"Писна ми!"

  • 3 141
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 769
Туфииииии - пак ли сте болни  Cry Cry
Защо не опиташ да даваш на адашче прясно изцеден сок от цитруси?
Оооох, ами на теб ли точно да обяснявам какво значи детето ти да е на ясла? Tired Wink
На втория  въпрос-защото е безумен чешит (няма да казвам на кого се е метнала по въпроса с храната #2gunfire), и защото вчера с 300 зора успях да й навра в устата парченце и половина мандарина! smile3514 Иначе пие таз безумна горчилка цитросепт!  Sick Нямам думи! За грепфрут натюр-просто забрави,,...или пък портокал ooooh! Давам и прополис. Искам да ви кажа, че до момента ефект няма, от никое от чудесата! Нито пък от сиропите за кашлица. smile3511 В интерес на истината само хремата им намаля и нямат температури! Кеоето все пак е нещо, но се примирих с мисълта, че по Коледа ще се гоним с илачите и капкомерите Crazy

# 16
  • Мнения: 88
Мили мами,виждам че не само аз имам проблеми от този род.По повод на цитросепта,да ви кажа че при хроничният синузит се прилага,но при по-големи деца.Освен това,първо трябва да изясним каква е алергията,а тези какпки могат много да я обострят.Поразпитах личният,няколко педиатри,даже и УНГ-лекар,и те бяхя категорични,докато не изясним вида алергия не можем да прилагаме продукти без да знаем какво може да се очаква,още повече ако са на растителна основа.Все пак благодаря,че отреагирахте.Сега обмисляме вазможноста за посещение на ДР Мустаков,за него и баща му сам чувала доста добри отзиви.А между временно ние продължаваме да боледуваме,но не толкова често.сополите вече са наши стари приятели #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт