Ама наистина ли ни трябват съпрузи?

  • 16 010
  • 533
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 0
Радвам се за вас . Peace

# 466
  • Мнения: 1 288
Разбира се, че всеки човек е различен! Но и с един и същ човек може сексът да е различен, най-малкото защото настроението е различно.  Дори може да е срество за успокоение, а не непременно някакви фойерверки и шампанско.

не, не е задължително с времето нещата да се изчерпват. по-скоро може да се изчерпят хората като чувства един към друг, а оттам и всичко друго. А защо непременно винаги трябва да е като в началото? Хората се променят, връзката се променя, защо сексът трябва да е същият? И защо непременно трябва да е по задължение, неприятен, скучен или без страст?  В някои двойки отношенията, а оттам и сексът се изчерпват за много кратко време , за седмици или месеци, но в други двойки ги държи десетилетия.
Секс за изпускане на напрежението разбирам, но секс за успокоение, нещо не мога да асимилирам.
А когато партньорите са допълват на почти всички възможни нива на общуване, отношенията са хармонични и удовлетворяващи, има страст и обич, но хубавият секс е мъчително невъзможна химера?

# 467
  • София
  • Мнения: 17 342
Явно съм си задръстено теле  Laughing ама никога секса в началото или секса за една нощ или секса с някой, с който съм само заради това не е бил толкова страстен и задоволяващ колкото с партньор, с който сме влюбени и сме се опознали и напаснали.
Разбирам я иначе и другата гледна точка де, на тези, за които това е вълнуващо и страстно, просто аз не съм от тях и като така, във връзка ми е добре.

# 468
  • Мнения: 59
Накрая ще се окаже, че само за секс ни трябват мъжете. Дами, стегнете се! Нали все пак говорим или поне говорехме за нужда от човек до нас, да ни изслуша, да ни подкрепи, да ни разбере, да бъде съпричастен. Къде, къде витаем и пак под чаршафите се оказваме  Joy  hahaha

# 469
  • Мнения: 1 288
Ооо, колко от вас ще стоите във връзка, когато сексът куца?  Thinking

# 470
  • Мнения: 1 841
Накрая ще се окаже, че само за секс ни трябват мъжете. Дами, стегнете се! Нали все пак говорим или поне говорехме за нужда от човек до нас, да ни изслуша, да ни подкрепи, да ни разбере, да бъде съпричастен. Къде, къде витаем и пак под чаршафите се оказваме  Joy  hahaha
То под чаршафите се заражда живота.Във връзката с един човек всички компоненти трябва да са напаснати идеално за да няма изхабяване.Секса е даден на човека,не само да продължава рода,а и да закрепва емоционално една връзка.При партньори които се допълват взаимно във всеки аспект и секса ще е добър.

# 471
  • Мнения: 59
Разбира се, че сексът е важен, но не е на първо място. Не може само сексът да крепи връзката. Нали трябва да има за какво да си говорите след това. Колко % е сексът в една връзка? Имам предвид нормално можещи хора.  newsm78

# 472
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 448
Здравейте! Да се намъкна и аз в таз тема. Омъжена съм от 14 г с дете на 12. От 10 години всяко лято имам чувството, че съм  управителя на хотела - само приемам "гости", пера, честя, готвя и всички други домакински работи, освен това грижата за детето, за градината. Да не говорим за стреса в работата. Всяка вечер имам чувството, че се връщам от битка. Тази година дори го нямаше за три месеца - на работа в чужбина. Да Ви кажа имах малко "спокойствие" - по-малко готвене. Но и с него зле, но и без него пак зле. Ние българките сме доказали, че сме предозирани от гледна точка на женска еманципация. Всичко си можем, всичко си правим сами, но искаме да си доказваме (дали само пред себе си  newsm78) че сме слабия пол.  Аз вече се замислям дали не изпитваме някакво мазохистично удоволствие от това да не харесваме как се държат околните(визирам половинките, а и не само те ) с нас, но да си търпим и да не предприемаме нищо? newsm78
А, да - то разликата с него и без него може би наистина е сексът.

# 473
  • Мнения: 1 841
Разбира се, че сексът е важен, но не е на първо място. Не може само сексът да крепи връзката. Нали трябва да има за какво да си говорите след това. Колко % е сексът в една връзка? Имам предвид нормално можещи хора.  newsm78
Че ,то тия който правят секс, без след това да си говорят да не би да имат връзка.
Те приличат на разгонени кучета.Заклещят се за една нощ и после си плюят под опашката.

# 474
  • Мнения: 1 288
Разбира се, че сексът е важен, но не е на първо място. Не може само сексът да крепи връзката. Нали трябва да има за какво да си говорите след това. Колко % е сексът в една връзка? Имам предвид нормално можещи хора.  newsm78
Не е всичко, но когато не се получава, се превръща във всичко.  Sunglasses

Последна редакция: пт, 30 юли 2010, 10:15 от zila1

# 475
  • София
  • Мнения: 62 595
Кофти е, когато хората много се обичат и емоционално си допадат, обаче сексът не е хубав. Според мен такава връзка рано или късно се разпада. Сексът е лепилото, без което не може, като хоросана, който държи тухлите в една къща. Аз не бих могла да живея с човек, с когото сексът не ми харесва, случи ми се веднъж още в бурната ми младост. Много добро момче, хубаво и всичко, обаче така и не стана магията в секса. Не можех да си представя да прекарам целия си живот с него и всичко свърши. А с мъжа ми сме много различни като темперамент, характер, дори интереси, отстрани изглеждаше и май все още изглежда, че не сме един за друг, че сме прекалено различни, но сме си много близки по душа, а и още от началото много си паснахме сексуално и тка си продължаваме и досега. Каквото и да става, каквито и бури и проблеми да има вкъщи, в един момент любовта и сексът оправят положението.

# 476
  • Мнения: 463
Явно съм си задръстено теле  Laughing ама никога секса в началото или секса за една нощ или секса с някой, с който съм само заради това не е бил толкова страстен и задоволяващ колкото с партньор, с който сме влюбени и сме се опознали и напаснали.
Разбирам я иначе и другата гледна точка де, на тези, за които това е вълнуващо и страстно, просто аз не съм от тях и като така, във връзка ми е добре.


Ми аз пък съм от другите, слаби са ми ангелите и не съм моногамна по природа - та затова секса не ми е задължително свързан с любов... И секс за една нощ също ми е се е случвал превъзходен, и дългогодишни спорадични отношения със сексуална цел. Изневерявала съм като за световно на всичките си партньори - почти. И кво от това - вече сума ти години съм в моногамна връзка, то не било толкова трудно, стига явно да си уцелиш половинката.
Да, не е като в началото секса, особено с малко дете, няма какво да си кривим душата, но и ние вероятно не сме вече съвсем същите...


Че ,то тия който правят секс, без след това да си говорят да не би да имат връзка.
Те приличат на разгонени кучета.Заклещят се за една нощ и после си плюят под опашката.

Туй е глупост. Зоологическата метафора може да подхожда за някои, дето се напили и се изчукали в бара в тоалетната - но и тях не бих осъдила, щом им е кеф. А я си представи, че срещнеш мъж, който страхотно те привлича, тебе лично, но по някаква причина не можете да имате връзка, нищо повече от бясно желание за една нощ... Това предлага човека, причината не ме интересува, и не съм я разследвала. Може да не е бил свободен, не знам. Или ще се дърпаш на желанието си и ще изискваш обещания за съвместно бъдеще. Аз не. Приятно вспомнить, дето се вика.

# 477
  • Мнения: 1 288
Абе не разбрахте ли, че на ССФ са й чужди такива мръсни работи. Laughing

Последна редакция: пт, 30 юли 2010, 10:36 от zila1

# 478
  • Мнения: 463
Отказвам да повярвам да са и чужди, а и да са мръсни.

# 479
  • Мнения: 924
 Joy Joy Joy
ССф е примерна във всяко едно отношение и подтиска животинските нагони  hahaha

Емоционалната близост поне за мен е предпоставка за добър секс и да се отдадеш напълно на партньора Peace

Общи условия

Активация на акаунт