Правилно ли отчете Вашият тест за бременност

  • 176 155
  • 656
  •   2
Отговори
# 30
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 547
Правилно отчете , но беше направен14 дни след закъснението.Не беше Шуър Чек , а някакъв друг ,но преди 10-11г нямаше Шуър Чек.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 441
Не знам кое кога се удвоява на мен ми показа супер бледа черта след времето за отчитане, до скоро ги пазех всичките тестове, правех всеки ден от 11- я ден след ову. Наистина бях бременна, но завърши неуспешно, но това няма значение в случая. Друг е въпроса, че наистина е рано за тест в този перод и е добре да се изчака деня на МЦ. Аз друго се чудя, ако толкова си на тръни, може кръвен тест да направиш, той нали показва на 10- я ден от ову  Thinking.

# 32
  • Мнения: 235
Аз на тръни не съм, по-скоро съм от нетърпеливите (за всичко съм така Simple Smile ) а и искам да видя, ако съм бременна, кога най-рано ще отчете, от чисто любопитство Simple Smile

# 33
  • Варна
  • Мнения: 441
Значи като мен  Laughing. Исках да видя кога ще отчетат, но не се самонавивах. Прави тогава всеки ден  Laughing, само финансово ще ти се отрази  Money.

# 34
  • София
  • Мнения: 13 206
И двата пъти ми отчете на датата на очаквания цикъл. Първият път беше мнооого отдавна и не помня марката. Вторият беше Шуър чек от старите  Wink

# 35
  • София
  • Мнения: 38 498
Отчете на първия ден от цикъла, дето не дойде.
Някакъв тест за 1.50 лв.
След 9 месеца опити накрая взех да си купувам евтини тестове, че ми писна да хабя от по-скъпите.

# 36
  • Мнения: 25
Отчете ми 5 дни преди закъснението Wink ( преди да трябва да ми дойде). Позвах Шуър чек .

# 37
  • Мнения: 568
Отчете ми 4 дена преди датата. Марката не си я спомням, беше тип "стриймър" или така наречената "писалка"...

# 38
  • Мнения: 2 196
Когато забременях(неуспешно)бях сигурна на 99.9% кога точно е станало.Беше два дни преди датата на МЦ и естествено като не ми дойде си направих тест(Шуър чек),който си излезе положителен т.е. долу-горе 5 дни след зачеването ми е отчело + резултат,който в последствие си се оказа верен.

# 39
  • Мнения: 9 438
И двата пъти ми отчете правилно.
Първия път с бледа втора черта,а втория с наситена.

# 40
  • Мнения: 39
Здравейте момичета,три дни ми закъснява,симптомите да съм бременна са незначителни -като болки в кръста,болки ниско долу и малко по-чувствителни зърна,но теста е отрицателен,имам две успешни бременности и една неуспешна и досега тестовете винаги са ми показвали на първия ден от закъснението,а сега не е така и съм притеснена много.Има ли някой на които тестовете да са му били първо отрицателни по-късно положителни.Забравих да кажа че вече съм на 39 и се вкарах във филми за проблеми в цикъла, до понеделник докато звънна на Док ще съм в стрес.

# 41
  • Мнения: 144
мистана,

аз ти препоръ4вам да вземеш шуър 4ек. аз ли4но съм много доволна от него. ако си го пробвала ве4е и е дал отриц.резултат,зна4и не си бременна.
на мен никога не ми закъснява,а този месец с 3 дни и си мислех,4е съм бременна.купих си теста още преди о4акваната дата и показа отр.резултат,по-късно пак го направих и пак -. реших,4е теста греши,нямах никакви предменструални симптоми,но все пак днес си ми дойде,така 4е според мен може да е от времето, хормони  и т.н, но ако до понеделник не ти дойде,иди на лекар.
желая ти да стане това,което ти искаш! пиши пак да кажеш какво е станало... Hug

# 42
  • Мнения: 120
Момичета,имам нужда от мнението ви,никога да сега не съм имала проблеми с цикъла,винаги редовен,дори при голям стрес.......миналата година решихме,че вече искаме бебче и спряхме да се пазим,бях бременна на първия месец още,но така се случи,че го загубих и то края на 8 месец,казаха,че вероятната причина е високо кръвно.....И ето ме след 6 месеца изчакване и отново редовен цикъл, започнахме отново от миналия месец,този месец трябваше да ми дойде на 13,а вече сме 18  и цикъла го няма,правих тест вчера,но към обед,беше отрицателен.Ако все пак е станало е било на 29-ти август,дали направих теста рано или може би има друга причина за закъснението и дали да правя друг.Знам,че трябва да отида на лекар,но мисля,че трябва да изчакам още малко,но колко за да ми каже със сигурност има ли бременност или не.Знам,че звучи смешно,бях бременна миналата година по това време,но не си спомням кога теста ми отчете положителен резултат Embarassed и сега съм много объркана и притеснена....

# 43
  • Мнения: 5 776
Досега всички тестове които съм правила са отчитали вярно.Ползвала съм различни.Всеки път ги правя около датата на предполагаемия МЦ.Единственото странно беше,че когато ми отчиташе бременност винаги беше с доста бледа втора черта,но може би имам по-късна овулация.След това бягам за кръвен и чак след 6г.с. при доктор.
Мари,защо не пуснеш един кръвен преди да отидеш на лекар.По принцип вече трябваше да ти отчете теста.Стискам ти палци резултата да е такъв,какъвто се надяваш

# 44
  • Мнения: 120
Да и аз мисля,че вече трябваше да ми отчете,ако съм бременна,ще направя и кръвен за всеки случай,веднъж да дойде понеделник.....благодаря за отговора  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт