Съпруги, чиито мъже пътуват 19

  • 37 982
  • 742
  •   1
Отговори
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432

ДЕТСКА МОЛИТВА

Нептуне, Боже на водите,
защо вилнееш в този час,
не се гневи и разбери ме,
най-искрено те моля аз!

Вълните укроти от много бала,
стихията поспри за кратко,
в пенливите вълни сред океана
със кораба е моят татко!

Ако си мислите, че живота им е такъв:
               

Погледнете това:
                    видео
           
   
     
                                                                                                                                                                                                                                                       Една весела коледа...


   

ВРЕМЕТО: ТУК и ТУК
НИМХ-Варна ... с on-line камера на варненският залив
Спешни телефони
 Морския Координационен център за "Търсене и спасяване"

Варна  0888 952 - 113
          052/ 603 - 268
Бургас  056/ 844 310


През цялото денонощие сигнали за бедствие могат да бъдат подавани и на УКВ канали :
УКВ канал 10 (честота 156.50 Mz)
УКВ канал 16 (честота 156.80 Mz)

ОАСД ( Отдел Аварийно-спаситетелни дейности ) на Гражданска защита.

Варна - 052 / 37 09 11
Бургас - 056 / 85 21 41


Гражданско сдружение БУЛСАР - НОВО


СВЕДЕНИЯ:


Сведение за корабите на БМФ
Сведение за корабите на Зодиак
Локация на корабите в Европа
Локация на корабите по света
WEB камера на Панамският канал
Ships locator - Marine Traffic

Ships locator - Digital - seas

Ships locator - Vessel tracker


ПОЛЕЗНА ИНФОРМАЦИЯ:
БМФ
Зодиак
Пристанище-Варна
Пристанище-Бургас
Министерство на транспорта

  Връзка към пристанищните сайтове по целият свят

ОКЕАН- Морски форум

Моряшки професионален съюз- Форум

- ново

Снимки на всички кораби по света



Световен часовник
Справка - Летище София
Суецкият канал

СТАРИТЕ НИ ТЕМИЧКИ:


И нашата дружинка:  valivana   Илиева   rodito   marka_74   mim_d   DELTA_DELTA   helinci   desdemona   mamaR   _KIARA_   tutune   argo   reni niki   GALI-GALI   shanika   kelson   scorpita   iv4i   Danu-Ani   АНИТО   yohaved   Nataliiiiiii   Нали Мъжете Не Плачат   desy   liliqn   пасхаля   Dobitu   Julyy   Vania_84   flower84   puphi   Kruela   lunen kamyk   evita83   bambi2009   luchkata   darito_71   Лято   Anndi   Veselani   kriss_82   ♥reni-pld♥   GALIKOT
reni_bs
  viktoria

Последна редакция: ср, 21 юли 2010, 20:15 от Angel^wings

# 1
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Момичета, снощи няма нет и нямаше как да пиша, така че моля за малко търпение.
Лек ден на всички!

# 2
  • Мнения: 0
Здравейте на всички Simple SmileМерси за закуска и кафенце,Маме!ЕЕ,то снощи е било страшнио при вас във Варна ShockedТук се размина с една лека росичка.Днес пак се очертава жега!Лек да ви е деня Hug

# 3
  • Варна
  • Мнения: 2
Добро утро на всички!  smile3525
Ангелче- благодарности,че се грижиш за темичките ни!Хубава както винаги!  smile3501
Ама аз съм била много пъргава- почти съм първа!  newsm44
Още по-силни пожелания да се реши въпроса с Панега и всичките ни момчета по моретата Господ да ги пази!  newsm17
На вас,момичета и момчето /и той май се изгуби/, много усмивки!  newsm51

# 4
  • Мнения: 3 042
Привет девойки!
Вчера сте имали пълноводни реки във Варна #Crazy, тук маалко ръсна дъждец само. Надявах се повечко да вали, но колкото - толкова.
Аз сложих дребното да спи, големият е на село с баба си и дядо си и аз сядам с кафето да чета. bowuu
Хайде лек ден на всички!

# 5
  • Мнения: 2
Привет и от мен в новата тема wavey
Angel^wingsbouquet
Veselani Hug Praynig
DELTA_DELTA Мечо Пух ми е любимия newsm68
 Hugза всички момичета

# 6
  • Варна
  • Мнения: 2
Аз и вчера,и онзи ден имах късмета поне да не вали като си тръгвам от работа.Навивам крачолите на дънките,все едно отивам за риба /понеже вече влизам само в тези дънки и а съм ги изцапала,а съм останала гола/. Малко преди нашата кооперация един бърз шофьор мина през дълбока дупка и...отидоха ми "официалните" дънки-кал от горе до долу  smile3511. Веднага в пералнята и добре,че бяха сухи до сутринта.

# 7
  • Varna
  • Мнения: 2 594
АНГЕЛЕ  bouquet
Благодарско за темичката, отново Simple Smile
Гадно беше вчера, ама поне ми се случи да изляза когато свършиха гръмотевиците и дъждът, лееееекинко намаля. Иначе, май писах, че шляпурках боса по асфалтЯ.
Имало е и смъртен случай във Варна, заради бурята.
ВЕСАЛАНИ Hug
Снощи, съм си говорила със тебе, докато заспивах и се молех за момчетата Hug
МАМЕ Hug
Радвам се, че се събра дружинка, фенки на МечотО ПуФ Joy До него нареждам и Пипи Дългото Чорапче. Тези двете са все около мене Wink

http://www.moreto.net/novini.php?n=93691 Четете и се дивете, та и се ядосвайте на такава нелепа смърт. От кога тука едно момиче е подало молба да дойдат да поодсекат едни яки клони, които ревът да убият някой. Никой до сега #Cussing out не е дошъл

# 8
  • Шоколандия
  • Мнения: 123
Здравейте дами! Минавам само да ви поздравя и бягам за работа. Последно време имам  много работа и нямам сили да дишам- една колевка е в болница, една напусна, а трета е на почивка в Испания... От нас останалите се очаквбат чудеса естествено.... Когато се прибирам вечер Милото спи и не бутам компютъра, за да не го събудя.  Hug от мен за всички! И аз съм в клуба с феновете на Пух...

# 9
  • Варна
  • Мнения: 2
Делти, като изявена фенка на Истанбул, можеш ли да ме насочиш към сериозна туристическа агенция, която предлага екскурзии до там. Някоя от вас, девойки, също ако може да ми даде инфо ще съм много благодарна! 

# 10
  • Мнения: 56
Мацки как сте  Hug .Ангелче и аз благодаря за темичката  Hug .Каке много сладка картинка  Hug и за теб.записвам се сега за да ви следя и пиша ,когато ми остане свободно времинце.хайде хубав ден от мен .
Веселани  Hug Hug Hug   bouquet

# 11
  • Варна
  • Мнения: 2
Момичета,да се похваля- любовта ми се обади! newsm53 От десетина дни не го бях чувала и ми беше докривяло доста. Връзката беше много лоша,в първия момент като го чух звучеше сякаш плаче /лоша връзка + богата фантазия- косата ми се изправи/. Все пак успяхме да си поговорим.Имам чувство,че от година го няма , а едва 44 дни са минали.Докато станат 4 месеца има още цяла вечност   smile3518

# 12
  • Varna
  • Мнения: 2 594
ПАСХАЛЧИК
Едната фирма е Турал. Със тях съм работила даже аз като работих във един хотел на Златните и нашите туристи пътуваха със тях. Но и и след това съм си ги ползвала вече не като колежка. Добри са. Но имат нощен преход.
Последния път пробвах със Бохемия, дневен преход, че и през Одрин минаваме. Много съм доволна, ама много ти казвам. Късния след обяд пристигнахме, че даже и аверката си заведох във любимия си ресторант- демек имаше време същият ден когато пристигнахме.
И двете фирми са добри. Така, че ти избираш.
Гледам фенкИтИ на Пух, сЪ увеличавамИ. Колкото повИчИ, толкова повичИ smile3503
Дареееейй, виждам тЪ на балконЯЯЯ, стига виси от там щИ стани лошУ Joy

# 13
  • Варна
  • Мнения: 2
Делти , благодарско! Имаме една идея със сестра ми да отскочим до там,но да видим дали ще стане....
 
И аз съм фенка на Мечо Пух. Дъщеря ми си поръча тази година за рождения ден плюшен, и аз го гушкам с голямо удоволствие.  Simple Smile Имаме и книжки от поредицата "Урок на ден с Пух до мен", много са поучителни. Честно казано,и на мен ми помагат в трудни моменти.

Момичета, има ли рокаджийки, които ще ходят на концертите в Каварна в края на тази седмица?

# 14
  • Мнения: 56
Мацки ,преди малко видях че нашия тати на 1.08.ще са в Испания.и направо ми иде да се бия в тавана от кеф.и се надявам оттам да ги свалят и да се приберат .ауу голям кеф беййй  newsm44 newsm68

Общи условия

Активация на акаунт