За децата, приспиването и секса, вероятно и малко заядлива.

  • 21 701
  • 517
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: X
Всъщност моите две деца нощем са се хранили само през първия си месец, след това си спяха точно от 9 вечер до 8 сутрин и така една година.Докато не започнаха да се будят от други неща, съвсем различни от глад и просто да се намърдват сам сами между нас след прохождането си.Слизаха си сами от леглата и идват.Голямата отдавна не го прави, тя става до тоалетна, или вода да пие, но дребна си става точно с идеята да се мушне при нас или просто да се целунем пак и така. CrazyСпя си аз блажено и се стряскам от вперен в мен поглед.Очите на дъщеря ми леко светят като че ли на тъмно. Хаааааааахахаха.
Хахааххаахах! Сладко!  Grinning

# 496
  • Мнения: 5 940
Жаве, наблюдавам доста упорито пишеш в темата, но като гледам бебчо е само на четири месеца. Още не са започнали зъби да никнат, поява на нощни страхове и пр. Нищо чудно след време да гушнеш детето при теб Laughing

# 497
  • Мнения: 9 990
Айде не плашете жената, пфуууу.Мен така само ми говореха в началото-аз кажа-ми тя не реве-друг ми каже-оооо, чакай, коликите да дойдат.Аз кажа-ми то колики май...няма, те-оооо, чакай ей сега ще проима.Аз кажа-ми зъби няма, не боли, не мажа с нищо-те-ооо, чакай ти да видиш.Па чакай да видиш като проходи, па после трето, пето.Е, не дочаках Нищо от предричаното от тук и там. Peace
И в крайна сметка, говорим за Кратък Период в Живота ни бе, хора.Голям праз, ако бебето е при тях един-два месеца.Никой не е рекъл, че до живот ще си го държи в скута, аман.

# 498
  • Мнения: 5 940
Така е... , права си. Нищо не е задължително.

# 499
  • Мнения: 1 174


Ами не знам ,но съм отгледала поне още 9 други бебета и няма такова ,което не се е научило на режим от 40ият ден нататък,а камо ли пък голямо ,проходило дете! всичко е въпрос на организация ,и не е нрав или характер на детето! Нима не виждам през лятото как деца на по 1 или 2 годинки масово се разхождат навън до късни доби за да спят с майките си после до 11 на обед и как след това ще се налага режим и час на лягане и почивка?Ням,а как!И моето дете е плакало ,ставала съм по нощите и винаги съм ходила до стаята й без проблем !

Ами аз пък имах проблем, щото като отида до стаята му 2 пъти нощем, ми се губи сън, а съм на работа. Не е вярно, че няма как, има как и съм писала точно какъв е начина. Колкото за режима - къде прочете, че съм опитвала да го гледам по режим, и то не е поддало  newsm78 Или че съм опитвала да спирам нощното хранене и не съм успяла ? Нищо такова не съм правила, не искам да си мъча детето. Аз се напасвам към него - като не спи по цяла нощ, правя така че на мен да ми е най - лесно да го приспивам нощем - спя до него. Ти си избрала друг начин - напаснала си детето към себе си, така както на теб ти е удобно. Няма лошо, но се радвам, че моето дете не е от 9-те дето си ти ги отглеждала  Confused

# 500
  • Мнения: X
Жаве, наблюдавам доста упорито пишеш в темата, но като гледам бебчо е само на четири месеца. Още не са започнали зъби да никнат, поява на нощни страхове и пр. Нищо чудно след време да гушнеш детето при теб Laughing
Ами! Отказах се да пиша по същество още преди седмица. Wink
Пък и тук, valerie, не обсъждаме единствено и само спането в общо легло /мама, тате и аз/, а също и спането в обща стая и още куп неща. Включително и дезертирането на таткото на дивана в хола.
Отделно пишем и за деца на различна възраст. Аз мисля, че добре се обосновах защо не смятам, че е добре дете на 4 месеца да спи в леглото на родителите си, дори и инцидентно. А иначе аз моето дете си го гушкам непрестанно. То спи на една ръка разстояние от мен.
Изхождам от начина по който майка ми гледаше мен навремето. Спях сама, в стая със загасена лампа. Но знаех, че ако извикам мама, тя веднага ще дойде при мен, ще ме гушне, ще остане при мен докато заспя.
Дано да растат здрави и спокойни децата, а теории колкото си щеш! Praynig
Всичко е добре, ако се прави за доброто на детето, а не просто за задоволяването на някой майчин или бащин каприз.

# 501
  • Мнения: 1 174

Дано да растат здрави и спокойни децата, а теории колкото си щеш! Praynig
Всичко е добре, ако се прави за доброто на детето, а не просто за задоволяването на някой майчин или бащин каприз.

 Peace

# 502
  • Мнения: 463
Очите на дъщеря ми леко светят като че ли на тъмно. Хаааааааахахаха.

Да! Мислех, че съм само аз! Кълна се, че още в родилното ми хвърли присветкващ зелен поглед!

# 503
  • Мнения: 9 990
Няма шега, няма измама.Гледала съм и котка, та знам какво пиша. Crazy
Очите на моята са много тъмни, обаче така лъщят в тъмното, че е като вАмпир... CrazyПодскачала съм в леглото си а тя само стои до мен...и ме съзерцава...и мълчи....питам аз-какво има-тя-мълчи и се приближава.... Twisted Evil

# 504
  • Мнения: 1 174
Няма шега, няма измама.Гледала съм и котка, та знам какво пиша. Crazy
Очите на моята са много тъмни, обаче така лъщят в тъмното, че е като вАмпир... CrazyПодскачала съм в леглото си а тя само стои до мен...и ме съзерцава...и мълчи....питам аз-какво има-тя-мълчи и се приближава.... Twisted Evil

Боже, тръпки ме побиха ха ха  Joy

# 505
  • Мнения: 46 572
Айде не плашете жената, пфуууу.Мен така само ми говореха в началото-аз кажа-ми тя не реве-друг ми каже-оооо, чакай, коликите да дойдат.Аз кажа-ми то колики май...няма, те-оооо, чакай ей сега ще проима.Аз кажа-ми зъби няма, не боли, не мажа с нищо-те-ооо, чакай ти да видиш ...

И мен така  hahaha но нямаше ни колики, ни зъби, ни безсънни нощи, стига да си получи дозата мляко, когато поиска през нощта, спеше като пън Simple Smile

Боже, тръпки ме побиха ха ха  Joy

И мен  Shocked

# 506
  • В събота
  • Мнения: 201
Ох, успокоихте ме, явно не съм сама Simple Smile Това с втренченият святкащ поглед посред нощ и аз съм го изживявала. Стои до леглото ни, мълчи и ме гледа, сякаш спи, ама не съвсем  Laughing Но щом отметна завивката и направя място да се гушне се мушва скорострелно и замърква като котенце....
А иначе по темата - не виждам абсолютно нищо нередно детето да спи за определен период на родителското легло. Дъщеря ни спеше между нас до края на първата си година поради две причини - кърмех на поискване и предпочитах на сутринта да съм отпочинала, а не вампирясала от безбройните ставания, вдигане на тежко дете и седене превита докато се насуче. Втората причина беше, че и на трима ни беше приятно. Тези моменти вече никога няма да се повторят, защо пък да ги пропускаме. Като се отби сама се премести в нейното си легло без никакъв проблем. Идва при нас само сутрин да ни нагушка. Е, имало е някои нощи, когато е неспокойна и сме я взимали. И понеже не живеем в голям апартамент засега все още спим тримата в спално-детската, а пък другите неща си ги вършим в холо-дневната  Mr. Green Аз пък не мога да си обясня как някои родители правят секс докато детето им спи на метър от тях в креватчето си  newsm78 Имам съседи, в две стаи и кухня живеят бабата, майката, бащата и двете деца. Ходила съм у тях, в хола нямат легло или диван, значи там никой не спи. Чудя се те къде ли си обръщат внимание  newsm78

# 507
  • Мнения: 1 217
С детето спиме в спалнята,мъжо спи в хола.Сега ще кажа защо.
Мъжът ми като спи хърка,не много силно,но достатъчно аз да не спя като хората и сутрин да съм като разярен носорог.А и работата ми е свързана с цифри и пари, и е препоръчително да съм се наспала и отпочинала.
Детето спеше доста неспокойно като малък и аз го взимах при мен на спалнята,за да спиме и двамата нормално.
Сега си спи в неговото легло,което е на метър от моето.Често идва нощем при мен.
Много обичам вечер да дойде при мен,да ме гушне и да ми каже колко много ме обича и така да заспи.После ставам и го премествам на неговото легло.
А секс правиме детето като заспи и отивам в другата стая и затварям вратата.

# 508
  • Мнения: 924
И мъжо похърква  Joy Joy Joyаз пък без това похъркване не мога да заспя Laughing

# 509
  • Мнения: 59
Бях си решила още преди да се роди детето,че няма да спи при нас!
Наслушала се бях на познати,които уж за малко остават децата си
в общото легло,за 2-3-4 дена и те стават години.За мен върхът на това
е един първокластник,който все още спи с родителите си. ooooh!

Та така.Речено-сторено.Детето си спеше в кушетката,а ние на спалнята
в една стая.Започваха колики,отивах при нея,галех я,милвах я,докато се
успокои.На ръце почти не е носена,нито приспивана.

На 2 год.и половина я отделихме в нейна стая.Нямаше драми,нямаше ревове.
Просто я свикнах от малка.Не знам дали аз я дисциплинирах така или просто
характерът й е такъв.

Общи условия

Активация на акаунт