Ултра лято в Албена (Тема 5)

  • 45 776
  • 710
  •   1
Отговори
# 45
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 757
е, тогава какво ти пука  Mr. Green макар че май имам спомен , че се коментираше в предходните теми.

# 46
  • София
  • Мнения: 2 849
УФ, със снимките съм много трудна, ще знаете! Кой знае кога ще се наканя да ги сваля.

Иначе за детската анимация на "Орхидея" някой ме беше питал, ама нищо не мога да кажа. Ние бяхме голяма компания, децата бяха 6 броя и си бяха абсолютно самодостатъчни - не са имали нужда от допълнителни забавления. Но анимация има, във всеки случай на басейна видях, че организират някакви водни игри.

Мнения за всеки хотел ще чуете всякакви - хората нямат еднакви изисквания. Аз изкарах добре, въпреки кражбата, но аз съм така устроена - позитивна съм и най-важното за мен е да има хубаво хапване, пийване и хора, които обичам! А всичко това го имах в "Орхидея". Mr. Green

# 47
  • Мнения: 1 194
Четири страници! Много сте бързи!
Връщам се да наваксам Laughing

# 48
  • Мнения: 108
Дикси, ние бяхме 5 дни в Ралица супериор, супер е но ти си знаеш, единственото е че не се чува БГ реч, основно немски. Всичко си беше ок, управителката на ресторанта беше една готина мацка и много любезна. Peace

# 49
  • Мнения: 5 289
Дикси,кажи някакво мнение за КОМ като страничен наблюдател? Предполагам,че си го виждала,нали са някъде наблизо? Или е още по-отдалечен?
Притеснява ме ,че няма детска площадка,но все си мисля,че ще може да ползваме тези на Вита парк или някой друг съседен хотел.Ако не - по центъра Simple Smile

# 50
  • Мнения: 133
Днес моя приятелка се върна от Вита парк и са много разочаровани - не е било чисто, храната не струвала и на плажа това с чадърите и хавлиите ги е дразнело много Thinking
Ние вече платихме вече почивката си в Компас, дано да ни хареса. Hug

# 51
  • В.Търново
  • Мнения: 6 701
picaso,моля те Praynig,качи малко снимки! Peace

# 52
  • Мнения: 1 972
Аз да отговоря Simple Smile В Гърция ходим в едно вилно селище. Наемаме си апартамент. Има 3 вили с около20-25 апартамента ,всичките са с 2 спални и кухня. На брега е. Нашето дете е малко и нямаме проблем.За по-големи деца май ще е скучно newsm78  

# 53
  • Мнения: 115
Записвам се и аз за да следя. Ние сме в Магнолия от 16,08-21,08. Инфото тук ми и много полезно. Hug Hug Hug

# 54
  • Мнения: 257
Здравейте!
Някой да сподели впечатления за Алтея?

# 55
  • София
  • Мнения: 472
Извинявам се , ама някъде коментирахме маршрутите до Албена.Ние сме от София, но се оказа ,че ще се наложи да пътуваме от Стара Загора за Албена. Какъв маршрут ще препоръчате от там, да няма много завои и пътя да е  що годе хубав. Предварително благодаря!

# 56
  • Мнения: 1 953
Дикси,кажи някакво мнение за КОМ като страничен наблюдател? Предполагам,че си го виждала,нали са някъде наблизо? Или е още по-отдалечен?
Джина, нищо не мога да споделя кой знае колко, виждала съм го само отвън, вътре не съм влизала. Отдалечен е от Ралица Супериор, ходили сме до там с влакчето.

# 57
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 215
mama bube, през Бургас и Варна май е най-добре. Погледни в bgmaps - търсене на маршрут - най-къс маршрут. Исках да пусна линка, но показва директно най-краткия - през Върбишкия проход, който не е за минаване.

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 1 521
Записвам се и аз за да следя. Ние сме в Магнолия от 16,08-21,08. Инфото тук ми и много полезно. Hug Hug Hug

Гери, мойто хлапе ще е с майка ми в Магнолия от 16.08. до 26.08  Grinning

Аз вероятно ще ги закарам и може и да преспя там.

Синът ми е на 6г. и умира за компания, ако си с хлапета на сходна възраст, ще могат да играят вечер ок. хотела. Пиши ще се уреди ли с компания или сте с други възрастови интереси Simple Smile)

Всъщност, сега ми хрумва да питам - Ако не мога да ги закарам до Албена, как става логистиката с транспорта. Евентуално автобус до Албена, но къде спира? Варианти за транспорт до хотела?

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 2 522
Извинявам се , ама някъде коментирахме маршрутите до Албена.Ние сме от София, но се оказа ,че ще се наложи да пътуваме от Стара Загора за Албена. Какъв маршрут ще препоръчате от там, да няма много завои и пътя да е  що годе хубав. Предварително благодаря!

През Айтоския проход е най-добре- плавен, без много завои, няма тирове. Има малко бабуни по асфалта, но съвсем поносимо.

Общи условия

Активация на акаунт