Можете ли да се гримирате със сенки и правите ли го?

  • 5 167
  • 78
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 140
Чат пат се гримирам със сенки,иначе слагам спирала,червило задължително или гланц,слагам и перли(по точно нанасям).
Решила съм от доста време  да се запиша на курсове по гримьорство.мОГА ДА НЕ СЕ ГРИМИРАМ ПЕРФЕКТНО,НО МЕ ВЛЕЧЕ  4470

# 46
  • Мнения: 671
Ох много рядко се гримирам по-принцип обичам но мисля че не се справям отлично Embarassed Сега преди седмица пак ме обзе манията по сенките и си купих разни ЙОФтинки и половинката ми ми каза че си помислил че съм получила някакви образувания по очите Shocked Confused и аз пак се отказах Blush

# 47
  • София
  • Мнения: 9 576
Така ,че ако имате перлени ,които ви правят нетразими,кажете марката!
Буржоа! Peace
Всичките им сенки са много хубави. И скъпички, обаче Wink. Погледни еденичните и праховите.  bowuu
Но и на Чифели има добри цветове- есенни. Simple Smile

# 48
  • Мнения: 1 560
Така ,че ако имате перлени ,които ви правят нетразими,кажете марката!
Буржоа имат разкошни цветове, но като цяло основно ползвам една доста евтина марка, която предлага невероятна палитра и това е Ruby Rose. На чифели има прекрасни единични цветове, които са с ефект на хамелеон.

Последна редакция: вт, 01 ное 2005, 09:22 от kopche

# 49
  • Мнения: 5 647
Гримирам се всеки ден. Слагам молив за очи, сенки, спирала и гланц за устни. Сенките са в меки тонове, бледо розово, бледо бежово. Когато ходя някъде вечер слагам и по-тъмни сенки. Сега са много актуални сенките в лилаво, зелено, тюркоазено.

# 50
  • София
  • Мнения: 9 576
една доста евтина марка, която предлага невероятна палитра и това е Ruby Rose.
Да, наистина забравих за тях! smile3537
Имах преди време светло синя тройка сенки на Руби Роуз и наистина бяха много трайни и хубави. Peace

# 51
  • Мнения: 1 381
Ruby Rose и аз ги ползвам, даже още си кътам една палитра с пастелни цветове. Обаче не мога да си намеря такава подобна на някоя макра. Щото така или иначе ги ползвам дълго време и бих инвестирала в повече пари, но все попадам на единични сенки или дуо, тиро, в един нюанс.
Ако някой знае да сподели.

# 52
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Да се гримирам ми доставя невероятно удоволствие. Е, не се вманиачавам особено - не бих се гримирала, за да отида до магазина, или когато ще съм си цял ден вкъщи... Но пък не бих отишла на работа, ресторант и т.н. без грим. Мисля, че когато е умело положен, гримът е в състояние да направи чудеса - да подчертае красотата на тези, които по принцип си изглеждат добре, и да направи "грозните патенца" много по-привлекателни и за тях самите, а и за околните...
А на конкретния въпрос - да, използвам сенки, но много умерено. Лесно може да се прекали с тях, особено за дневен грим. Научих се сама - никой не ме е учил, нито съм търсила специално някаква информация в тази насока. Просто заставаш пред огледалото и пробваш - сама ще разбереш кои са цветовете, които карат лицето ти да "светне". Всяко лице е специфично и не мисля, че могат да се дадат конкретни съвети. В началото е добре да се започне с по-неутрални и матови цветове - бледорозово, бежово и т.н., отколкото със синьо, зелено и тем подобни. Ако имаш конкретни въпроси, питай... Ще се опитам да ти помогна - поне от личен опит, тъй като не претендирам да съм специалист в тази област...

Това все едно аз съм го писала. Поздравления sweet_gold    bouquet
Аз използвам предимно сенки на Чифели, а гланцовете за устни, спиралата и ружа са ми от Ейвън! Аз се учих да се гримирам, когато бях ученичка и все още нямах гаджв, така, че време колкото щеш, а пък имах и желание. Та, сядах вечер пред огледалото и пробвах и изтривах и така, докато резултата ми хареса. Сега гримирам близки и приятелки. До този момент съм гримирала 4 булки и себе си!

# 53
  • Мнения: 3 861
И аз имам една по голяма палитра на Ruby Rose и използвам основно нея и съм много доволна. Имам сенки, които съм поръчвала от  Орифлейм, няколко палитри и въобще не съм ги ползвала до момента, така си седят от сума ти време ooooh!

# 54
  • Мнения: 5 622
Чифели са дъщерна фирма на "Пупа". Единични сенки са около 5 лв.Имат блясък и са лесни за нанасяне.Така както се гримирам аз сигурно един цвят ще ми стигне за няколко години. Simple Smile Имат доста цветове,но не във всички магазини във Варна ги има.Най-голямо разнообразие от тях има в магазина ,който е на гърба на "Дом на красотата".

Я дай пак,но по-подробно този път,че не мога да се ориентирам къде на гърба на Дома на красотата има магазин за козметика и също къде точно беше този дом,по пътя за колхозния пазар ли беше? Embarassed

# 55
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Дома на красотата е в посока от Централна поща към Зимно кино  Тракия.До него има едно кафе "Формула" се казва.Та магазина е залепен за гърба на въпросния дом и до него има също така кафене.Все едно тръгваш към клиниката на "Темелков"(ако я знаеш де Wink). Ако и сега не ти се изясни мога да те заведа ако искаш. Simple Smile

# 56
  • Мнения: 5 622
Разбрах вече  Peace
Голяма съм заспа  Twisted Evil,но вече вдянах Crazy

Знам я клиниката на Темелков,ще отскоча до там да го прослушам този магазин за козметика.И без това ще имам излизане,щот трябва боя за коса да си купя,та ще използвам момента  Flutter

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 5 938
Кажете марка перлени сенки,ама да не са много скъпи.Досега ползвах на Ейвън ,Орифлейм,и тук -там нещо друго,но не съм се захласнала по някои...Така ,че ако имате перлени  ,които ви правят нетразими,кажете марката!
дори са супер евтинки Ruby Rose, аз почти не се цапам, но имам няколко палитри на тази марка и съм доволна, много блестят и са почти прозрачни така, че доста трябва да се постарая за да успея да се намажа като индианец Peace

# 58
  • Мнения: 507
Цъ, с две леви съм и не мога.  EmbarassedА инъче и аз се харесвам със сенки Laughing

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 5 938
ей тв`а е. Те няколко човека преди мен споделили за тези сенки ама за като не съм изчела всичко, а бързам ....... направо топлата вода открих  Laughing
а иначе има доста линкове в библиотеката на форума, сома да ви се чете:
http://rozali.com/beauty.php?l=a&p=107
http://cosmeticmagazine.com/managearticle.asp?c=300&a=120
http://store3.data.bg/sooma/Knizhki/Kniga%20za%20Grimut%20-%20BG.pdf
http://www.maxima.bg/bg/library/zadoma/nastolnakniga/II.htm#grim

Общи условия

Активация на акаунт