Смешки от форума - 2

  • 58 956
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 25 889
Цитат
Донесение.
Донасям, че имам сведене от достоверен източник, че един дето е регистрирал десетки акаунти досега, някои от които са Дон, tato, tatu, tenochetkl... и т.н. и т.н. пак се е регистрирал.
Мамма-та да не спи, а да ходи да го бамва, щото само ѝ разваля хубавия форум.
В бъдеще ако имам пак подобни сведения ще докладвам отново.
Засега това е от мен и бъдете бдителни и нащрек. Сигурен съм че пак ще се регистрира скоро. Ще следя и ще докладвам.

Ех, Борьо, Борьо... Сърби, боли, похвалих се.  Joy

ПП Другите защо не ги изброи? Mr. Green

# 706
  • Мнения: X
С какво точно да го баМне?  Joy

# 707
  • Мнения: 36 170
ПП Другите защо не ги изброи? Mr. Green

забравил ги е кои са били  Joy

# 708
  • Мнения: 521
С точилката по главата Laughing

# 709
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
С базуката да го бамне.

# 710
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
 Laughing
ПП Другите защо не ги изброи? Mr. Green

забравил ги е кои са били  Joy

Или са му ги изтрили в момента на регването, преди да ги запомни

# 711
  • По-близо до звездите
  • Мнения: 274
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=530064.0

Цялата тема е за тук  newsm08 newsm26

# 712
  • Мнения: 25 889
Цитат
Здравейте начи филма сам го гледал преди 2 или 3 години нз колко е стар разправя се за;
начи няколко двоикище плават с яхта за някаде но капотан е мъж които преди време е спал ли отрязал жена но тя е няква магиосничка и нали трагват те да плават и на следващия ден нз точно какво става на корабът се разбива ли не помня и така те на някаф остров са капитанът и една жена след ден намират и мъжа на жената.След време капитанът и жената правят сеь не помня защо но мъжа и разбира и я гони дърпаи ги по косата до капитана.и така се разделят мужа мисля че си праи яхта ли какво и тея двамата взеха яхтата но мужа и спокоен щот знае че ще потъне яхтата и те така след време се вращат щот потанали и по едно жреме мужете се збиват и мъжа убива капитана и остават нали уй двоиката мъйа и жената но докат мъжа плуваше доиде някъф кораб и жената се качи а мъжа остана там не хвана кораба та въпроса ми е как се казва филма търся го но не мога да го намеря дано сам обяснил добре щот не помня мн мн филма благодаря

Пускам го тук като пример за ясна и точна мисъл, после ще го пусна и в Правописната тема за другото.  Laughing

# 713
  • Мнения: 4 120
Е как са се върнали като са потънали?

# 714
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Како, давай и  превод де. Така и ще си остана с неведението.  Crossing Arms

# 715
  • София
  • Мнения: 5 658
В правописната те изпревариха Simple Smile

# 716
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Е как са се върнали като са потънали?
Ти и смисъл ли търсиш?! Laughing
,,уй двоиката мъйа'' Joy

# 717
  • Мнения: 25 889
Закъсняла съм "начи".  Laughing
Изтрих го.  Peace

# 718
  • Мнения: 4 841
Аз се впечатлих най-много от това:


Цитат
След време капитанът и жената правят сеь не помня защо но мъжа и разбира и я гони дърпаи ги по косата до капитана.

Абе защо ли тия хора са правили сеь??? И каква, по дяволите, е била реакцията на мъжа???

# 719
  • Мнения: 4 120
Правописът, че е зле, зле е , ама и смисъла се губи:)

Имам един познат , по подобен начин разказва филми, тук поне сочи мъжа и капитана, а моят познат:" и идва онзи, а онзи още е там...пристига таковата и онзи се качва"...трябва да имаш добра фантазия , за да разбереш малка част поне от сюжета:)

Общи условия

Активация на акаунт