За децата, приспиването и секса, вероятно и малко заядлива.

  • 21 731
  • 517
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 46 645
lasi, това за вратичките е нещо, което я се наложи я не, но другото е всекиднено и неотложимо Simple Smile пък за спешните ремонти или други неежедневни ситуации, разбира се. Да се прибираме от работа и аз да започвам всичко, а той да чака да се наложи да закачи нещо - тц  Naughty Mr. Green

П.П. Нямам нищо против да събирам багажа, но не нося отговорност за това, което е вътре  Peace

# 466
  • Мнения: 1 174
Човече, права си - със списък е най - лесно, ама някак си аз мисля какво ще се вземе, той само гледа умно и кима с глава. И не че ме държи отговорна за това какво е взето или не е взето, но някакси се предполага, че аз трябва да го измисля какво ще се взема, той не участва в мисленето.Сеща се какво му трябва когато му дотрябва  Laughing
Не сме забравяли нищо никъде, ама какво ми е струвало ...

lasi с това съм съгласна и аз, мъкненето си е изцяло негова работа, както и подреждането на багажа в колата, опъването на палатка, говенето на барбекюто, аз не го бутвам дори, само глася чиниите и чашите, изстудяването на бирата и т.н. Салата пак той прави, рибата той си чисти, вярно е  Laughing Ама и в мисленето да участваше малко, златен щеше да е  Laughing

И да се върнем на темата - в палатката всички заедно спим  Laughing

# 467
  • Мнения: 46 645
...

И да се върнем на темата - в палатката всички заедно спим  Laughing

Е как може такова нещо? Пренебрегваш сутрешната ерекция на мъжа си Shocked за следващия път - децата в отделна палатка, ма другата поляна, най-добре  Joy

# 468
  • София
  • Мнения: 62 595
Росе Босе много добре е описала картинката. Среща се много често, да не кажа, че това си е някакъв стил по нашенско.

# 469
  • Мнения: X
rosy_bosy , правилно си почнала с това   
Цитат
Хубавото е, че веднъж като го "изчакам" да се сети сам, наистина почва да мисли за това.

Ама защо мислиш вместо него и за лагеруването?

Когато ние ходим на палатка,на почивка,всеки си приготвя дрехите и нещата ,които ще му трябват.И синовете си научих от 5-6 годишни да си приготвят дрехите ,когато ще пътуваме.
Аз само проверявам дали са взели горе-долу всичко...
Хабер си нямам от опъване на палатки,барбекюта,щипки,кибрити,брадви и т.н.
Това е негов ангажимент.Ако нещо е забравил, да му мисли как да се спасява.
Аз поемам обикновено храната:месото,захар, кафе ...

Е,имали сме изцепки...    Mr. Green   то без това не може.
Ама като даде пари два пъти за нещо ,което му трябва и дреме ,забравено в къщи,на третия път три пъти проверява дали е взел всичко.

Номерът ,за мен поне,в семейния живот,е да не задълбаваш за всяко нещо.
Стига да не е много сериозно като проблем.
На всичко друго му викам бели кахъри...и това ще мине.

# 470
  • Мнения: 3 066
По темета,не мисля ,че е здравословно детето да спи при родителите по куп причини! За мен отделянето на бебка от родилното в отделна стая се оказа една от сполучливите практики ,което ни оставя цялото време на света след като заспи в 20 часа за нас! Не мисля,че спалнята е място за деца ! Не говоря само за секс,а са интимности,събличане ,по свободни разговори ,гледане на филм-че в леглото и т.нат. не ми се вписват с дете там!Мое мнение !

# 471
  • Мнения: 14 654
По темета,не мисля ,че е здравословно детето да спи при родителите по куп причини!

Toчно съвместният сън с родителите е особено здравословен за бебетата. Правени са изследвания, че при бебета, които спят с родител, по-рядко настъпва СВДС. Стига да не са пушачи и алкохолици - тогава е вредно.
А едно спящо бебе не пречи на филм в леглото, ние си гледаме, бебето си спи от едната страна, никой на никого не пречи.

# 472
  • Мнения: 0
Не мога да спя с любимия си съпруг, защото спалнята се счупи.
Не поради причините, които си мислите Embarassed
Детето много скачаше по нея.
Сега по принуда спя с детето, а то никак не ме иска.

# 473
  • Мнения: 924

Не мога да спя с любимия си съпруг, защото спалнята се счупи.
Не поради причините, които си мислите Embarassed
Детето много скачаше по нея.
Сега по принуда спя с детето, а то никак не ме иска.

 Joy Joy Joy
Ето това е проблем  Whistling

# 474
  • Мнения: 0

Не мога да спя с любимия си съпруг, защото спалнята се счупи.
Не поради причините, които си мислите Embarassed
Детето много скачаше по нея.
Сега по принуда спя с детето, а то никак не ме иска.

 Joy Joy Joy
Ето това е проблем  Whistling
Наистина е проблем, но като се върнем от село, милия ще се опита да я поправи, ако нищо не стане за Коледа ще си подарим нова спалня  Simple Smile

# 475
  • Мнения: 463
Леле, ами до Коледа? Внимавай, да не ти се счупи и брака, че тука така казаха, че ставало, ако не спите на едно легло...

# 476
  • Мнения: 1 174
По темета,не мисля ,че е здравословно детето да спи при родителите по куп причини! За мен отделянето на бебка от родилното в отделна стая се оказа една от сполучливите практики ,което ни оставя цялото време на света след като заспи в 20 часа за нас! Не мисля,че спалнята е място за деца ! Не говоря само за секс,а са интимности,събличане ,по свободни разговори ,гледане на филм-че в леглото и т.нат. не ми се вписват с дете там!Мое мнение !

Ако детето ми заспиваше в 8ч. вечер и спеше цяла нощ, и ние щяхме да имаме "цялото време на света", ама на - буди се по 1-2 пъти поне.  Laughing Щях да те видя с това бебе в отделна стая и ставане по 2-3 пъти на нощ, как щеше да имаш цялото време на света за гледане на телевизия....

# 477
  • Мнения: 3 066
По темета,не мисля ,че е здравословно детето да спи при родителите по куп причини! За мен отделянето на бебка от родилното в отделна стая се оказа една от сполучливите практики ,което ни оставя цялото време на света след като заспи в 20 часа за нас! Не мисля,че спалнята е място за деца ! Не говоря само за секс,а са интимности,събличане ,по свободни разговори ,гледане на филм-че в леглото и т.нат. не ми се вписват с дете там!Мое мнение !

Ако детето ми заспиваше в 8ч. вечер и спеше цяла нощ, и ние щяхме да имаме "цялото време на света", ама на - буди се по 1-2 пъти поне.  Laughing Щях да те видя с това бебе в отделна стая и ставане по 2-3 пъти на нощ, как щеше да имаш цялото време на света за гледане на телевизия....
Ами не знам ,но съм отгледала поне още 9 други бебета и няма такова ,което не се е научило на режим от 40ият ден нататък,а камо ли пък голямо ,проходило дете! всичко е въпрос на организация ,и не е нрав или характер на детето! Нима не виждам през лятото как деца на по 1 или 2 годинки масово се разхождат навън до късни доби за да спят с майките си после до 11 на обед и как след това ще се налага режим и час на лягане и почивка?Ням,а как!И моето дете е плакало ,ставала съм по нощите и винаги съм ходила до стаята й без проблем !

# 478
  • Мнения: 11
Ами не знам ,но съм отгледала поне още 9 други бебета и няма такова ,което не се е научило на режим от 40ият ден нататък,а камо ли пък голямо ,проходило дете! всичко е въпрос на организация ,и не е нрав или характер на детето! Нима не виждам през лятото как деца на по 1 или 2 годинки масово се разхождат навън до късни доби за да спят с майките си после до 11 на обед и как след това ще се налага режим и час на лягане и почивка?Ням,а как!И моето дете е плакало ,ставала съм по нощите и винаги съм ходила до стаята й без проблем !
[/quote]
Да са живи и здрави всичките които са ти минали през ръцете, но все пак недей да обобщаваш.  PeaceИ аз се пробвах да го науча на режим да ляга рано, но независимо в колко го сложим в кревата преди 22,30 няма заспиване. Аз да правя каквото си искам, и кълбета да въртя все тая. Стигахме и до крути мерки, но ефект никакъв. За това сега мирно и кротко, цялата нощ е пред нас с тати. Laughing

# 479
  • Мнения: 46 645
tanyatais, не всеки лекар би дал препоръка за такова отглеждане. Не и на всеки родител му допада. Правим го, защото точно, както ти намираш твоят начин за правилен, така и ние виждаме правилното в другия. Не е нужно взаимно да се убеждаваме, на мен не ми е тежало и знам, че за моето дете това беше перфектния режим, тя си го създаде и си го следваше. Нито съм имала проблеми с хванене, нито със спане, единственото е, че ядеше нощем - ами гладна е, ще яде. За няколко секунди никой не се разсънваше Peace

А по въпроса дали всички се поддават, не, не помня писах ли в тази тема за приятелка, с която родихме заедно, но тя още от родилния дом си го започна на режим, подобен на този, който съм чела, че препоръчваш и детето й започна да спи нормално чак след 2 г., иначе то си ревеше по цяла нощ, тя си тъпчеше с водица и така никой не спеше. Но всичко - хранене, разходка, спане беше под час, само дето хич не пасваше на детето. Но това си е неин избор и нейното дете, щом смята, че то се чувства добре, значи е така ...

И ние ставахме, защото тя спеше в отделна стая тогава и какво като съм сновала нощем и че до 2 г. си е спала в стаята? Никакъв резултат не виждам  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт