Смешки от форума - 2

  • 58 916
  • 736
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 25 662
Явно момичето е излъгало, че учи в УНСС-Регионално развитие. А учи в Русенския-Педагогика.

Само това ли те впечатли, скъпа?
А за раждане на момченце през юли и момиченце през януари какво ще кажеш? Или и в Златоград, също като в Разград, бременеете по 4-5 месеца само?  Thinking

# 16
  • Мнения: 4 785
Явно момичето е излъгало, че учи в УНСС-Регионално развитие. А учи в Русенския-Педагогика. За какво ли е трябвало да излъже, че УНСС е по-престижен от Русенския ли, що ли? ooooh! ooooh! ooooh!

Неее, аз уча РР в УНСС, просто се шегувах, защото се оказва, че за да работя в Програмиране на регионално развитие може да съм завършила педагогика, но не и РР (все тая...)... А тя пише, че е завършила детска педагогика - специалност, която в УНСС я няма под никаква форма  Peace

А защо лъже за толкова неща - тя си знае  Peace УНСС - Русенски е най-малкото... (и май да... УНСС е по-престижен от Русенския...)

# 17
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 090
Бе то университета е най-малкия й дерт, ами разбирам, че е излъгала, че е родила детето, което е абортирала. Че и име му е дала Confused Нещо вече на проблем отиват нещата, за това спирам да се смея
Зла вещица каза:
Цитат
Сега не знам как е решила, че е трябвало да бъде момче, но то трябваше да се роди по това време, в което е писала, че има момче на име Алекс.

Последна редакция: сб, 24 юли 2010, 21:03 от N_A_N™

# 18
  • Мнения: 30
Явно момичето е излъгало, че учи в УНСС-Регионално развитие. А учи в Русенския-Педагогика.

Само това ли те впечатли, скъпа?
А за раждане на момченце през юли и момиченце през януари какво ще кажеш? Или и в Златоград, също като в Разград, бременеете по 4-5 месеца само?  Thinking
Прочетох била направила аборт с момчето на 17. Момичето има явно доста проблеми, ако е така НАИСТИНА мога само да й пожелая да се справи с тях. Честно не знам какво да мисля Shocked Rolling Eyes Като лекар, макар и не психолог мога да кажа, че един аборт в такава ранна възраст може да доведе до редица психологически проблеми... Cry

# 19
  • Мнения: 4 916
За достоверността на този персонаж е имало съмнения отдавна. Още откакто беше влязла в проблемно забременяване да обяснява колко трудно забременяла - с милото опитвали цели два месеца и вече се били отчаяли. После каза, че това го е писала приятелка от нейния профил.

# 20
  • Мнения: 25 662
Не се вкарвайте чак в такива филми.  Grinning
Играят си хора без работа, даже подозирам, че не е една-единствена авторката, пишеща под този профил. Освен ако не става въпрос за някаква много тежка форма на шизофрения. Ама едва ли. Много зачестиха напоследък.

# 21
  • Мнения: 30

Зла вещица каза:
Цитат
Сега не знам как е решила, че е трябвало да бъде момче, но то трябваше да се роди по това време, в което е писала, че има момче на име Алекс.
N_A_N™ Toчно сега прочетох и този цитат, който си вмъкнала. Не мислите ли, че ако е така както пише тук не трябва ли да помогнем на детето вместо да и се присмиваме ooooh!

# 22
  • Мнения: 322
Работата със Стефи много се заплете  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 4 120
Сагата на Стефи вече заприличва на polinka. А момичето с профила във фейсбук тя ли е реално, нали някой и стана приятел там?

# 24
  • Мнения: 25 662
Тебе пък все те лъжат, за кво изобщо кесиш по цял ден във форума? Май точно на теб ти липсва вномание Stop

Някаква ревност усещам, май? Изгря друга звезда на хоризонта и отклони форумското внимание в погрешна посока, а?  Laughing

Работата със Стефи много се заплете  Mr. Green

О, може и още по-заплетено да стане, докато има хора, които си умират да се суркат по ролбата. Ама, ако може, да не размахват пръсти.
V_Ivanova, приятно пързаляне!  Peace

# 25
  • Мнения: 30
инфантилна Аз Фейсбук нямам тя ми прати снимка вчера, докато бях на работа на себе си, мъжа си и детето си Rolling Eyes Сега аз няма как да помогна на ма"на си райна, ама като влезна пак ще видя как върви сагата. От утре заминавам малко на почивка bowuu Приятно спамене на всички  bouquet

# 26
  • UK
  • Мнения: 3 959
Наистина ли ви е интересна цялата тази история, та вече шест страници пишете за нея? Скука, форумът е виждал къде-къде по интересни истории, истински и фалшиви.

# 27
  • Мнения: 4 785
Наистина ли ви е интересна цялата тази история, та вече шест страници пишете за нея? Скука, форумът е виждал къде-къде по интересни истории, истински и фалшиви.

Ами...явно ни е интересно щом сме изписали н-броя страници.... Rolling Eyes

# 28
  • UK
  • Мнения: 3 959
Тъй де, ама историята очевидно е съшита с бели конци, почти виждам двете 13годишни, стоящи зад нея. Едната, после се появи и другата, сега остава някъде по темите да се хванат за косите, да се обиждат, накрая първата (бившата) да се появи и да каже, че другата я е пресрещнала някъде с банда приятели и я е пребила от бой, и сега пише от болницата, където е с комоцио и четири счупени ребра. Преди време имаше подобна история, само че без намесени деца, понеже не бяхме във форум за майки. Появи се една, месеци наред пишеше съвсем нормално, дори си пращаше писма с няколко съфорумци (хартиени писма), като беше разказвала сърцераздирателната история на най добрия си приятел Ники, който имал "сиамска близначка" (явно не правеше разлика между сиамска и еднояйчна, а и не беше наясно как става номера с близнаците от различен пол), как те били тризнаци, Ники и двете му сестри, и как едната сестра ревнувала от другата, понеже Ники и въпросната друга били много близки. И как предизвикала автомобилна катастрофа, в която сестрата и майка им починали, а Ники излетял от прозореца и оживял. После той бил отгледан от баба си и дядо си, а близначката - от баща си. И тя го тормозела (Ники), защото го мразела. После се появи близначката и започнаха да се обиждат из темите, вдигнаха форума на главата си, в един момент видяхме, че пишат от едно и съшо АйПи, а нашата героиня се оправда, че били в един и същ компютърен клуб... После се оказа, че близначката хванала нашата героиня и я пребила от бой, а на следващия ден тя се появява на среща на форума без нито една синина, каквито се предполагаше, че има, поне тя казваше, че има... Накрая разгадахме какъв им е случая, две пикли с много свободно време. Та така де, двете пуберки не са измислили нищо, което досега да не съм виждала, и ми е крайно скучна цялата им история. След НаНа и още какви ли не теми-пързалки тук, се учудвам, че някой се интересува от твърде плоския сценарии, който сега се разиграва. Simple Smile

# 29
  • Мнения: 4 916
... в един момент видяхме, че пишат от едно и съшо АйПи,...


Един момент. Вие лично ли сте видели айпито или преразказвате думи на модератор? Кои потребители имат достъп до айпи адресите на хората тук? Защото това са лични данни, до които би трябвало да имат достъп само определени лица, поне според закона.

Общи условия

Активация на акаунт