Ама наистина ли ни трябват съпрузи?

  • 16 016
  • 533
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 0
Баси,не може ли човек да натисне две букви едновремено,веднага забележки,как може да сте толкова дребнави. ooooh!
Благодаря за съвета,ще го имам предвид. smile3529

# 451
  • Мнения: 73
Говорих за това,че секса в началото е по-страствен,отколкото във брака,а вие до къде стигнахте ooooh!
Не знам какво точно разбираш под "страствен". Да, очакването е вълнуващо, възбуждащо. Но по-пълно задоволяване се постига след опознаване нуждите на партньора. Стига да си паснете Peace

Вълнуващото и възбуждащо е в самия процес на опознаване. Освен това за опознаване на нуждите не са нужни месеци и години. След толкова почва омръзване.

# 452
  • някъде ...
  • Мнения: 37

Вълнуващото и възбуждащо е в самия процес на опознаване. Освен това за опознаване на нуждите не са нужни месеци и години. След толкова почва омръзване.

Абе най-яко си е около 3тия - до 15 тия път ( според колко пози познавате  Mr. Green ).
До 3-тия все ще се отпуснете, след 15-тия, 20-тия вече отече тва да те свива стомаха от вълнение  Whistling Whistling Whistling

Ама как да си го спомня, отдавна беше  Whistling

# 453
  • София
  • Мнения: 1 594
Еееей, че откачен народ, значи. Тука в ДиС хем твърдите, че сексът между брачни партньори е скучен, липсващ и по задължение, хем после опявате, че сте против отворените бракове  Rolling Eyes Не мога да ви разбера аз вас  Thinking
Аз съм с мъжа ми от 4 години. До момента правим безумно добър секс (докопвала съм му историята на Скайпа с негов приятел и знам, че и той е на същото мнение), но вече не е по 2-3 пъти на ден както в началото. Дори понякога в последно време се случва да е само 2-3 пъти в седмицата. Абсолютно съм склонна да вярвам, че след определен брой години сексът няма да е вече толкова добър и толкова начесто (тогава ще практикувам онова с отварянето от другата тема дето всички са против него). Но аз така или иначе не съм с този човек само заради секса (макар, че то това неговото е не парцал ами цяла парочистачка  Laughing ), той е най-добрият ми приятел и вярвам, че ще остане такъв и след 20 и след 30 години

# 454
  • София
  • Мнения: 62 595
ясно, екстази, за теб сексът е секс, нищо повече!
Ето пак го правиш,толкова си категорична и даваш оценка на хората постоянно,не ме познаваш,не знаеш каква съм и какво предпочитам,затова спри  Stop


Добре де, а какъв извод да си направя от това, което описа? Или ще ми кажеш, че всичките мъже, с които си имала паралелни отношения си ги обичала? Ти сама си пишеш, че имаш по различен мъж за всеки вид секс. Нищо не пишеш за любов.

# 455
  • Мнения: 73

Вълнуващото и възбуждащо е в самия процес на опознаване. Освен това за опознаване на нуждите не са нужни месеци и години. След толкова почва омръзване.

Абе най-яко си е около 3тия - до 15 тия път ( според колко пози познавате  Mr. Green ).
До 3-тия все ще се отпуснете, след 15-тия, 20-тия вече отече тва да те свива стомаха от вълнение  Whistling Whistling Whistling

Ама как да си го спомня, отдавна беше  Whistling

Именно. Wink Но колкото и отдавна да е, това не се забравя. Grinning

Ех, знаят тези козирози да правят готин секс...защо не бяхте малко по-романтични и малко по-малко темерути.. Grinning

# 456
  • някъде ...
  • Мнения: 37
Именно. Wink Но колкото и отдавна да е, това не се забравя. Grinning

Ех, знаят тези козирози да правят готин секс...защо не бяхте малко по-романтични и малко по-малко темерути.. Grinning
Joy
Да знаем, да знаем ... колко да знаем  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Да ти кажа, понякога ( не много често, ама се случва ) романтиката на вълни блика от мен, чак ми идва да се махна от мен самия  Mr. Green
Ама за темерута и трудния характер ( поне го имаме Simple Smile ) си права  Peace

За забравянето - други бяха адресатите  Mr. Green
 Hug

# 457
  • Мнения: 40
Ксения, опознаването преди секса е нещо друго, мисля, че говорим конкретно за секс.

Addri, аз съм с моя от 20 год., през които е имало много пикове и спадове. Има периоди, в които е бил много по-често и смея да кажа много по-добър, отколкото в началото. Имало е и обратното.

# 458
  • София
  • Мнения: 62 595
Брей, кога се изврати умствено толкова народ? Не можело в един брак сексът да продължава да е страстен, нито добър! Такова животна нема, така ли? Не може някой да е щастлив и доволен с един партньор сума години, непременно трябва да лъже, да се самозалъгва или да има нещо гнило, а? Вие вече любовта и верността за нищо ги нямате

# 459
  • Мнения: 0


Добре де, а какъв извод да си направя от това, което описа? Или ще ми кажеш, че всичките мъже, с които си имала паралелни отношения си ги обичала? Ти сама си пишеш, че имаш по различен мъж за всеки вид секс. Нищо не пишеш за любов.

Ако си чела внимателно съм писала че това е било през едно друго време,някога преди години,когато съм била сама,без мъж до себе си.Просто защото съм искала да си почина от дълга връзка, например.Имала съм приятели,с които сме правили секс,когато сме искали,всеки е бил различен и интересен за мен.За какви връзки говориш,че чак и паралелни??????????????Не говорих за вида секс,а за хората и затова как обичат да правят секс.И колко различен е всеки един от тях.
Секса и любовта са две съвсем различни неща!!!!
Не се опитвай да ме разбереш,просто сме различни. Stop

# 460
  • Мнения: 59
Брей, кога се изврати умствено толкова народ? Не можело в един брак сексът да продължава да е страстен, нито добър! Такова животна нема, така ли? Не може някой да е щастлив и доволен с един партньор сума години, непременно трябва да лъже, да се самозалъгва или да има нещо гнило, а? Вие вече любовта и верността за нищо ги нямате
Влюбвам се в моя приятел всеки ден! Всеки ден с него е дар от Господ и се събуждам с мисълта, че трябва да го изживея по най-прекрасния начин. Вярвам в любовта! newsm76

# 461
  • Мнения: 0
Брей, кога се изврати умствено толкова народ? Не можело в един брак сексът да продължава да е страстен, нито добър! Такова животна нема, така ли? Не може някой да е щастлив и доволен с един партньор сума години, непременно трябва да лъже, да се самозалъгва или да има нещо гнило, а? Вие вече любовта и верността за нищо ги нямате
Единственото,което казахме е че с времето нещата се изчерпват,това е.Не е толкова интересно и вълнуващо и с онази тръпка както в началото затова не можеш да сравняваш единия секс с другия просто са различни.Боже каква драма правите за някакви глупости,хора без работа явно,обеснявам се като някаква ученичка какво съм искала да кажа.Толкова  не можете да приемете ,че хората са различни какво толкова се чудите и вайкате.Разбира се,че може да си щастлив с един човек и да си се обичате,но тук говорихме за секса или ти от толкова мислене изпусна нишката. Peace

# 462
  • София
  • Мнения: 62 595
Разбира се, че всеки човек е различен! Но и с един и същ човек може сексът да е различен, най-малкото защото настроението е различно.  Дори може да е срество за успокоение, а не непременно някакви фойерверки и шампанско.

не, не е задължително с времето нещата да се изчерпват. по-скоро може да се изчерпят хората като чувства един към друг, а оттам и всичко друго. А защо непременно винаги трябва да е като в началото? Хората се променят, връзката се променя, защо сексът трябва да е същият? И защо непременно трябва да е по задължение, неприятен, скучен или без страст?  В някои двойки отношенията, а оттам и сексът се изчерпват за много кратко време , за седмици или месеци, но в други двойки ги държи десетилетия.

# 463
  • Мнения: 0
Да възможно е.И да,зависи от настроението. Peace

# 464
  • Мнения: 1 844
 Единственото,което казахме е че с времето нещата се изчерпват,това е.Не е толкова интересно и вълнуващо и с онази тръпка както в началото затова не можеш да сравняваш единия секс с другия просто са различни.Боже каква драма правите за някакви глупости,хора без работа явно,обеснявам се като някаква ученичка какво съм искала да кажа.Толкова  не можете да приемете ,че хората са различни какво толкова се чудите и вайкате.Разбира се,че може да си щастлив с един човек и да си се обичате,но тук говорихме за секса или ти от толкова мислене изпусна нишката. Peace
[/quote]Изчерпват се дръжки.Ти ако си нямаш въображение и хормонът не ти избива чак през ушите ще правиш вълнуващ секс на куково лято.Ако се прави по задължение или единият от съпрузите насилва другия за секс много бързо ще търсиш начин да се скатаеш.Аз правя секс като за световно,а на съпруга това му действа подмладяващо.С две думи всичко е ок.Сега, когато минем още някоя година,не знам дали ще е така.Тогава пък става така,че имаш желание,а нямаш възможност.Най-добре е хем желание,хем възможност.

Последна редакция: пт, 30 юли 2010, 00:30 от Четри в едно

Общи условия

Активация на акаунт