Какво се случи с нас?

  • 9 807
  • 107
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 73
Не мога да повярвам, че някой сериозно може да даде съвет на авторката да прибягва до магии  ooooh!. По-отчаян, подъл и глупав ход не знам да има  Whistling

Отчаян- да. Подъл....зависи от коя гледна точка го погледнеш. Глупав....глупаво е да бездействаш когато животът ти се изплъзва от ръцете. Да се бориш за семейното си щастие не е глупаво.

# 16
  • Мнения: 7
Не мога да повярвам, че някой сериозно може да даде съвет на авторката да прибягва до магии  ooooh!. По-отчаян, подъл и глупав ход не знам да има  Whistling

И аз не знам ... Направо съм  Shocked Shocked Shocked Close Close Close
Недоумявам как измежду нас има подобни хора,които се занимават с подобни неща, не искам да го повярвам,ужас. ooooh!

# 17
  • Мнения: 13
О, бе я стига и вие, даже забавно прозвуча това за магията, сега какво почнахте  да го обсъждате, стига сте се хващали за всяка дума. Ако беше казала-убий го, не знам какъв вой щеше да настане. То не може всичко да е ред сълзи, ред сополи, дайте малко по-разчупено.

# 18
  • Мнения: 7
О, бе я стига и вие, даже забавно прозвуча това за магията, сега какво почнахте  да го обсъждате, стига сте се хващали за всяка дума. Ако беше казала-убий го, не знам какъв вой щеше да настане. То не може всичко да е ред сълзи, ред сополи, дайте малко по-разчупено.
[/quo

Лошото е,че мацката е сериозна . Ама наистина нека не разводняваме темата.

# 19
  • Мнения: 73
Не мога да повярвам, че някой сериозно може да даде съвет на авторката да прибягва до магии  ooooh!. По-отчаян, подъл и глупав ход не знам да има  Whistling

И аз не знам ... Направо съм  Shocked Shocked Shocked Close Close Close
Недоумявам как измежду нас има подобни хора,които се занимават с подобни неща, не искам да го повярвам,ужас. ooooh!

Има, има...И като ти отмъкне някоя собствения мъж по такъв начин, ще го проумееш колкото и ужасно да ти звучи. Wink

Между другото, не вярвам че майка ти или баба ти, Shantal-che , не са те учили на подобни неща. Любовната магия е традиционно в руската култура където качествените мъже са двойно по-малко от качествените жени. Grinning

# 20
  • Мнения: 7
Не мога да повярвам, че някой сериозно може да даде съвет на авторката да прибягва до магии  ooooh!. По-отчаян, подъл и глупав ход не знам да има  Whistling

И аз не знам ... Направо съм  Shocked Shocked Shocked Close Close Close
Недоумявам как измежду нас има подобни хора,които се занимават с подобни неща, не искам да го повярвам,ужас. ooooh!

Има, има...И като ти отмъкне някоя собствения мъж по такъв начин, ще го проумееш колкото и ужасно да ти звучи. Wink

Между другото, не вярвам че майка ти или баба ти, Shantal-che , не са те учили на подобни неща. Любовната магия е традиционно в руската култура където качествените мъже са двойно по-малко от качествените жени. Grinning


Това е Л-У-Д-О-С-Т !!!

# 21
  • Мнения: 73

И любовта е лудост. Но без нея никой не може.

# 22
  • Мнения: 11 582
Омръзнали сте си, според мен.
Намери начин след толкова години заедно да му стане интересно. newsm78
Жалко е след толкова години да се случва това.

# 23
  • Мнения: 1 408
Магия?Малко в повече ми идва...а и честно казано,не вярвам особено много в това. Нали трябва да вярваш,за да проработи?А иначе както каза  Норел-не насилвам нещата,изчаквам,и аз не знам какво. За себе си съм сигурна,че съм направила всичко възможно,за да променя нещата,даже да е било за сметка на достойнството ми,признавам. Затова в известен смисъл съм в мир със себе си и се концентрирам върху детето,да не усети напрежението у дома /дано не се повтарям,но няколко пъти пиша и се налага да прекъсна/. Факт е,че синът ми вече все по-рядко търси баща си да играят,а преди не беше така.Вече търси само мен.Питам се доколко усеща,че нещо не е наред?

# 24
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
Магията е страст. Все се сещам за "Дъщерята на Калояна " и Мавруда. Ама и там не помогна, та проблема се реши с конвенционални средства...

# 25
  • Мнения: 73
Цитат
Нали трябва да вярваш,за да проработи?

Не е нужно. Нужно е за бяла магия която правиш сама. По-силната черна магия я правят професионалисти, които се свързват с тъмни сили или мъртви хора, а те си знаят работата.

http://www.youtube.com/watch?v=p8WYhC4mm28

Всяка жена е малко или много вещица. И от векове насам са използвали тези възможности за любовна магия. Възпято е в много песни.

Je pourrais vivre en enfer
Pour toi pour te plaire
Et si demain tu voulais plus fort
Que je conjure tous les mauvais sorts
Je parlerais aux démons
Aux mauvais aux bons

http://www.youtube.com/watch?v=epWsrWCdKiw

http://www.youtube.com/watch?v=lSN6kkQxhG8

Това не са празни приказки заради изкуството.

# 26
  • Мнения: 13
Авторката, това е положението. Темата " Какво се случи с нас" отпадна. Новата е " Черни и бели магии". Wink

# 27
  • Мнения: 11 582
А авторката разбира ли френски?
Страхотни текстове и песни, Delusion.

# 28
  • София
  • Мнения: 71
Delusion, а ти сама ли направи магията или прибягна до професионалисти? И какво представлява магията за любов? (засега няма подходящ обект, но питам за всеки случай. Че знае ли човек какво ще му потрябва   Twisted Evil)

Аз никога не съм се занимавала, и не вярвам особено, но имах съученичка която се занимаваше с Уика или както му се казва - за този тип магии ли става въпрос? Тя твърдеше, че всяка магия се връщала тройно... Thinking

ПП. И какво заклинание правят тез двамата на гробището? Сори, не разбирам руски. Бързам да попитам, преди спама да бъде забърсан. Mr. Green

# 29
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 360
Сама казваш, че не сте добре материално. Това скапва мъжете. Или поне тези, отговорните, които държат на семейството си и искат да са непресъхващ извор на блага. Оцени мъжа си и обърни медала. Временно състояние е това. Пари се печелят. Не си създавай излишно напрежение и осигури спокойствието му вкъщи, достатъчно е напрегнат през работния си ден.

По време на нашите кризи и аз съм имала това чувство:
рядко съм се чувствала като любима жена.
но истината е съвсем друга.

Добре си направила като си му казала какво чувстваш. Но това ме притесни
не го интересува какво искам аз от него.
Какво всъщност искаш? Едва ли нещо повече от внимание и уважение.
Тук ще пречупя нещата през собствения си опит и ще ти кажа, че за мен беше безкрайно трудно да го убедя, че нямам някакви особени изисквания към него, а просто той е много взискателен към себе си.

Последна редакция: ср, 21 юли 2010, 01:05 от Саморая

Общи условия

Активация на акаунт