През новата година здраве и усмивки за АПРИЛчето ще има :)

  • 45 456
  • 722
  •   1
Отговори
# 30
  • Popovo
  • Мнения: 571
Сис, верно такава буря през живота си не съм виждала. Наложи ни се да слизаме от Владиславово към апартамента долу  ooooh! Е няма такова чудо. Големи парчета асфалт се носеха във водата която се стичаше, дърветата както казваш се бяха превили на две, имаше изпочупени клони по пътя.  И след случая пред мола миналата седмица ( минавахме от там точно в него момент) изпитвах панически ужас, някое дърво да не се стовари отгоре ни, че и децата бяха с нас.

Ваня, дано  е отминал вируса и да не се връща повече.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 3 245
Хоп, и аз да се отчета по "актуалните" летни теми. Миналата седмица и Невена изкара "стомашния" вирус, че после и аз да не остана назад.  Mr. Green При повръщане и разстройство давам Arsenicum Album 30CH, действа безотказно (на малката по-бързо, аз не мога да се откажа от кафето и пих и Смекта в добавка).  Пробвах да я държа на диета няколко дни - картофи, солети и прочие, но детето категорично отказа, изкара само на кърма 2 дни.  Сега панталоните й хлопат и съм затегнала коланчетата с по едно копче.  Grinning

Стомашно-чревния вирус е много "драматичен', но хубавото е, че минава бързо. И не забравяйте да предлагате повечко течности, че бързо се обеводняват децата.

tanzen  Може ли Аси да има плоско стъпало? Аз бих го завела на ортопед.


Сиска в момента любимите играчки на Невена са гормитите и количките на батко, на момичешките играчки - нула внимание. А, и един мечок плюшен разнася, който обаче все е болен и уплашен, та има нужда от успокоение, но пък е много "добичък".

# 32
  • Мнения: 97
Аре и аз да гласувам  Mr. Green

И ние бяхме около Варна този уикенд, ма май няма да повторя скоро - много път (гаден), морето мръсно, а плажовете - още повече. Добре поне, че сме здрави.
Другия път ако имам 3 свободни дни беж в гръцко. Blush

# 33
  • Мнения: 3
Естествено за доматитО мился, за кво друго? Много скъпо, а аз трябва да затворя 30 буркана сок и 30 цяло. А за море... кое? Това мога ли да си го сложа у фризера? Колко минути му трябва и става ли за салата на ракията? Cry Ми така, оплаках се- никакъв изглед за почивка.
Ваня, добре че е минал вируса. Друг път ако минавате през Арбанаси/Търново (не само Ваня, де) непременно драснете!
Аз казах- хау!

# 34
  • Мнения: 200
Аре и аз да гласувам  Mr. Green

И ние бяхме около Варна този уикенд, ма май няма да повторя скоро - много път (гаден), морето мръсно, а плажовете - още повече. Добре поне, че сме здрави.
Другия път ако имам 3 свободни дни беж в гръцко. Blush

Стига дее,разби ми детските мечти. Имаме резервации от 20 на Константин и Елена.

# 35
  • Мнения: 97
milisa, майтапя се бе, приятно изкарване Grinning
Просто в Гърция ми харесва повече, а и е по-близо за нас поне Grinning

# 36
  • Мнения: 8
Здравейте от нас!Аз два месеца нямах интернет и ви изпуснах края,но тази тема я изчетох(Емма   bouquet ).Предната ще я изчитам малко по малко.Гледам повечето от вас са по морето или вече са били-еех,живот си живеете!Пожелавам на всички болни дечица веднага да оздравяват!Ние,да чукна на дърво,не сме от тях.Калина расте и се променя с всеки изминал ден,но това и вие със сигурност го виждате при вашите дечица.  Laughing Моето вече говори всичко,не й млъква устата.Памперса го махнахме преди 2 месеца,нощния също.Тя сама си каза,че иска гърнето и всичко стана като по книга за една седмица.Вече не пие вода от шише с биберон и спря да се буди нощем за вода.Незнам дали си спомняте,но тя беше от тези,които изпиваха повече от половин литър само през ноща.Сега пие много малко вода през деня,но пък започна да пие повече сокчета...Такива работи при нас.Ще пиша пак.
Целувки на всички!

# 37
  • Варна
  • Мнения: 3 245
milisa ние от години ходим на плажа на Константин и Елена - чисто е, малко попренаселено става след 11часа, но ние точно тогава си тръгваме от плажа. Градският плаж на Варна е в отчайващо състояние, към Почивка става по-добре.

# 38
  • София
  • Мнения: 749
Milisa, и ние бяхме на Константин и Елена. Наистина е пренаселено на плажа, но морето беше прекрасно!
А за софиянци Гърция определено е по-близка дестинация  Peace

# 39
  • Мнения: 200
запис...и за да не е празен, да ви кажа какво ново покрай нас Simple Smile Махнахме количката още зимата, преди Коледа, понякога се уморява, ама спираме да почиваме и тн.Другото е, че се  отбихме се преди 3 седмици и малко, махнахме памперса учудващо бързо за 24 часа. Сега даже се случва през ноща да не пишка а направо сутринта голямо пиш Simple Smile Аз чак не повярвах как стана. На вън не иска да я държа, сама кляка и си върши работата- овенска му работа Simple Smile Оставила съм я вече 2ра седмица в Стз при бабите и аз тук релаксирам, спя, гледам филми и се излежавам, не че нямам да чистя и подреждам  Rolling Eyes Ми това е покрай нас общо взето  Laughing Ето една снимка на Габи

# 40
  • Мнения: 8
Мирка,добре,че сподели и ти,какво става с Габи,че вече бях почнала да се чудя,за какво се отчитам Laughing  Wink И гледай ти Габи,какви къдрици е заформила!
Емма,Менделеевата таблица май не се харчи много  Joy

# 41
  • Мнения: 130


Привет  Hug : )
Аз пък мисля за себе си! Днес бях сама! Разхождах се, купих си бански, ходих на спорт и на масаж : )

...уф, много дечица са болни, направо ми се къса сърцето като ви чета. В тази жега с температури и дрисъци...Оздравявайте всички, ей!

И на всички пожелавам една гореща лятна сага!

Последна редакция: сб, 31 юли 2010, 23:21 от helenblondy

# 42
  • Мнения: 130
След 3 дни Боян ще стане на 27 години...Дали?
Ти на колко си?

Нужни са още съвсем малко парички...Боян засега е жив, но не е много здрав...всичко се случи, сега остава и да го преживее! Остана само това!

...Моля, изпратете смс с текст "DMS BOYAN" на номер 17 777, за да помогнете на Боян да оздравее! И се впуснете в своята лятна сага...

http://www.facebook.com/group.php?v=info&gid=101611893216100

# 43
  • Мнения: X
Здравейте   bouquet. Аз се разписах за Менделеевата таблица да не остане зян  Mr. Green.
 Елена, дарих!
Теоилео bouquet, аз морето го режа на парченца и в торбички във фризера, идеално е за студените зимни вечери с червено вино обаче  Mr. Green.
 Ние се върнахме от селски туризъм както е модерно да се казва в днешно време. Самуил ми скъсА нервичките, ама какво да го правиш-градско чедо е, не разбира що е туй село. И двамата му братовчеди бяха там, няколко години по-големи от него и още едно хлапе също-по цял ден не се прибираха в къщи, а нашия хубусник....излезе колкото да уважи селото за 1 час и айде пак се прибира вътре. Изпада в някакви диви истерии, изяде няколко порядъчни шамара и да се благодари, че само с това се оттърва, щото следващия път ще го заточа сам там. Ествствено последния ден се разигра, както се и очакваше. Ама-на! Дано поне в Трявна бърже да му дойде акъла, че.....
 И сега пак на нова сметка с ремонта в къщи.......е, как да не си мисля за Менделеевата таблица ми кажете?

# 44
  • Мнения: 209
Привеееееет!

Аз още не мога да се съвзема от почивката, която едва ли може да се нарече 100% почивка, защото и Цецко го изкара тоя гаден летен вирус, при това доста тежко, но за сметка на това сравнително за кратко. Слава Богу мина  Praynig
Днес ми е и първи ден на работа от..... newsm78 две години и половина...меко казано се чувставм като в небрано лозе.  Embarassed  Но няма как и това време идва.

И аз да кажа на Милиса, че на Константин и Елена си е хубаво,и ние бяхме там. На южния плаж места се намираха, но определено събота и неделя е пренаселено. Но морето и плажа са чисти Simple Smile Искааааам паааааак  Crossing Arms Цял ден само там ми е акъла Crazy

Еййй как щях да забравя.....почерпете се за мое здраве, днес на всичкото отгоре и "одъртявам"  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт