има ли тук мами с термин април

  • 19 380
  • 241
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 2 464
кажете намерихте ли подходящ лекар, при който да се следи блемеността и на който да се предстваи картон от джипито.
Аз още се чудя кой да избера, така че да мога да разчитам на същия лекар при раждането. Дайте съвет

# 31
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 738
Цитат на: alegra
кажете намерихте ли подходящ лекар, при който да се следи блемеността и на който да се предстваи картон от джипито.
Аз още се чудя кой да избера, така че да мога да разчитам на същия лекар при раждането. Дайте съвет


И аз избрах варианта бременността ми да следи лекар при който евентуално накрая да мога да родя.

# 32
# 33
  • Sofia
  • Мнения: 2 464
как успяхте да се спрете на лекар. аз също посетих  до сега трима лекари но не мога да определя кой ще е най-правилното решнеие. Лекарието от Майчин дом определено са по ангажирани, но пък наистина мисля, че са добри специалисти и болницата е добре оборудвана в случай на проблем. В същото време чета много ласкави отзиви за Света Ана и може би ще посетя една от акушер-гинеколожките им. Обаче как да се справя от сега с дилемата МД или Света Ана. Дайте съвет Sign Exclamation

# 34
  • Мнения: 1 341
Привет априлски мами 2005. Аз съм така да се каже априлска мама 2004г. Невероятно е. Няма нищо по-хубаво от това да си износиш бебчето и после да го гледаш как расте, как се смее и плаче, как ти се усмихва, как те следи из стаята, как посяга из играчките и най-вече как суче от гърдата ти.
Пожелавам на всички ви лека бременост. Бъдете благословени

# 35
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 738
Благодаря ти много за пожеланията и благословията към бедещите априлски мами Evjeni !!!
Дано всичко бъде на ред и на пролет да се родят най-прекрасните бебчета Grinning
Всичко най-хубаво пожелавам на теб и на твоето бебче! Много да те радва и да расте здраво и лъчезарно дете Grinning

# 36
  • София
  • Мнения: 750
Здравейте милички!!!
И аз ще раждам през април /живот и здраве/ терминът ми е на 2 април, от София съм и съм на 26.
Това ми е втора бременност, дъщеря ми през януари ще стане на пет.
Този път е адски различно, чувствата ми са други, страховете също.
Гаденето от 2 дни изведнъж забрави за мен Grinning ,
но сега пък имам проблеми със стомаха - подут ми е и се чувствам ужасно тежко. ЕЕЕЕЕЕ аз пък само се оплаквам.
Бях в отпуск и се отпуснах здраво в хапването - не съм качила килограми, но
заформих едно шкембенце дето още не е съвсем на бременна и се депресирам от това и ми е ужасно криво.
Вчера като си легнах и се замислих - май е доста трудно да се живее с мен - изморена, пъшкаща, без тонус, депресирала се, изнервена с и без причина...... въобще на мъжа до мен не му е леко хич. А той е такова изключително същество, че изобщо не го заслужава, толкова много го обичам и ми е мъчно, че съм такава ужасна.....
Дано да е временно настроение.
Стискам палци на всички и ви целувам
Пишете ми как са при вас настроенията и вие ли сте заядливки или се чувствате добре!!!

# 37
  • София
  • Мнения: 750
Здравейте милички!!!
И аз ще раждам през април /живот и здраве/ терминът ми е на 2 април, от София съм и съм на 26.
Това ми е втора бременност, дъщеря ми през януари ще стане на пет.
Този път е адски различно, чувствата ми са други, страховете също.
Гаденето от 2 дни изведнъж забрави за мен Grinning ,
но сега пък имам проблеми със стомаха - подут ми е и се чувствам ужасно тежко. ЕЕЕЕЕЕ аз пък само се оплаквам.
Бях в отпуск и се отпуснах здраво в хапването - не съм качила килограми, но
заформих едно шкембенце дето още не е съвсем на бременна и се депресирам от това и ми е ужасно криво.
Вчера като си легнах и се замислих - май е доста трудно да се живее с мен - изморена, пъшкаща, без тонус, депресирала се, изнервена с и без причина...... въобще на мъжа до мен не му е леко хич. А той е такова изключително същество, че изобщо не го заслужава, толкова много го обичам и ми е мъчно, че съм такава ужасна.....
Дано да е временно настроение.
Стискам палци на всички и ви целувам
Пишете ми как са при вас настроенията и вие ли сте заядливки или се чувствате добре!!!

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 2 464
хей и аз много се по-откуснах в началото на бременността имам предвид разглезих  Wink  излежавам се до по-късно, спрях дори да ходя редовно на работа. В началото преживях голямо объркване, голяма метаморфоза, още я преживявам де. Но сега вече се поуспокоих, От 2-3 дни се стабилизирам, за съжалине изгубих си апетита и освен фрешове и кисело мляко почти никакви други неща не набавям на бебето. При вас как е Wink

# 39
  • Мнения: 980
Здравейте! Връщам се в отбора на най-щастливите ново-мами!Първите три месеца са най-важни за бъдещото бебе.  На мен ми става лошо от витамините матера и за два дни ги спрях, приемам само фолиева кисилина и ям много плодове. Свалила съм обаче около кило, че ми се гади много. Аз съм от Пловдив и посетих АГ сп-ст - Д-р Пелев преди седмица, но не съм очарована и пак стоя на кръстопът. Личната ми лекарка пък каза, че за да си ползвам безплатните прегледи трябва да се запиша при нея или при лекар с договор със здравната каса. Направо се побърквам, защото не мога да си пусна изследванията от които много се притеснявам.(Токсоплазмоза, че много обичам котетата и си имах едно в къщи) Вие как се справяте??? И аз си търся доктор при който после, живот и здраве, да раждам.

# 40
  • Мнения: 2 489
Здравей Marisiana,
Аз също съм от Пловдив. И като ти гледам лентичката май терминът ни  е по едно и също време. Много е важно да намериш добър лекар. Пелев мисля, че е в Окръжна болница.
На мен ми направиха всичка изследвания. Ще си бременеем заедно!

# 41
  • Мнения: 2 489
Ако искаш пиши лично съобщение, имам много впечатления от пловдивски лекари, за съжаление съм се сблъсквала с доста от тях.

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 2 464
здравейте, как са всички бъдещи и настоящи априлски мами Wink  има ли някой тук, който да е бил на училището за бременни във вторник. аз го пропунах, дори темата не разбрах каква е. пишете ако знаете нещо ..... записахте ли се за проследяване на бременността, на мен ми предстои утре да го направя, най-после се спрях на Майчин дом, дано да не съжалявам Confused

# 43
  • Мнения: 46
Здравейте,
и моя термин е през април, по точно 17 и съм от София. Аз съм на 23 години и за първи път ще раждам.
И аз като повечето от вас все още не съм избрала лекар. Нямам много познати които да са раждали и затова няма кой да ми препоръча. Сега се чудя как да постъпя, защото за момента мога само да стискам палци и да давам на късмет.

# 44
Zdraveite badeshti mamcheta i az sam edna ot vas i na men terminat mi e April. Nadiavam se da si pomagame s kakvoto mozem, zashtoto kato gledam povecheto sme novobranci  Laughing leka bremennost na vsichki Laughing

Общи условия

Активация на акаунт