Съпруги, чиито мъже пътуват 19

  • 38 025
  • 742
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 13
Здравейте и от мен русалки ! И при нас се усети леко не беше за страх  Peace А завчера за малко да хвана наша ДЕЛТИЧКА ама много бързо ми се изгуби около турския ресторант /беше с батку да ви кажа под секрет / неможах да ги настигна  Joy Май студа ви идва повечко и сте се изпокрили  smile3521 аз си ви чета редовно ,но не пишех борех се със страховете си и глупоста на бг докторя , но вече съм се взела в ръце и ще пища по-редовно  Embarassed надявам се да не се сърдите .  Hug за всички ,а на делтичка специални  Hug Много се зарадвах ,че ДЕЗДИ е пак сред нас и се моля всичко да е ок този път и ни зарадва скоро с добри новинки ДЕЗДИ   bouquet  за теб мила . Лек спорен и топъл ден на всички  yes

# 676
  • Мнения: 1 507
Здрасти и от мен.
Екипирах детето със зимното яке, след малко отивам да й взема едни ботуши, че лично мен студът ме хвана неподготвена откъм дебели дрехи.
Преди малко си чух момчето, обадих му се специално да го питам дали им е студено Blush Laughing

# 677
  • Varna
  • Мнения: 2 596
HELIN4I,
Pak kato Hamerikanskata sovalka sam varvqla i zatova ne si me nastignala Joy
Izvinqvam se za latinicata, ot lap topa na majO pisha, vav Stara Zagora sme. Toi nali ot tuka. A i poneje foruma golqma rabota i tuka me otkriha drugarki i dove4era, kupon Wink

# 678
  • Мнения: 2
Здравейте момичета! Hug
Наистина е малко студено,но трябва да свикваме,нали иде зима. cold
Хелинци,добре завърнала се.Надявам се эда си добре и да се чувстваш уютно при нас.
Делти,май като ти поотмина зъбчето,го удари на живот и купон.Нали БаткУ е край теб,май летиш.
А пък аз днес си купих два панталона да не ми е студено,но ще трябват и обувки.
Но сега е време за по едно питие за сгряване.

Май е много голяма,но да има за всички
Наздраве!

# 679
  • Мнения: 0
Наздраве,МАМЕ,и от мен,и на всички мацки HugС моята чаша,МАМЕ,по твоята! Simple SmileИ аз съм на винце!ДЕЛТИ,откриваема си навсякъде,мила!Ние досега с моето слънце си писахме,и да,хубаво е!На всички-лека и топла вечер Hug

# 680
  • Мнения: 122
[quote
Май е много голяма,но да има за всички
Наздраве!
[/quote]



А, не е голяма, не е!
Благодаря, mamaR  Hug
В това зимно време е точния размер (чашката де Laughing)
Наздраве!

# 681
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Morniiiiiiiing, Rusalkiteeeeee newsm68

Haide na kapanata banica, drujinaaaaa Wink

                           

MAME,
Da sa ti 4estiti novite pantalonki newsm10 Da si gi nosish sas zdrave thumbsup

# 682
  • Мнения: 112
Добро  утро дружина, чета ви набързичко, не но се застоявам, че нямам никакво време - всяка свободна минута използвам за четене Simple Smile! Но не съм ви и забравила Wink
Имам едно въпросче - в БМФ контрактите 4 на 4 ли са? Моя мъж ще се връща там - не знам за добро или за лошо ще е.
Хубав почивен ден на всички Hug

# 683
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен!Делти ще си взема и от баницата и чайчето,че отивам на кафе и там ще си взема дозичката кофеин Simple SmileМим,4 на 4 са.Н а всички много Hug

# 684
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Mim_d,
Kontraktite sa 4 na 4 no moqt maj vse sled petiqt mesec se vrashta. Smqna na podhodqshto pristanishte, only!

# 685
  • Шоколандия
  • Мнения: 123
Здравейте, Дами!
Благодарение на студеното време, снощи ми се обадиха да ми кажат, че днес ще почивам от работа. От доста време това ми е първият истински почивен ден, в който успявам да спя повече от 5 часа. Съжалявам, че ви посещавам рядко, надявам се да ме извините Praynig Чета ви редовно набързичко и след това лягам да спя.
Мерси за баничката Делти, при мен идва  малко като обяд, но с удоволствие ще си я хапна!

Дезди, радвам се, че си тук отново. Късмет и стискам палци всичко да е наред!

Момичета, хайде на обяд!

# 686
  • Мнения: 13
Здравейте момичета ! МАМЕ  Hug благодаря за пожеланията наистина ми е уютно с вас /виж здравето е друга работа ,но знам ,че ще намеря сили да се справя не само заради мен ,но и заради близките ми .../ ДЕЛТИ Hug ако не бях се докаросала с токчета и тясна пола немаше да ми избегаш ама нейсе другия път  Joy ще се видим и тенкс за баничката любима ми е ,дано си си изкарала добре на купона .ПУФИ  Hug страхотен обяд ,почини си добре ,че имаш нужда то голем бач бе тия твойте хич не ви щадят   bouquet Аз днес го ударих на мързел и разходки в дъжда край морето ,така за релакс .ЛЕК ДЕН И МНОГО  Hug НА ВСИЧКИ!

# 687
  • Мнения: 112

Май е време за това Wink!
Делти, благодаря за инфото! Хели, ще се справиш, важното е човек да не се предава !
Хубава вечер!

# 688
  • Шоколандия
  • Мнения: 123
Момичета, по- добре късно, отколкото никога. Днес не сте пили кафе, и вижте колко е пусто в темата. Надявам се "чароматът" да ни с'бере на сладка раздумка  Hug Flutter

# 689
  • Мнения: 0
Хейй,къде сте всички Rolling EyesЗдравейте HugАз днес миткосвах из магазините и се сдобих с едно панталонче,но понеже съм много висока.. Grinning,ще трябва да го скъсявам!Не мога и едно кафе да ви сложа Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт