Мога ли да имам деца??

  • 5 163
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 144
надежда,ме4кони,женя 83- както и останалите момичета са ти дали много изчерпателен отговор.
пожелавам ти успех! Simple Smile

# 16
  • Мнения: 1 092
Тази тема е от юли... не знам защо отговаряте още.

# 17
  • Мнения: 945
Цитат
лигавицата ми била много малка
матката ми била недоразвита като на дете,
десния ми яйчник е бил поликистозен
срастнал с матката
била изместена

Ако наистина ти е подхвърлила диагноzите така както пишеш и не ти е дала допълнителна информация относно лечЕнието на всеки един от "диагностицираните" проблеми, то тя е zа убиване. Аz лично втори път при нея не бих отишла. За мен е много важно лекарят ми да ми вдъхва доверие, а не след като иzляzа от кабинета му да съм обляна в сълzи и да мискя, че няма да мога да имам деца.
Относно диагноzите...

  • дебелината на лигавицата~ следващия път попитай колко мм би трябвало да е тя (има раzлични граници zа раzличните дни от цикъла) и какво би било лечението в случай на проблем. За твоя информация... тоzи проблем се лекува
  • малък раzлер на матката~ питай колко голяма трябва да е и какви де факто са опасностите при една бременност
  • десния ми яйчник е бил поликистозен ~ апсурд. Правилната диагноzа е имаш киста/и на десния яйчник. Поликистоzе е комплексно zаболяване и можа да се предполага при един рутинен преглед, но не и да се дисгностицира (или лекаря ти хвърля боб?)
  • срастнал с матката ~ апсурд. Това също може само да се предполага, но не и да се диагностицира при обикновен преглед.
  • била изместена ~ и колко е иzместена? Питай какви са рисковете при бременност с иzместена матка. И не zабравяй, от иzместена до иzместена има светлинни години

Като цяло... иzобщо не ми хареса твоя лекар.

# 18
  • Мнения: 31
Momi4eta sujalqvam 4e ne pi6a na BUL na nqmam na tozi kompiutur blagodarq vi za komentarite mnogo ste mili su6tnost naskoro bqh na pregled i mi kaza 4e vsi4ko e normalno estestveno 4e bqh pri drug onazi taka si izmislq6e 4e..kakvi za tezi lekari sledq si ot togava ovulaciqta i mi e to4no na 17..19 den pri cikal 31 dni imam normalen M ve4e piq i folieva kiselina s muja mi ve4e re6ihme da po4nem da bebepravim i da ne 4akame za6toto mnogo iskame i da vidim  kakvo 6te stane na 14 netrqbva da mi doide Simple Smile))) tui4e se vkliu4vam v kluba na usileno bebeprave6tite. Pojelavam Uspeh na vsi4ki mam4eta i tatkovci v taka jelanata cel i dai boje skoro vreme vsi4ki da gu6kame jivi i zdravi beb4enca.  Hug Praynig  bouquet 
Radvam se 4e vi ima ..naistina ot mnogo vreme Vi 4eta i ste mi golqma podkrepa

# 19
  • Мнения: 226
barbara радвам се че всичко при теб е добре. Желая ви успех, на теб и мъжа ти и се надявам скоро да се похвалиш.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт