Много ми е смотано!!!Имам чувството, че потъвам...

  • 8 198
  • 108
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 7
Пак се намесвам ...не за друго, а защото колкото повече мисля за теб и проблема ти, толкова повече осъзнавам,че бягството ти не е решение!
Много,много пъти съм стигала до ръба,стояла съм там и съм искала точно като теб - да се прибера,да приготвя една чантичка с два парцала и да се изпаря като с магическа пръчица от всички и от всичко,което е наоколо,което съм преживяла,което....,всъщност което е в мен.!

Всичко е вътре в теб!
И където и да отидеш то ще остане вътре в теб ...
Не бягай, а погледни всички неща,от които искаш да избягаш в очите!

# 106
  • Мнения: 131
 Hug

От постовете ти се вижда, че прекалено много се фокусираш върху тях и тяхното поведение, техните мотиви и т.н. Искаш да ги промениш, но няма да можеш. Хората се променят само по собствено желание. Така че се опитай да приемеш, че майка ти и съпругът ти са такива, каквито са. Без значение дали ти харесва, или не, те са такива и толкоз. Колкото повече се опитваш да намериш причините за държанието им спрямо теб, толкова по-голяма власт им даваш. Спри да се опитваш и да се надяваш те да се променят, за да бъде твоят живот такъв, какъвто ти се иска. Вместо това се огледай, помисли какво можеш ти да направиш при условията, в които се намираш, за да подредиш живота си така, както би се чувствала добре.

# 107
  • Мнения: 1 894
И как така досега не си полудяла?
Според мен не бива да им позволяваш да са такива. Или им тропни с крак и им кажи, че дотук беше качването им на главата ти, или просто си прави каквото искаш и не им се връзвай - какво могат да ти направят??

# 108
  • Мнения: 702
Не съм, защото много пъти съм ги рязала и съм тропала с крак, след което дъъълго съм си почивала, обаче сега ситуацията е по-деликатна...Малко се поуспокоих Simple Smile Благодаря на всички ви Simple Smile Обичкам си ви  Hug Вие сте моето спасение в много моменти досега Hug

Общи условия

Активация на акаунт