Смешки от форума - 2

  • 58 935
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • По-близо до звездите
  • Мнения: 274
Правописът, че е зле, зле е , ама и смисъла се губи:)

Имам един познат , по подобен начин разказва филми, тук поне сочи мъжа и капитана, а моят познат:" и идва онзи, а онзи още е там...пристига таковата и онзи се качва"...трябва да имаш добра фантазия , за да разбереш малка част поне от сюжета:)

Брат ми, преди години, така разказваше филми.
"И онзи се качи  на колата. И онзи, другия де, го видя и го подгони. И онзи след тях..."  Crazy До третият "онзи" успявах да следя действието, след това потъвах в мъгла...  Tired

# 721
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Аз се впечатлих най-много от това:


Цитат
След време капитанът и жената правят сеь не помня защо но мъжа и разбира и я гони дърпаи ги по косата до капитана.

Абе защо ли тия хора са правили сеь??? И каква, по дяволите, е била реакцията на мъжа???
Доколкото разбрах реакцията му е била да й ги дърпа по косата   чак  до капитана. Laughing

# 722
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=530792.0

Дано никой не препоръча пърлене, че току-виж го пробвали.

# 723
  • София
  • Мнения: 1 783
дадох и мнооого по-добър съвет smile3508

# 724
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Няма ли да изтънее достойнството, Им? После да няма Ама ти ми развали семейството...

# 725
  • София
  • Мнения: 1 783
Няма достойнство - няма обриви - няма проблем Whistling

# 726
  • Мнения: 3 447
 Бих препоръчала пластичен хирург за удължаване на пениса, така ще се избегне търкането Peace

# 727
  • Мнения: 1 887
Ама много сме лоши! Така и налазихме темата на авторката като въшки първокласник!  Mr. Green

# 728
  • Λάρισα
  • Мнения: 45
То пък една тема...  Mr. Green

# 729
  • Мнения: X
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=530792.0

Дано никой не препоръча пърлене, че току-виж го пробвали.

Не мога да не цитирам Вълка:

Отиди на стоматолог, да ти заглади пломбите.
Mr. Green

# 730
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Не мога да не цитирам Вълка:

Отиди на стоматолог, да ти заглади пломбите.
Mr. Green

Ох,  rotfImbo

# 731
  • Мнения: 122
Ама сте противни  doh!
 bambam
Хората проблем имат, пък вий: сода каустик, пилене на зъби, удължаване на органи и др. умнотии  tooth

Последна редакция: ср, 06 окт 2010, 23:03 от Ejika

# 732
  • Мнения: 2 510
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=530792.0

Дано никой не препоръча пърлене, че току-виж го пробвали.
Не ми е ясно, какво смешно има в темата. Понеже имам син и разбрах, че чак толкова прости тези неща не са.
Вие защо се подигравате на авторката не ми ясно.
Добре, че аз не пуснах тема за пубертета при момчетата и въобще "мъжки полов орган" , защото някой тук щеше да припадне от смях.

# 733
  • Мнения: 4 586
Е, Снежана, нормално е ако на един мъж му излиза нещо по кожата, да отиде на кожен лекар.
Не е нормално жена му да го описва у форум, че го обработвали с ацетон.

# 734
  • Мнения: 2 510
Е, Снежана, нормално е ако на един мъж му излиза нещо по кожата, да отиде на кожен лекар.
Не е нормално жена му да го описва у форум, че го обработвали с ацетон.
Жената пише, че е ходил на кожен и не би. А сега? Като се сбърка човек и във форум ще пита. Може и друг да си е патил.
Аз също ходя по лекари, че синчето кашля и продължава/колко сиропи вече изпихме не помня/, но ефект никакъв.
Без да съм лекар, такива неща се лекуват доста трудно. Не се знае дали и тя няма нещо,обикновенно мъжете са по-чувствителни.
Синчето на 2 годинки, получи едни  гъбички по краката и додето разбера, че е от обувките, какво ходене по мъките беше?

Общи условия

Активация на акаунт