Мога ли да имам деца??

  • 5 157
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31
Здравейте, мили дами вчера бях на гинеколог и ми каза че имам малка раничка и че лигавицата ми била много малка а че матката ми била недоразвита като на дете, десния ми яйчник е бил поликистозен и срастнал с матката като била изместена правиха ми микробиология и цитонамазка имам течение понякога с мирис изследжанията са  в норма само на едното пише бактериална вагиноза изписа ми Макмирор таблетки и Сумамед и другия месец хормонални изследвания ще правя..имам дожерие в гинеколога и и казах 4е искам дете и тя затова ми назначи хормонални изследжания и тест спокойствие. Какжо е вашето мнение по моя проблем ще мога ли да износа здраво дете ..моля пишете цена вашето мнение  Hug   bouquet на 21 години съм  Hug

# 1
  • Мнения: 1 092
Това дали можеш да износиш здраво дете даже лекар не може да ти каже, а какво остава за нас...
Единственото което можеш да направиш е да вярваш много силно и да се оставиш в ръцете на доктора (след като му имаш пълно доверие) и да следваш неговите инструкции. Щом имаш толкова много гинекологични проблеми ще обръщаш повече внимание на здравето си, ще си правиш повече изследвания и ще се следиш по-отблизо. Рано или късно резултат ще има и ще гушкаш едно (две) малки сладурчета...(а защо не и повече  Praynig)

# 2
  • Мнения: 1 446
Абсолютно права е Женя 83. Ние за жалост не сме доктори. Струва ми се, че трябва да прочетеш повече, да опиташ различни доктори. Да ти кажа и малкото надежда, ако ти бъде вдъхната, може да те радва и да ти дава сили, да не си депресирана, че не можеш да имаш дете. Hug

# 3
  • Мнения: 22
Съжалявам, по погрешка написах мнение тук, но по друга тема. И не успях да го изтрия.
Но определено, само лекар би могъл да ти каже категорично (за съжаление пак не на 100%).  Hug

# 4
  • Мнения: 241
Първо се излекувай, и после може да се говори за дете.

# 5
  • Мнения: 1 884
Сега,аз искам да ти кажа да не се травмираш предварително,както са казали и др.момичета ние не сме лекари,за да ти дадем точен отговор-напрвави всички необходими изследвания,задай въпросите ,които те тревожат на доки и пожелавам добри вести при теб! fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 6
  • Мнения: 31
Znam che ne ste lekari no prosto ako nqkoq e imala shodni problemi da spodeli  Hug blagodarq na vsi4ki VI za mneniqta   bouquet

# 7
  • Мнения: 1 186
при това положение задължително поръси и друго лекарско мнение.  Peace
така поне ще си наяно за истината. кураж и късмет скоро да станеш мама.   Hug

# 8
  • Мнения: 2
една моя приятелка искаше  деца и беше ходила на много манастири и след 1 или 2 седмици забременя така че  прбвайте   

# 9
  • Варна
  • Мнения: 6 332
Горе-долу на твойта възраст бях,когато и аз имах малка и все още недоразвита матка.Това не ми попречи на 25 да родя .Раничката непременно я лекувай.Не се депресирай.И на твоята улица ще изгрее слънце Praynig

# 10
  • Мнения: 102
Аз имам малка матка,хипоплазия по-точно и съм с два поликистозни яйчника.Забременях и родих.

# 11
  • Мнения: 6 624
Барбара,

Аз когато бях момичка имах ужасно болезнена М. Като се ожених и отидох на гинеколог. Доктора ми каза, че имам недоразвита матка и най-вероятно няма да могада имам деца. Назначи ми 3 месеца да меря БТ, за да види, какво да правим оттам насетне.
Като се прибрах и разказах на майка ми, и тя като ревна...
Спряхме да се пазим, защото нали уж не можех да имам деца. След по малко от 20 дни бях бременна.

Така че споко!

# 12
  • Мнения: 226
Първо си излекувай раничката и виж какво ще покажат и хормоналните ти изследвания другия месец. Казваш, че имаш доверие на лекаря си и все пак, ако прецениш се консултирай и с друг. Още едно мнение няма да е излишно според мен. Не бързай да се притесняваш излишно.  Hug

# 13
  • Мнения: 241
И аз съм се лекувала от недоразвита матка. тогава забременях,но не можах даго износя,обаче при мене имаше и други причини за несполучливите ми бременности.

# 14
  • Мнения: 329
Сигурна съм че всичко ще е наред , само имай търпение , лекувай се и бъди положителна  Hug 
 Peace

Общи условия

Активация на акаунт