Малко трудна тема...за болестта - РАК!!!

  • 871 693
  • 3 925
  •   1
Отговори
# 3 345
  • Мнения: 201
Здравейте,
Моля ви да ми помогнете с координати за добър гастро на ехограф. От София съм. От дете имам подувания на корема и 3-4 пъти ми се е налагало да посещавам Пирогов.

На 04.09. посетих гастроентеролог в св. Иван Рилски - забързана лекарка, защото щяла да ходи на симпозиум, понатисна дебелото черво и каза, че е доста раздразнено. Изписа ми лекарства и заяви, че ще ми прави колоноскопия - да съм си направела консултация с алерголог за упойките. Много претупа нещата, не ми направи ехография, дори една ренгенова снимка да беше поискала...В отговор на талона е написала основна диагноза Синдром на раздразненото черво но и ЕДНА ЛЪЖА- че съм била Туширана и има КРЪВ ПО РЪКАВИЦАТА!
А ТОВА НЕ Е ВЯРНО!

Наистина съм в нужда. Нужен ми е добър гастроентеролог. Но мога ли да се доверя вече на някой. Къде са съвестните доктори?!

Имам син, на 11 години. Той е Аутист. Трябва да се погрижа за себе си, за да мога да се грижа за него...
Моля Ви, готова съм и за частен преглед, само специалиста кой гледа с ехографа или снимка от скенер да е добър в работата си!

[/quot
 Отиди във ВМА  проф.Крум Кацаров.Той е еди  от най-добрите лекари.Успех


Потърсете доктор Таскова , един от най-добрите ехографи в София и много добър човек.

# 3 346
  • София
  • Мнения: 406
Валенце, при мама беше по същият начин.

 Сега след като овладяхме отоците се видя колко е слаба мама и направо ми се свива сърцето. Тази гадост я изпива. Добре, че се храни и движи, че съвсем щях да се отчая.

# 3 347
  • Мнения: 350
Момичета, да ви питам нещо, дано не досаждам с въпросите си.
Вчера като го приеха свекър ми в болницата, не е могъл да ходи, абсолютно все едно са му отрязали краката, никаква сила.
Явно са му вливали нещо силно през нощта, защото тая сутрин се обади и звучеше като нов. И се усещам как направо ми се оправи настроението, такава надежда някак ми даде като го чух. Дали пък нещата не са една идея по-добре, след като се е повлиял от вливките? Как мислите?

Валенце... и аз няма да напиша нищо.Ужасно е!Писала съм в темата рак на белия дроб.Думите не могат да опишат ужаса. CryБъди силна!

# 3 348
  • София
  • Мнения: 9 903
Знам, момичета, знам....просто си се надявам.
Днес разбрахме, че утре щели да му слагат някакъв стент на черния дроб. Търсих в нета, не намирам какво е това чудо. Трябвало да се направи , за да "подсили" дроба преди операцията.  Знаете ли какво е това?

# 3 349
  • Враца
  • Мнения: 5 224
На татко му сложиха стент в черния дроб, защото имаше метастаза, която му пречеше, мисля, че запушваше някакви пътища, защото милият целият беше пожълтял. Процедурата я направиха в Пирогов, много внимателен екип.
При него беше, за да му даде малко повече време.

Кураж на всички

# 3 350
  • София
  • Мнения: 9 903
Благодаря, wa_wa! Точно за такъв стент става дума явно. Свекър ми лежи във ВМА, има доста метастази в черния дроб и изведнъж страшно много прежълтя. Предстои му операция - анус претер, но преди това трябва да го стабилизират, защото е много зле. И именно поради тази причина слагат стент.

# 3 351
  • Мнения: 12
Валенце, напълно ви разбирам през какъв ужас преминавате. Миналата година аз и моята майка преминахме през същия кошмар. Много СИЛИ желая и КУРАЖ...

# 3 352
  • София
  • Мнения: 9 903
Момичета, днес го изписват от ВМА. Не могат да направят операция, не могат да го закрепят, да му се пооправят поне леко показателите. Напротив- по-лоши стават. Въпреки че лекарите полагат усилия. Не става. Вече само лежи . И пъшка. Не яде абсолютно нищо. Не го боли много, но му слагат силни обезболяващи. Видът му е ужасяващ.
Ще си го приберем пък каквото Господ е решил- това ще стане.

# 3 353
  • Мнения: 10 775
Вале,  обгрижвайте го доколкото можете... Дано не се мъчи човекът...

# 3 354
  • София
  • Мнения: 3 860
Вале, кураж Sad
Дано няма силни болки Sad

# 3 355
  • София
  • Мнения: 9 903
Момичета, свекър ми почина днес. На 67г....последните му дни бяха много тежки.
За два месеца си отиде. Беше мнго добър човек.
Да почива в мир!
Благодаря ви за съветите и подкрепата!

# 3 356
  • София
  • Мнения: 406
Да почива в мир!

# 3 357
  • тук-там
  • Мнения: 4 274
Най-искрените ми съболезнования.
Бъди до мъжа си и ...много сили!

Все още не мога да разбера как "работи" гадината.
Татко също си отиде за два месеца... До последно беше.....самият живот. Cry

# 3 358
  • Мнения: 5 892
Моите съболезнования

# 3 359
  • Мнения: 808
Светла му памет! да почива в мир!

Общи условия

Активация на акаунт