През новата година здраве и усмивки за АПРИЛчето ще има :)

  • 45 464
  • 722
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
ВаняМ, отиваме в с. Стоевци, което все още не можем да уточним дали е квартал на Плачковци или е отделно село (има и друго село Стоевци до Габрово-ама то не е нашето).

# 61
  • In someone's dreams
  • Мнения: 118
Здравейте Simple Smile какво правите в тези жеги?

Ние се завърнахме от чудна почивка. Ходихме на Рилския манастир, от там 2 дни в Банско, след това 6 дни на Слънчев бряг и днес вече на работа  Mr. Green. Супер на тъгъдък отпуска, но за сметка на това великолепна! Децата се държаха геройски, нямаше болести, дрисъци и прочие екстри. Всичко беше повече от 6+

Айде нахвалих се набързо, свърши работното време и ..... отивам да пускам 3-4 перални, че вчера се удавихме от пороя, който се изля 20 мин след като си влезнахме в къщурата  Laughing

# 62
  • Стара Загора
  • Мнения: 99
Набързо един отчет Simple Smile
Не е уголемена третата сливица, олекна ми... Каза доктора само за алергия, изписа Ксизал и някакъв спрей за носа и ако продължаваме пак така да я водя на пулмолог. Ама то и с тия обгазявания, щом и той го спомена ooooh!

Емма Hug
Аз пътувам сама с двамата, но на повече от 50км не съм ходила досега, но се надявам, че няма да имате проблеми с пътя. Като го съобразиш с режима му, да може да спи поне известно време и за после да има разни работи да се занимава.... и с няколко спирки ще стане работата Peace То има време до тогава ама да пишеш, че сте пристигнали нормално, да не те мислим Simple Smile
И аз правех сметки към Трявна да ходим, ама в последния момент се объркаха плановете, та сега на море Sick Хем съм с резерви, хем пък като дойде ей туй време и започва да ме човърка отвътре за моренеце, май-май и аз не знам какво искам hahaha Ама ЖиЗ все ще отидем за някой ден и на планина по-нататък.
Миленни, я кажи къде бяхте в Слънчев бряг, че това ни е едната вероятна дестинация Mr. Green Радвам, се че сте си изкарали добре Hug

# 63
  • Варна
  • Мнения: 433
Добро утро!!!  Hug Hug Hug

Почерпка от мен:


Емма, успех с пътуването. Бързо и безпроблемно пристигане  Peace
Муси, радвам се, че са добри резултатите, дано скоро се излекувате напълно  Peace


Ний в петък живот и здраве потегляме за София. Племенничката на мъжа ми става на годинка и до понеделник ще се подвизаваме в Младост 2, близко до Патиланци. Та ако има мами в този район може да се видим, ще ми бъде много приятно... След това потегляме за Чифлика, където ще почиваме една седмица и решихме да кръстим Малвина в Троянския манастир. Мисля че имаше много мами, кръстили децата си там, сещам се поименно само за Ласи, бих се радвала да споделите своите впечатления, ако трябва да търсим друг вариант докато има малко време Tired

Едно въпросче относно пъпките и обривите: Малвина от два дни й се появиха много червени пъпки предимно по ръчичките, но незнам дали е от топлото, защото не всички са малки, има и по-големи ...  до неделя имаше съвсем малко и то по лицето, но тогава в една сладкарница едно детенце се навираше постоянно в нея, а то само до лактите ръцете му бяха в червени пъпки, една до друга, адски много, и въпреки че Ина постоянно мрънкаше че я закача баща му не благоволи да го дръпни настрана да си играе  #Cussing out и след това и на нея й се появиха, подобни на неговите, но не чак толкова много. Та се чудя то ли я зарази с нещо, от топлото ли ще са  newsm78 newsm78 newsm78

# 64
  • Мнения: 354
Да се отчета и аз, че отдаааааааааавна не съм писала.
Малкият тръгна на градина и аз започнах работа на пълен работен ден  Crazy Ей така гледам често вечерта, направо съм си загубила тренинга да правя по 100 неща едновременно. Трябва ми май още едно бебе  Laughing
Но, за сега май ще изчакам, нали въртя с мъжО бизнес, ще ставам бизнес дама  Laughing в склада. Нали този магазин трябва да се поддържа.

Иначе го похвалиха, че има много добра и бърза адаптация, не плаче, харесва му много. Е, вярно е, че е в малка група и се познава с децата от преди, но нали не е за полата на майка си, води се стрес  Flutter

Аси приказва като дърта баба - много му знае устата и вече започна да отговаря даже. Много обича да пее и да казва стихчета, обаче само ако има публика и му се ръкопляска. Иначе не отронва нито дума. На кого ли прилича?

Ние прекарахме набързо няколко вируса, един с висока температура и това е. Вече сме ок.

Малко ми е криво, че не ми остава никак време за любимото ми хоби, но от време на време намирам някоя пролука и за него.

Целувки на бебоците, ако някой идва в Пловдив да се обажда да се видим. Моля!

# 65
  • Мнения: 269
Привет и от нас . Аман от болести , ви казвам. Първо дъщеря ми беше болна ( антибиотик ) , после аз бях болна ( антибиотик ) , после Коско беше болен ( без антибиотик ) . Да ама след 10 дена пак болен , демек недоизлекуван ( антибиотик ) . Това лято не знам какво става в нашата къща. От месец и половина само болести. Дано се оправим , че другата седмица ще ходим в Банско.

Иначе Коско говори много отдавна. Онзи ден го оставихме за 1 час в един детски клуб и като го вземам собсвеничката пита : - Ама той наистина ли е на 2 години. И аз казвам :- Да.Защо ?
А тя вика : - За първи път виждам момче на неговата възраст толкова много  да говори .
Сигурно и е пуснал някои от неговите лафове като:
- Мирише ми на ядове  Joy Joy
- Ако не слушаш , ще извикам полицая .
Или баща му кара колата , а той вика :
- Ааа ,  тате , много бързо караш  #Crazy #Crazy
И много внимаваме какво говорим пред него , че после се червим в градинката.

Това е от нас. Целувкииииии.

# 66
  • In someone's dreams
  • Мнения: 118
Офффффф, похвалих се аз, че дребосъка е здрав и ей ни сега .... надрискани! Хич няма да се хваля повече, цяло лято изкарахме без грам произшествие .... и хоп така от нищото се тръшна Християн.

musito бяхме в Ахелой Палас, чисто нов комплекс в покрайнините на Ахелой на 10 мин от Слънчев бряг. Невероятна почивка просто!

tanzen какво продавате с мъжО ти в склада? И честит ти пълен работен ден  Mr. Green

По повод говоренето, на Хриси всичко му е в мъжки род, като напр. "мама е гол"/т.е. мама е гола, докато бяхме на морето много му беше странно, че съм по бански и само ми носеше нещо да си обличам/. Той не че е от толкова приказливите като Милениния Косьо, ама успява вече и някой диалект да вкара. Например како ела, най-често се чува като како яла, като ударението естествено е на я-то  Whistling

# 67
  • Popovo
  • Мнения: 571
Алоха, аз не че имам кой знае какво важно да споделя.....
 Маруся, пиши след прегледа ....
Самуил не говори, нищо, ама нищичко. Камо ли да членува, съгласува, стикова, формулира и прочее сложни думи.
 Ние живот и здраве в понеделник тръгваме за едно село под Трявна - не случайно казвам тръгваме, защото не знам дали ще стигнем. Ще пътуваме само с детето, това ще ми е първото голямо шофиране и не знам дали му отдавам голямо значение, но почти не мога да спя нощем да го мисля. Много се притеснявам-и пътят е дълъг и непознат и Самуил вече не спи както преди по 2-3 часа в колата.....та ще видим до къде ще я докараме. Издирвам координати на съфорумки по маршрута Варна-Шумен-Търговище-Търново-Трявна, че не се знае къде и кога може да осъмнем  Mr. Green....

Емма, дано стигнете закъдето сте тръгнали без проблеми. Ние сме ти на път, между Търговище и Търново, ноо няма да има никой в къщи, да взема да оставя ключа под изтривалката  newsm78
А Георги говори малко, но пък само когато той иска. Не можеш го накара да си отвори устата ако не е на кеф и на челна стойка да му стоиш. А иначе да плямпа на китайски е винаги готов и очаква и да му разбираш на всичкото отгоре, че и в разговора да участваш.

Последна редакция: вт, 10 авг 2010, 19:21 от koketka

# 68
  • Мнения: 319
Здравейте мили мои....

Да ви кажа и моя от как ходи на ясла почна много повече да бърбори,то си му и дойде момента де.Сега има 3-4 песни в репертоара си и някои даже аз не ги знам Embarassed Някаква Бам-буки,буки...бам ми пее  Mr. Green някой знае ли я?
Отговаря ни доста често и като го ядосам ми вика:"Абе,мамо...аааа,ни слуша!Бой,бой,бой!" (и ми играе шамари по задника) Crossing Arms така и на другите хора.От известно време пък си играе с чурката си и на висок глас казва:"Ауууу,стана гоМамааа...иска стани малкааа,мамууу" hahaha притеснен ,че чурката му станала.
И разни такива изпълнения.Доста бърбори и все някоя простотия ще каже.Казва ми в яслата какво станало,с кое дете си играе,с кое се бие,кое го ухапало.Има си една любима леля Таня и само за нея ми говори,ама и тя много се занимава с него..всяка сутрин като го види да влиза през вратата го вика при себе си и разперва ръце,а моя тича към нея и й се хвърля на врата.Харесва му на яслата.В момента е болнав,понакашля и си е в нас.

Ами така..има много за разказване и за писане,ама да не ставам досадна Wink
Да оздравяват всички болни маймунки и целувки на майките и бащите им  Mr. Green

# 69
  • Варна
  • Мнения: 3 245
Сиска песничката е за Червената шапчица, присъства и в нашия репортоар:
ето я

а ето текста

Червената шапчица
Живяла е нявга, живяла е нявга
една Чрвена шапчица.
О-бим-бам-буки-буки-бам-буки -
една Червена шапчица.

Веднъж тя отишла, веднъж тя отишла
в гората да бере цветя.
О-бим-бам-буки-буки-бам-буки -
в гората да бере цветя.

Там тя видяла, там тя видяла
един кръвожаен вълк.
О-бим-бам-буки-буки-бам-буки -
един кръвожаден вълк.

И той я попитал, и той я попитал:
"Къде живее баба ти?".
О-бим-бам-буки-буки-бам-буки -
"Къде живее баба ти?"

"Баба ми живее, баба ми живее
на края на горичката".
О-бим-бам-буки-буки-бам-буки -
на края на горичката.

Вълкът й казал, вълкът й казал,
че иска да я навести.
О-бим-бам-буки-буки-бам-буки -
че иска да я навести.

Той отишъл, той отишъл
първи във къщата.
О-бим-бам-буки-буки-бам-буки -
първи във къщата.

# 70
  • Мнения: 319
О,Ясмина благодаря,че ме светна Grinning
Ей сега му я запях,макар,че не знам с каква мелодия се пее и нашия ми се хили и ми пее:Буки-бам....она (една) шапчицаааа!
и като го питам кой му я пее ми вика на яслата,лелята в другата стая Laughing тоест като ги съберат следобед в сборната група,другите лели я пеели.

# 71
  • Варна
  • Мнения: 3 245
О,Ясмина благодаря,че ме светна Grinning
Ей сега му я запях,макар,че не знам с каква мелодия се пее и нашия ми се хили и ми пее:Буки-бам....она (една) шапчицаааа!
и като го питам кой му я пее ми вика на яслата,лелята в другата стая Laughing тоест като ги съберат следобед в сборната група,другите лели я пеели.
аз после намерих и линк към самата песничка, виж ми предишния пост.

Иначе други любими песни сега са ни "Под нашта стряха лястовичка", "Педя човек", "Зеленчуци, който не яде" и "Кокошка пред хамбара".

# 72
# 73
  • Мнения: 5 776
Леле аз ако запея,моите сигурно ще избягат  Joy
*Сиска* ,много много сте сладки,най-ме разби прическата на малкия.Предполагам,че околко вас все е наплив от кандитат снахи,че да наредя и мойта красавица на опашката   bouquet
И аз да се пооплача,преди няколко дни се върнахме от последния круиз за тази година.Не стига,че сега 4 мес няма да можем да ходим при таткото,ами и такъв вирус ни тръшна там,че не е за разправяне.Сега вече са добре,ама малката гледа батко си и иска да го задмине в изминалите километри и направените бели  ooooh!
На всичко отгоре мъжо не го пуснаха в отпуска,чаааак декември и така чаканото от мен пътуване за Бг за стотен път се отлага  newsm45 а аз не съм се прибирала от 3 години.Ми то при мен или бременна или новородено или и двете  Laughing

# 74
  • Мнения: 96
Хелоууу!
Очаквам аз да сте изписали темата, пък то едва 2 странички откак последно четох Rolling Eyes Явно всички са по почивкииии.
Ние, и под НИЕ имам предвид аз и мъж ми Mr. Green, снощи се завърнахме от първото си пътешествие без дечурлига. Оставихме ги и двамата на бабите и се замъкнахме до Хърватска. Мъж ми трябваше да е 2 дни в командировка там, та откраднахме още 3 и стана чудна почивчица Laughing Метнахме се първо до Адриатическото крайбрежие, Пула и о-в Бриони уважихме ,после се качихме до Плитвичките езера - горещо препоръчвам, уникално място!!! и после в Загреб. Децата оцеляха, ние също Mr. Green, бабите са развалили дисциплината малко, ама туй да е проблемата. Та, доволна съм, ако успеем да ги прилъжем пак - ще се възползУваме без никакви угризения.
Памперса и ние го махнахме отдавна, за 1 ден стана работата - така е, щом детето е готово. Добре, че не клечах над гърнето от 6 тия месец Laughing, системата ми проработи веднъж, Макса хич и да не се надява, че ще ми седи отсега на гърне Mr. Green Mr. Green Mr. Green Толкоз от мързелива майка кат мен.

Сис, пуууу, че хубавец станал Дани! Па показвай го по-често де, стига го кри. Червената шапчица ни е мнооого любима песен, сега обаче номер едно в плей листата е Детство мое - по сто пъти я изпълнява на ден, малкия пък като я чуе и почва да вика с нея "ААААААААААААААААААААААААААААААА, БААААААААААААААААА, " и купона е пълен.
Видях, че Мусин Стилиян пълзи - е, ние не можем да се похвалим с таквизи висоти - гъзене, дупене и търкаляне са ни в двигателния диапазон, придвижването става тип тюлен - фърля се по корем по балтаматума и туй то.

За говоренето - спирка няма отдавна, говори много и правилно, сега хита е следния: " Момент, говоря с мама!" или "Изчакай, говоря на тати!". Току изниква прад Шушката, щипва го по бузата и пита : " Хей, какво правиш разбойнико?" - а той се попикава от смях. Никой не може да го разсмее като Ема - следи я с поглед като омагьосан, само гледа да я докопа за блуза, коса, ръка и почва да крещи да му обърне внимание. Тя само да му каже "Бау" и той припада от смях. Така се забавляват двамата - тя му вика Бау, той се дави от смях - въобще купон!

Емма, хич и не го мисли пътуването. Аз установих, че когато пътувам с Ема сама, тя се държи най-спокойно. Периодично я влача до Търново при баба й - като отивам в командировка, и тя не спи хич, но кротува и се самозабавлява. Дано и Сумо така кротува!

Милени, ха дано ви е минал дрисъка! И да е единственото произшествие това лято!

Ох, олях се - до скоро и целувки на всички!


Общи условия

Активация на акаунт