За децата, приспиването и секса, вероятно и малко заядлива.

  • 21 656
  • 517
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 116
Място за секс все ще се намери.
Но спането на децата в едно легло с родителите смятам за неправилно. Не бих го практикувала.......


добре де а даватели си сметка че може и да не е по желание на родителите дацата им да спят при тях.малката си спеше в отделно легълце и сега като почнаха зъбките  ooooh! много я болят не спи спокойно и иска при нас,как я взема и е заспала права.
понякога не става колкото и да искаш-период
Жаве, наблюдавам доста упорито пишеш в темата, но като гледам бебчо е само на четири месеца. Още не са започнали зъби да никнат, поява на нощни страхове и пр. Нищо чудно след време да гушнеш детето при теб Laughing
всичко с времето си  Peace

# 511
  • Мнения: 2 622
Да се похваля,че 3 поредни вечери лягам и осъмвам на съпружеската спалня,без да се местя посред нощите Mr. GreenИ аз незнам как го направих,но се гордея със себе си Joy

# 512
  • Мнения: 613
Да се похваля,че 3 поредни вечери лягам и осъмвам на съпружеската спалня,без да се местя посред нощите Mr. GreenИ аз незнам как го направих,но се гордея със себе си Joy
И е хубаво - нали?

# 513
  • Мнения: 2 622
Мда,не е лошо...обаче климатика пуснат и всеки с отделна завивка Laughing

# 514
  • Мнения: 90
Е нищо, жега е, ама сте на една ръка разстояние...!

# 515
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Още преди да родя дъщеря ми бях решила, че няма да я уча да спи м/у нас. Имах пример на една приятелка. Сега дъщеря й е на 12 г. и още спи м/у тях и няма никакви изгледи да си отиде в стаята.
До две годишна възраст си спеше в леглото в нашата спалня. Идвала е при нас, много рядко. След това се преместихме в ново жилище и я сложих да си спи в нейната стая без никакъв проблем. Понякога когато се събуди нощем идва при нас. Много ми е зор тогава, тримата на едно легло, тя не спира да се върти, баща й похърква и аз накрая съм недоспала сутринта. Ако е така всяка нощ направо ще откача от умора.

# 516
  • Мнения: 0
Нашият син от 10-тия ден вкъщи спи в отделна стая на собствено детско легло (не кошче). Хранене - в 5 часа. Ако стане по-рано - чай. Но се оказа, че не става от глад, даже често сме го будили за храна насила, а после не иска да заспи пак.

# 517
  • Мнения: 90
Всеки различно си организира нещата, децата ми бяха на кърма и ги храних на поискване, никога не съм ги будила защото е време за храна и обратното давала съм им да цокат и през нощта, не бих заспала спокойна и ако бебчо е в друга стая, най- малкото защото може да се задави или др., Мисля, че бебетата е най- удобно да спят в кошарките си в стаята на родителите, а в собствена стая по-нататък, но мама и тати е добре да си бъдат на едно легло, не трябва единият родител да се игнорира при отглеждането на детето. Но това е просто моето лично и скромно мнение.

Общи условия

Активация на акаунт