Tаласемия майор- средиземноморска анемия!

  • 42 205
  • 117
  •   1
Отговори
# 90
  • Бургас
  • Мнения: 89
Здравейте мили майчета
Имам братовчедка , чието детенце с това заболяване.Налага им се да си купят от тези помпички с които се слагат вечер .Бихте ли ме насочили към някоя фирма от кадето могат да си я закупят и евентуално има ли някаква възможност да се вземе с намаление.
Простете ми , че не незнам точното наименование на помпичката

# 91
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Радост, пиши на лс на майките - може да не влизат редовно в темите тук

# 92
  • Стара Загора
  • Мнения: 72
фирма "Феромед 97" ООД, гр.София, ул."Хосе де Сан Мартин" 1, вх.В, ет.1, ап.34, факс: 02/8700506, тел.: 02/9715038 , e-mail: an_zheliazkova@mail.orbitel.bg, г-жа Ани Кацарова, е представител на италианската фирма Medis ( http://www.medis.it/ ), която е производител на инфузионни помпи Infusa T ( http://www.medis.it/t.asp ) и Infusa TS ( http://www.medis.it/ts.asp ).
Цените на тези инфузионни помпи са далеч под 1000 лв и в момента има наличност на склад в България.

"Авангуардия - Източна Европа" ООД, гр. Пловдив, бул. "Източен" 45, телефон:  032/622046 , GSM: 0898472365,
Предлагат продукти на тази италианска фирма - http://www.microjet.it/, също и на Penta Ferte.
специални спринцовки за помпите Crono и бътерфлайки - т.нар. шортки 27Gx9mm с маркуче 60 см.
Преди около 2 години : по-обикновена помпа  за 250 евро, но с поръчка, т.е. трябваше да се чака около 2 седмици за доставка.

Последна редакция: нд, 22 юни 2008, 10:49 от donka_nasko

# 93
  • Стара Загора
  • Мнения: 72
това го преписах от форума посочен по доло
извинявам се за късния отговор компа ми не беше в ред,
а и най после открих как да се справя с клавиатурата/езика hit

# 94
zdraveite na vsi4ki.jiveq v ispaniq i  sam bremenna na 13 sedmici.v4era razbrah 4e i az i majat mi imame simptomi za talasemia.blagodarq na vsi4ki koito sa pisali v tozi sait za6toto razbrah mnogo ne6ta.za sega neznaem kakvo 6te stane s bebeto,trqba da si napravim izsledvaniqta za hemoglobina A-2 ili ne6to takova,i sam malko pritesnena.parvoto dete 6te mi e i se nadqvam vsi4ko da se naredi. :pray:tova e za sega ako nqkoi iska da mi dade savet ili ne6to molq pi6e6e 6te vi otgovorq

# 95
  • Стара Загора
  • Мнения: 72
Здравей, tatyanabg83! Дано при вас всичко е наред  и си имате здраво, красиво, талантливо и умно детенце! Hug
 

# 96
Blagodaria za ykorajenieto.Dnes sas saprygat mi hodihme za sledva6tite izsledvania,dano vsi4ko e nared. Praynig newsm17 newsm17

# 97
  • Мнения: 28
Силно се надявам детенцето да е здраво, пиши като имаш резултати от изследванията Praynig
Ще чакаме положителни новини  bouquet!!!

# 98
  • Стара Загора
  • Мнения: 72
Здравейте Hug, толкова отдавна не съм писала тук...
Най-после имам новини! Започва се! Вчера ми дадоха лекарствата от ИСУЛ и назначиха дата за трансплантацията, която толкова дълго чакахме. В болницата постъпваме на 20.03 и на 07.04 ако всичко е наред ще трансплантират костен мозък на Наско от братчето му Иван. Двамата са 100% съвместими.  Praynigмолете се с мен за успешния изход Hug

# 99
  • Мнения: 1 710
Това е чудесна новина... ще се молим всичко да мина спокойно и без усложнения. Надяваме се на добър край... Дръж ни в течение какво и как се случва - моля те!

# 100
  • Мнения: 918
Здравейте мили майчета.Искам да попитам ,има ли сред вас от Варна.
Питам,за да се организираме евентулно,за деня на редките болести да бъдем заедно.
Сигурно знаете за 28-ми февруари ,пред съдебната палата до шадраваните.Часът не съм го уточнила още!Аз съм родител на дете с муковисцидоза.

# 101
  • Стара Загора
  • Мнения: 72
   Днес искам да се помолим за здравето на Мартин Борисов. Едно момченце с анемия на Кулей, на което днес ще направят костномозъчна трансплантация в Исул тук в България  Praynig
   Нека Господ бди над него и той да е спокоен и щастлив Praynig, нека бди и над лекарите, които го трансплантират и те да дадат най-доброто от себе си за това дете Praynig, нека неговата майка да почувства силата на нашите молитви и от тях да почерпи сила и увереност в бъдещето Praynig Hug
   

# 102
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Донка, почнах работа и не влизам както преди - та съм изпуснала прекрасната новина!
радвам се, много се радвам за вас...дано помогне и след тази трансплантация забравите за болестите!
ако имате нужда от нещо - пиши ми
нали съм от сф и съм тук - ако ви трябва нео да помагам ако мога

# 103
  • Стара Загора
  • Мнения: 72
Blagodarq ti  Hug

# 104
zdravei.az sahto imam dahteri4ka bolna ot talasamia,i sahto giveia v ispania ako moga da pomogna c nehto pihi,uspex

Общи условия

Активация на акаунт