Много ми е смотано!!!Имам чувството, че потъвам...

  • 8 195
  • 108
  •   1
Отговори
  • Мнения: 702
Здравейте мили мои пепита/галено от пепелянки/ и змейове за мъжката аудитория  Hug
С риск да ми стане още по-тъпо викам да си попиша ей така, белким ми олекне поне малко.
Няма конкретен повод да ми е смотано, просто нещата са комплексни, натрупвани с времето и вече не издържам!!! #Cussing out
Не издържам да не знам какво искам, коя съм, да съм все черната овца, да съм виновна за всичко!
Ееех, едно време колко мечти имах..А онзи ден прави някакаъв тъп тест и имаше въпрос за какво мечтаете. Ми за нищо. За какво да мечтая?! Мечтая да съм свободна, да бъда обичана, да обичам преди всичко, някой въобще да ме оцени от близките ми, за приятели въобще няма да коментирам, на тях несе надявам.
Основно гледам да съм положителен човек, да обръщам нещата откъм веселата им страна, защото ми е ясно, че за каквото мислим това се случва. Старая се да не съм черногледа, но понякога толкова се изморявам да съм оптимист, особено когато имам реална преценка и знам, че няма смисъл, че направо ми идва да изчезна. Не да се самоубивам или нещо такова, просто да изчезна и да забравя!
Да забравя, че някога някоя си ме е захвърлила в някакво родилно. Да забравя, че майка ми цял живот ме тормози, вечно е недоволна, вечно е жертва, основно моя, вечно трябва да съм й в дълг, вечно не съм постигнала нищо и всички други са къде къде/много мразя да гледам в чуждото канче и да се сравнявам с другите/,а съм постигнала много, но ми е криво, че собствената ми майка не го оценява. Как веднъж не каза, че се гордее с мен, как веднъж не се похвали, как един път не ме защити за нищо, дори и да не съм била права. Никога в къщи не са допускани мои приятели, никога не съм била свободна от нейните шибани пипала, да ме следи, да ме дебне и да съм й като роб!Гонила ме е хиляди пъти от нас, обиждала ме е н акаква ли не и продължава, основно пред трети лица, които не са ме виждали и чували определ период време, които н еса с час въобще с моето ежедневие с моя живот и т.н.. Аз за нея съм най-изпадналата, най-смотаната и най-простата дъщеря к*рва и ха*та, която може да й се падне, а тя е жертвата!Много пъти ми е писвало, но съм й прощавала!Много пъти съм се опитвала да говоря с нея, не вдява. Ето, сега продължава. Прави интриги между мен и мъжа ми, сякаш другите неща с ами малко, прави интриги между мен и свекърва ми, между мен и братовчедите ми.Чувствам се разкъсана на 100000 парчета и когато някой ми каже да не й обръщам внимание направо откачам още повече. Сега е в къщи, защото й правят лъчетерапия. Просто ме прави луда. От сутринта по цял ден докато си легне мрънка, за щяло и нещяло, за всичко, просто, даже н емога и да кажа за какво конкретно, ма ей тъй д ами намила. Нито един път не се е позаинтересувала как съм аз. Когато ходя някъде с  приятели не ме е питала нито веднъж как съм изкарала, а само мърмори защо съм ходила тук, защо съм излизала там..Оф много е тъпо чак да го обяснявам, обаче вече ми се реве, а трябва да я търпя още 4 седмици  ooooh!
Затънала е в заеми, които плащам аз, а аз има кредити също, сметки работи, нито един път не съм ий казала копче, но понеже се отпуска да копува разни джунджурии и пак е взела пари н азаем й казах само да си прави сметката. Иска да продаде вилата, която баща е строил с двете си ръце на воуйчо ми, който си има такава, защото не можела да я поддържа и вуйчо ми алчния г*з само тва й чака. Абе всичко продава тая жена!И жилището ни, в което съм израстнала - прекрасен голям апартамент в кооперация на 10години и него иска да продаде, 6тото й трябвали пари!Ако можеше и мен щеше да ме шътне, убедена съм!
Няма такъв ужас, хора!Навсичкото отгоре вече започвам да си мисля, че "губи козите". Склерозата им е по наследство в техния род. На моменти е толкова отнесена и говори простотии, прави някакви безмислени разследвания, ходи да досажда на хората, крещи вика, заканва се и като вкара един безумно шизофренишки поглед, направо тръпки ме побиват.
Не знам какво да правя..Няма приятели, всички само я съжаляват, всички са вдигнали ръце от нея и не еим се разправя и всичко е на моята глава. И пак аз съм лошата, неуспяла дъщеря. Яяя братовчедите ми в чужбина, те са много напред, ама са имали и имат родители да им дават. Не са се занимавали с глупости, имали са винаги супер подреден живот. Обичам ги адски мнгоо защото са добри хора, обаче огато майка ми ги спомене колко са успели САМИ и как се оправят..Радвам се за тях, не ме разбирайте погрешно, никога не сме се карали, но ми е много тежко, че майка ми говори с толкова обич за тях, а за мен и с мен все едно съм няква измет.
Ох, знам че това няма да се промени, но много ми тежи...Толкова неща ми се струпаха в последно време, че направо ще гръмна...
Ако някой е имал сили да изчете цялата тази...да я наречем изповед..Благодаря!  bouquet Рядко ми се случва да си признавам в такива дейтайли нещата, обаче ми писва все за всички да съм силна и да се справям с всичко и всичко да е на моя гръб и накрая да го д*хам...

# 1
  • Мнения: 884
Стига де, и ти ли...Винаги звучиш "желязна", дано да е дупка, насъбрало ти се е .От мен- Hug.

# 2
  • Мнения: 702
Благодаря ти, да, с риск да си разваля имиджа на злобна, желязна вещица, се престраших и аз да се покажа в човешки образ   bouquet Дупка е, ама каква! ooooh! Tired

# 3
  • Мнения: 371
Vagabond,  много ме натъжи , всичкото го изчетох и не знам какъв съвет да ти дам, или изобщо имаш ли нужда от съвет. За това само едно гуш от мен  Hug  Нямаш представа колко пъти съм се чувствала така, потъваща (макар и не по същата причина) и всичко около мен е толкова безнадеждно и черно, че ми иде да избягам...обаче няма къде...  Но това минава, заминава и после пак се чувствам късметлийка, щастлива и добре ... Не може вечно да си силна, и да стискаш зъби, не може. Щях да ти пиша да я отдалечиш от себе си тая жена, но е болна и е сложно...
Просто не знам, дано имаш сили, и този черния период мине възможно най-бързо за теб  spoko

# 4
  • Мнения: 10
Vagabond, прегръдка за теб! Хубавото е че сме възрастни и
вече сами отговорни за себе си....Хубаво е че имаш
семейство и че след седмици майка ти ще си тръгне.
Стискам ти палци да издържиш до тогава!

# 5
  • Мнения: 420
 cheers За майките. Моята е копие на твоята, с малки изключения- не е болна и няма имоти за продаване, освен тези, в които живея сега и очакваме да се появи някоя банка в скоро време с някой весел запор. А да моята ми е родна /сякаш определя нещо това/.
И аз бях в доста сериозна дупка. Взех че се напих, изтрезнях и заедно с отиването на махмурлука отиде и дупката и чувство за вина /вменено/ и взех че побеснях. Сега като съм бясна се чувствам чудесно. Мисля трезво, не ми влияе ничия "идиотия" и вземам мерки /адекватни/ и занапред да не ми влияе. Стигнах до извода, че нервичките ми са скъпи и ще ги хабя само в екстремни ситуации и за определени хора, останалите-  smile3542

# 6
  • Мнения: 702
Да, семейство - затвор!Или мъжът ми ще ме следи или майка ми!С извинение не мога да пр*дна без някой да разбере. Чувствам се като в капан, от който няма как да избягам.
Една от последните й изцепки беше, че като сме били в Плевен, когато тя умираше, сме били на почивка, щото не бяхме отседнали в града, ами на Кайлъка. И видите ли сме си били н апочивка. Ама забрави кой и бърса насрания г*з!Кой тичаше и още тича за памперски и превръзки. Постоянно ме хока, а ако някой я пита за мен, почва да ме плюе. Когато разбрах с каква диагноза е не ми трепна трепна нищо, даже не ми стана мъчно, представяте ли си, докъде ме е докарала?! ooooh! Казах на колежката й която ми звънна, да се оправят и да не ме занимават, обаче жената се разплака и вика, абе майка ти е не може да я оставиш. Еми тъй, ама то аз ще се гътна преди нея! #Cussing out
Мъжа ми с неговата ревност..За него какво да обяснявам..Ако тръгна и за него, ще излезе, че съм няква недоволна от света жена, пък не е тъй. Ама нали никой не вижда какво става зад вратата в нас. Познатите ми ме питат, защо ми звъни през 20 минути да ме проверява. Защото толкова дълго за него бях мебел и нито разговори нито нищо помогна, накрая изтрещях и почнах да си правя каквото си искам - разбирайте - да си излизам, да си ходя, да не му давам обяснения, изневерих му. Ми и аз съм човек бе! Да не съм н а100 години. Искам да се чувствам желана, искам да се чувствам жена, а не някъв киборг! Искам като изляза с мъжа си да не се притеснявам, че ще го избие да се заяжда с мен, щото изведнъж почвала съм да го дразня!Ми кат го дразня да не е с мен. Всичко аз да правя, аз за сметки да тичам, сама да си пазарувам, сама да се оправям за всичко, а той с едното носене н апарите и край. И се почва едно вечно бутане, тикане, ръчкане. Няма да застане като мъж да вземе някво решение!А после аз съм го командвала!Че нали трябва да се развиваме, да правим нещо, да вършим домакински неща, битови работи, кой?!Като той сам не се сеща!?Или го мързи или ако се хване ще го прави амнайсет седмици - за справка - три стаи по 16 квадрата се боядисваха три седмици. На мен не ми дава щото "ти не можеш". Как го реши не знам. Мога много повече неща от него/баща ми беше строителен инженер, проектирал е и е строил не малко сгради, къщи, ремонти ВиК и ел. инсталации./
Приятелите ми, които са в този град, ако въобще мог ада ги нарека такива, няма и да разберат дали съм жива, ако аз не им асе обадя иначе, акто искат нещо намират начини. Ама аз дали имам нужда от помощ, дали съм добре, кой го е еня?!
Другите ми приятели от една време - са страхотни хора, обаче с тях контактувам тайно, заради мъжа ми!Щото според него всички искали да ме е*ат.
И се получава едно супер тъпо нещо - уж съм силна, уж съм еманципиран, уж с всичко мога да се справям, а пък се крия като мишка от собствения си живот,преглъшам собствената си воля за свобода и т.н.

# 7
  • Мнения: 1 849
Трудно е да имаш такъв човек до себе си, особено и болен... Имам си такава баба, за сега не я гледам аз, но ми е ясно за какво става дума. Гледай на нея като на психично болен човек и тогава няма да те засягат толкова думите и, знам, че трудно... В такива моменти на дупка, започвам да мисля, за онези неща които наистина съм постигнала, за хубавите неща които са ми се случвали... Може да го направиш и ти. Едно  Hug и от мен.

# 8
  • Мнения: 654
vagabond  Hugпросто нямам думи за друго.

# 9
  • Мнения: 884
О , Господи, защо си го таяла толкова дълго, прекалено дълго, според мен.
 Аз ,дето съм упорито дебелокожо копеленце, доста по-бързо се сривам и почвам отначало.
 Дори и тук можеше да се отървеш от тази тежест...Да беше споделила ...

# 10
  • Мнения: 702
Според мъжа ми имам нужда от контрол и да бъда вкарана в правия път. Койе той не знам и защо, след като не съм нито някоя пройдоха, работя си уча си, гледам си къщата, гледам майка и нейната къща, даже и по лозя ходя да копам, а съм на 26!Искам да се забавлявааааааааам с хора, които не ме подтискат!
Един пример - в родния ми град съм, излизам с приятели пред деня, приятелите ми са семейство с дете, в парка. Майка ми звъни петшестнадесет пъти да ме пита къде съм, ама точно къде, а след около 20 минути пристига задъхана, обиколила целия парк да ме търси #Crazy Приятелите ми са ей така  newsm78 #Crazy newsm78 #Crazy newsm78 #Crazy Shocked, а аз се сещайте как се почувствах. Това не й е първата такава изцепка. Но аз съм голям свободен човек!Не завися от нея, разбирате ли, а тя въобще не ме взема на сериозно. Според нея, не мога да се оправям с нищо. Тъй..Преди тази случка имам една още по- Shocked Срещам се с приятел от детството си, страхотен човек, рядко се срещат вече такива хора, пак в моя град. Виждаме се и аз съм толкова щастлива от факта, че след 11 години сме се видели, че му се мятам на врата и се целуваме, при което той ми казва: "Абе, това не е ли майка ти?!" и аз така  Shocked Shocked Shocked И майк ами изскача от едни храсти.. ooooh! Понеже момчето е турчин, точно след 1 час целият ми род знаеше, че аз съм с турчин и съм се целувала с него и едва ли не ще се женим /тогава бях разделена с мъжа си, поради ред причини/ и съответно за пореден път в рамките на един месец бях изгонена от дома си. Отидох в леля ми, която м еприюти и последваха едни заплахи, едни тормози, едни звънения, да ме посрещала тя с турчина, абе какво да ви кажа. Рода ми щял да се откаже от мен newsm78 #Crazy Ма пълен цирк, за отрицателно време.Ох, не издържам...

# 11
  • Мнения: 702
О , Господи, защо си го таяла толкова дълго, прекалено дълго, според мен.
 Аз ,дето съм упорито дебелокожо копеленце, доста по-бързо се сривам и почвам отначало.

Не съм. Почвала съм от начало много пъти. Рестарт не помага. Но е факт, че когато не контактувам с нея ми е по-добре, ама нали ми е майка, нали съм длъжна..

# 12
  • Мнения: 7
Всеки има такива такива периоди, в които всичко трупано просто иска да се излее някъде...
Гледайки живота си от много близо често го виждаме много размазан,много по-трагичен отколкото е ,много по-неясен .. Нужно е да отдалечим живота от очите си - като картина- и да го погледнем малко по-отдалеч за да видим,че нищо в него не е толкова лошо всъщност. И тогава всичко пак си идва някак си на мястото.Нещата не са нито толкова лоши,нито толкова добри колкото нашето виждане ги прави .
Помисли си само,че след Н брой години майката ти няма да е на този свят, тогава ще си забравила всичко лошо,което ти е причинила,всички нерви,които ти е скъсала, ще си спомняш с носталгия и ще се молиш да има начин да си я върнеш за мъничко просто за да е прегърнеш силно.....- мислейки това - вярвам ще осъзнаеш,че .... няма смисъл сега да се отравяш ...
Пожелавам ти скоро да ти светне пред очите. И от мен имаш голяяяяма прегръдка ! 

# 13
  • Мнения: 884
Цитат
Ох, не издържам...
Ще издържиш, ще издържиш,...и този път.Хора от тази порода не се затриват  лесно...
 Не ми се разказва, че веднъж като почнах, една съфорумка писа, че лъжа,  и че вероятно съм гледала повече сапунки...нъц-не гледам сапунки...моя си е живота-и милион пъти съм повтаряла ,че не се издържа вече /моите проблеми са различни от твоите/, ама ей ме на-жива и здрава.
 Не можеш ли да заминеш някъде за ден-два дори? На мен ми помага стоенето сама, или с непознати-и без това не съм особено контактна, а и владея един "свиреп" поглед, та никой и не иска да си говори с мен. Събирам си мислите, успокоявам се, и след няколко дни-отново в боя.

# 14
  • Мнения: 1 432
 Hug Съжалявам за това, което преживяваш, трябва да си силна, за да можеш `да изплуваш`.
Донякъде ми е познато. До към 24 г. баща ми/зодия Рак/   ме тормозеше по сходен н-н /някаква комбинация м/у майка ти и мъжо ти/. Много неприятно, но не им се давай, не допускай да `те сринат`психически. Peace

Общи условия

Активация на акаунт