха отрицателни, а бременност имаше  Rolling Eyes

# 57
  • София
  • Мнения: 93
ще се натрапя с един въпрос като новодошла в темата,за пръв път правихме опит за бебе.Та правихме опити на 13 и 15ти октомври,мисля че овуто ми е било на 17ти,з-то ми се появи по обилно течение.Трябва да ми дойде към 3ти ноември,казвам към,з-то не е от наи точните,а и до преди месец спрях с Джаз хапчета.Кога да направя теста за да има вероятност да отчете правилно?Пристраших се да питам,з-то на 4ти влизам в болница и не ми се иска ако съм забременяла да приемам лекарства или квито и да било медикаменти,искам да отида с ясната представа бременна ли съм или не.Лошото е че тая бременност е много мечтана от мене и не знам дали си въобразявам за симптомите си или не.Нямам нито придърпвания нито болезнени гърди,обаче квото и да хапна все ми къркорят червата,преди бях много раздразнителна и плачлива,а сега направо съм обратното на себе си.Имам и странни неразположения в сърдечната област като тежест.Една седмица след като правихме бебето имаше един ден в който щях да пукна,имах чувството че имам разтройство,а нямах,повръщаше ми се,едвам се прибрах до вкъщи,но нямах зацапване което се предполага за имплантацията.Та е възможно всичко да е в ума ми и това да са симптоми от други неща,но не и от бременност.Но за да вляза в болница искам да съм разбрала.

# 58
  • Мнения: 1 265
SweetHarmony в началото когато активно започваш да правиш секс с цел забременяване, организма и той се пренастройва.При мен първия и втори месец имаше силно гадене вечер, болки, придърпвания и нали първия път е станало веднага човек вече си мисли, че е успял.

Но има една тема, в която се казва че след противозачатъчни бебето идвало по-бързо.

 успех ти желая!!!

# 59
  • София
  • Мнения: 93
направо се моля на Господ вече,ама не знам кога да си направя домашния тест.Досега все Престо съм си взимала да се проверявам,само веднъж ми е дал невалидно отчитане.Показа една размазана хоризонтална а не вертикална линия,което със сигурност значеше невалидност.Та дали Шур Чек да си купя или Престо?И кога да направя теста за да съм по сигурна за резултата?
Иначе по принцип има голяма доза вероятност просто всичко да е плод на внушенията ми,което е нормално като искам нещо толкова силно,а знам че бебеправенето не става отведнъж,или по скоро си е божа работа.

Общи условия

Активация на акаунт