Смешки от форума - 2

  • 58 955
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 62 595
тръпна в очакване какво ще напише психологът!

# 691
  • София
  • Мнения: 547
за какво да е пързалка - не е в ДиС, няма как да се включат други освен питащата и психоложката  Confused
така че, нямам думи за кометар просто..

# 692
  • Мнения: 6 274
за какво да е пързалка - не е в ДиС, няма как да се включат други освен питащата и психоложката  Confused
така че, нямам думи за кометар просто..

Знам ли, луд народ колкото щеш.

# 693
  • Мнения: 1 889
Ама каква дружба, какво бебе  Shocked ! Тея хора верно са изкукали!  ooooh!

# 694
  • Мнения: 5 539
Ох, представям си от двете страни бабите, нетърпеливи за внуче, как все подпитват що не става и докога ще чакат Rolling Eyes

# 695
  • Мнения: 25 889

за какво да е пързалка - не е в ДиС, няма как да се включат други освен питащата и психоложката  Confused


Това не пречи - най-хубавите пързалки НЕ са в ДиС.  Laughing
А и мястото е прекрасно подбрано - всички четат, но никой не може да извади пуканките.  Mr. Green

ПП Темата е писана от мъж, според мен.

# 696
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Мъж дружи с приятел, пък иска или не бебе от него  newsm78

# 697
  • София
  • Мнения: 547
Това не пречи - най-хубавите пързалки НЕ са в ДиС.  Laughing
А и мястото е прекрасно подбрано - всички четат, но никой не може да извади пуканките.  Mr. Green

ПП Темата е писана от мъж, според мен.
жалко само, че много бавно тече разговора..
 Mr. Green

# 698
  • Мнения: 122
В онзи подфорум може да пише само психоложката, затова е заключена... Не знам изобщо какво може да й отговори  Confused
Но какви ценни съвети би получила въпросната авторка, ако си изтипоса темата в ДиС Crazy

# 699
  • Мнения: 4 569

за какво да е пързалка - не е в ДиС, няма как да се включат други освен питащата и психоложката  Confused


Това не пречи - най-хубавите пързалки НЕ са в ДиС.  Laughing
А и мястото е прекрасно подбрано - всички четат, но никой не може да извади пуканките.  Mr. Green

ПП Темата е писана от мъж, според мен.
Такива като мен /без деца/ изпускат хубавите пързалки 'дето не са в ДиС. Confused

# 700
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Ето още една тема,в която жената се нуждае от спешна помощ от психолог  Mr. Green
Цък

# 701
  • Мнения: 4 841

 Peace
Според мен тази и подобни теми ги пускат разни извратеняци, които очакват да получат точни инструкции кое как да се подхване, как да се направи и т.н.... Болни мозъци.

# 702
  • София
  • Мнения: 23 130
Аз пък да си призная честно - не успях да вникна в смисъла на нито една от двете теми  Blush Просто не схванах проблематиката!

# 703
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Цитат
Цитат
Не съм зълва, брат ми не е женен, а дали другата година по това време ще е с тая или с друга ми е през рошавата!

Вместо да ръсиш глупости по форумите и да се излагаш, вземи си намери някой пич да ти среше "рошавата", че май си недо....сресана! newsm48
Joy Mr. Green

# 704
  • Мнения: 4 586
На прав път



Мога ли да помоля модератор да промени името на тази тема с Нови сили се вливат на НОЕМВРИ в отбора-бебета валят от небосвода

Благодаря   bouquet

Последна редакция: вт, 05 окт 2010, 08:21 от Вълкът с дълъг ник

Общи условия

Активация на акаунт