Малко трудна тема...за болестта - РАК!!!

  • 868 136
  • 3 925
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 567
Вчера е бил на скенер, от там го изпратиха в СФ, освен всичко написано на непонятен ми език имаше и някакъв диск.
нека запознатите кажат от къде се намира НАТАНАЛ, има ли го в БГ, колко струва, може ли да се приема успоредно с лечението?

Недейте си прави самолечение с хранителните надбавки.
Особено по време на химията.
Онкологът/химиотерапевт е този, който ще препоръча, ако е необходимо.

Защо да взима Натал?

По време на химията - здравословно хранене. Оставете надбавките за после...

# 61
  • България
  • Мнения: 757
Вчера е бил на скенер, от там го изпратиха в СФ, освен всичко написано на непонятен ми език имаше и някакъв диск.
нека запознатите кажат от къде се намира НАТАНАЛ, има ли го в БГ, колко струва, може ли да се приема успоредно с лечението?

Недейте си прави самолечение с хранителните надбавки.
Особено по време на химията.
Онкологът/химиотерапевт е този, който ще препоръча, ако е необходимо.

Защо да взима Натал?

По време на химията - здравословно хранене. Оставете надбавките за после...

Почти няма онколог,който да препоръчва някоя хранителна добавка,или поне ние се сблъскахме с такива...
От тук,от там,хората си казват един на друг,а като попиташ лекар,отговарят,че няма нужда да се пият...

# 62
  • Мнения: 1 567
Вчера е бил на скенер, от там го изпратиха в СФ, освен всичко написано на непонятен ми език имаше и някакъв диск.
нека запознатите кажат от къде се намира НАТАНАЛ, има ли го в БГ, колко струва, може ли да се приема успоредно с лечението?

Недейте си прави самолечение с хранителните надбавки.
Особено по време на химията.
Онкологът/химиотерапевт е този, който ще препоръча, ако е необходимо.

Защо да взима Натал?

По време на химията - здравословно хранене. Оставете надбавките за после...

Почти няма онколог,който да препоръчва някоя хранителна добавка,или поне ние се сблъскахме с такива...
От тук,от там,хората си казват един на друг,а като попиташ лекар,отговарят,че няма нужда да се пият...


именно. Няма нужда от хранителни добавки.
Аз лично не съм пила, не пия, няма и да пия... просто защото се вслушвам в компетентното мнение на онколога ми

# 63
  • България
  • Мнения: 757
именно. Няма нужда от хранителни добавки.
Аз лично не съм пила, не пия, няма и да пия... просто защото се вслушвам в компетентното мнение на онколога ми
Баща ми,лека му пръст,определено се нуждаеше от имуностимулатори,понеже беше сринат от химиотерапии,последователни операции,повече от две години и половина.
И друго-в онкото в Търново казаха-не,няма нужда,а като попитахме проф.Вили Димитрова в Александровска,отговори с да!
Всичко си е много индивидуално,състоянието и стадия също са важни.
Насушах се на различни мнения,грешни диагнози,а истината ни я казаха едва в София...
ПП-надявам се всичко при теб да е добре Hug

Последна редакция: пт, 08 окт 2010, 15:52 от Вeлиславa

# 64
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 753
Много лекарства са с активна съставка билки. Дори едното, което му е изписал вчера лекаря е с активна съставка билка - бял трън. Това е единственият активен компонент на лекарството!  Ето какво пише за него в нета :
http://www.bgflora.net/families/asteraceae/silybum/silybum_maria … bum_marianum.html
Няма как да не помагат билките.
Жалко, че някой преди много години е започнал да ги вкарва в днешните лекарства и ги е превърнал в индустрия.
Сега разбирам, че бял трън=на магарешки бодил! Този, който е навсякъде около нас!
Хора, огледайте се - лекарствата са около нас - стъпкваме ги по пътя към аптеките!

Последна редакция: пт, 08 окт 2010, 16:02 от elliee

# 65
  • Мнения: 4
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=96a8c5698a2e9760f … 05746b6471ec1da6d
 Филма показва много сладък тумор с неравна повърхност като това си е собствено производство на тялото. Знае ли някой като са го махнали дали е останала дупка и с какво се е запълнила

# 66
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 753
Цитат на: besraboten
  сладък тумор
Shocked

# 67
  • Мнения: 4
Имам в предвид че е симпатичен а не че е вкусен. Туморите от животни и растения не трябва да се ядат защото според теориите клетките там първо са концентрирали канцерогенни вещества като холестерин и после са се превърнали в туморни. Но в конкретния случай става въпрос не за овца а за даскал ако не си гледал филма. И защото му вадят бая тумор от мозъка , а тази тъкан не се вастановява като кожата например и затова кой знае какво му слагат или си остава дупка. Освен това имам и друг въпрос. Тоя тумор явно си е направил място не толкова с избутване защото главато му щеше да гръмне колкото с преобразуване на здравите клетки и малко избутване. Нали преработва въглехидратите анаеробно тоест без кислород и отделя много млечна киселина която като химическо уръжие разчиства здравите клетки и им заема мястото. Значи въпроса е така и така си е собствено производство на тялото - не му го е сложил някой там - може ли да се поправят тея клетки и да си работят както трябва а ако са в повече да си се намаляват докато трябва. Това възможно ли е

# 68
  • Мнения: 804
Имам в предвид че е симпатичен а не че е вкусен. Туморите от животни и растения не трябва да се ядат защото според теориите клетките там първо са концентрирали канцерогенни вещества като холестерин и после са се превърнали в туморни. Но в конкретния случай става въпрос не за овца а за даскал ако не си гледал филма. И защото му вадят бая тумор от мозъка , а тази тъкан не се вастановява като кожата например и затова кой знае какво му слагат или си остава дупка. Освен това имам и друг въпрос. Тоя тумор явно си е направил място не толкова с избутване защото главато му щеше да гръмне колкото с преобразуване на здравите клетки и малко избутване. Нали преработва въглехидратите анаеробно тоест без кислород и отделя много млечна киселина която като химическо уръжие разчиства здравите клетки и им заема мястото. Значи въпроса е така и така си е собствено производство на тялото - не му го е сложил някой там - може ли да се поправят тея клетки и да си работят както трябва а ако са в повече да си се намаляват докато трябва. Това възможно ли е
А бе ти нормален ли си!?

# 69
  • София
  • Мнения: 5 074
Естествено, че не Бабилия.
Прочети назад,  какви глупости ръси момчето.
Явно е психясало.

# 70
  • България
  • Мнения: 757
Имам в предвид че е симпатичен а не че е вкусен. Туморите от животни и растения не трябва да се ядат защото според теориите клетките там първо са концентрирали канцерогенни вещества като холестерин и после са се превърнали в туморни. Но в конкретния случай става въпрос не за овца а за даскал ако не си гледал филма. И защото му вадят бая тумор от мозъка , а тази тъкан не се вастановява като кожата например и затова кой знае какво му слагат или си остава дупка. Освен това имам и друг въпрос. Тоя тумор явно си е направил място не толкова с избутване защото главато му щеше да гръмне колкото с преобразуване на здравите клетки и малко избутване. Нали преработва въглехидратите анаеробно тоест без кислород и отделя много млечна киселина която като химическо уръжие разчиства здравите клетки и им заема мястото. Значи въпроса е така и така си е собствено производство на тялото - не му го е сложил някой там - може ли да се поправят тея клетки и да си работят както трябва а ако са в повече да си се намаляват докато трябва. Това възможно ли е
Много симпатично,няма що...
Самото ти изразяване,в тема за хора,които се борят за собствения или за живота на близък човек говори много за теб.
Съвземи се!

# 71
  • Мнения: 1 567
Естествено, че не Бабилия.
Прочети назад,  какви глупости ръси момчето.
Явно е психясало.

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy

ми, да как няма да психяса, ......"химическо уръжие"
това ме развесели.... Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green и въобще обяснението с избутването на клетките е number one...

а, че ръси, ръси...аджеба да се усети, че ги ръси и да спре... #Cussing out

# 72
  • Мнения: 122
Имам в предвид че е симпатичен а не че е вкусен. Туморите от животни и растения не трябва да се ядат защото според теориите клетките там първо са концентрирали канцерогенни вещества като холестерин и после са се превърнали в туморни. Но в конкретния случай става въпрос не за овца а за даскал ако не си гледал филма. И защото му вадят бая тумор от мозъка , а тази тъкан не се вастановява като кожата например и затова кой знае какво му слагат или си остава дупка. Освен това имам и друг въпрос. Тоя тумор явно си е направил място не толкова с избутване защото главато му щеше да гръмне колкото с преобразуване на здравите клетки и малко избутване. Нали преработва въглехидратите анаеробно тоест без кислород и отделя много млечна киселина която като химическо уръжие разчиства здравите клетки и им заема мястото. Значи въпроса е така и така си е собствено производство на тялото - не му го е сложил някой там - може ли да се поправят тея клетки и да си работят както трябва а ако са в повече да си се намаляват докато трябва. Това възможно ли е
Бе, ти изобщо хабер имаш ли за нещата?! Shocked
Твърде безотговорно е това, което пишеш!
Даваш ли си сметка, че има отчаяни хора, които биха попаднали на твоите глупости?!
А?  smile3527

# 73
  • Мнения: 4
Бабилия, Хули, Вeлиславa, Айез Седай, Ejika не ми помагате много. Искате ли че ми е малко трудничко да си смениме местата - вие ще откриете начин в интернет как да се лекуват тумор в последен стадии и то около един месец преди човека да се излекува от всичко, защото само тогава българина дава пари, а нали се сещате, че това сигурно не е лесна и безплатна работа - а аз да ви говоря че не сте добре и че ви трябва повече спокойствие. Като ви притеснявам с такива медицински въпроси одговорете поне -
 1. Какво е състоянето на човек с още един месец време. Имам като предвид дале ако се разпада тумора като при Продан Христов ще му издържи организма на токсините
 2. Терминално болните остават ли си в същата клинична пътека или ги местят 81 - отписани от медицината
 3. Има ли някакъв официален докумен с който лекарите заявяват че няма никаква надежда за някой или това се подразбира когато спрът с лечението дават само морфин

# 74
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 753
Не разбрах как написаното по-горе те прави по-малко луд.
Но все пак темата е за доста по-сериозни неща.

Общи условия

Активация на акаунт