Mрежовият маркетинг - измама или не?

  • 8 077
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • out of space
  • Мнения: 8 652
Това е изродщина.
Новите имена на т.нар. жива и мъртва вода. Мъртвата е малко по-кисела на вкус...
Баща ми е професор по химия (металургия), произвеждаше въпросните течности вкъщи. Не ми се обяснява надълго, просто не ги пийте.  Tired

# 31
  • Мнения: 33
Естествено, че е измама. За да продаваш нещо в Мрежата за толкова пари, трябва да имаш професионален сайт с твой собствен домейн, и този сайт трябва да го рекламираш на други сайтове с подобно съдържание, за да привлечеш хора към него.


Май говориш за афилиейт маркетинг.

Принципно наистина има хора, които печелят от МЛМ в България, но сигурно не са много. Аз познавам само една жена, която беше спечелила Мерцедес от МЛМ компанията, за която работи, защото била първа по продажби. Не знам какви са й доходите като суми, но води много висок стандарт на живот, а никой не я подпомага финансово.

# 32
  • Мнения: 276
Piece of Cake  и аз познавам същата жена  Peace но аз лично реших че няма да опитам да се занимавам с това....поне за сега не!Чувствам че нещо не е стихията ми  Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 33
Чувствам че нещо не е стихията ми  Rolling Eyes

И аз така. Занимавам се с маркетинг и развитие на продажбите, но откъм стратегическата част. За директен търговец изобщо не ме бива.  Laughing

# 34
  • Мнения: 276
Абе аз съм си търговец по душа, но точно този вид бизнес, нещо не ме грабва...а и нямам времето което е нужно за целта!

# 35
  • Мнения: 2 138
тази тема е странна и ... като рекламна е

# 36
  • Мнения: 276
Бо- така звучи, но е факт че сума ти народ пощуря за лесно богатеене и именно с такъв вид бизнес!Всичко изглежда супер лесно, бързо, сигурно че чак да не повярваш  Rolling Eyes но като цяло масата хора е скептично настроена, в тва число и аз, въпреки доказателствата!  Просто мисля че това не  е за всеки!

# 37
  • Мнения: 1 088
Точно тази МЛМ компания не съм я чувала, но съм имала "късмета" да работя преди за ... определен брой такива компании.
Да възможно е да изкарваш тези пари от компанията - но няма да стане. Причините:
- за да изкарваш много пари трябва да си един от първите започнал с продукта
- за да изкарваш пари трябва да имаш мрежа от хора, който постоянно да се увеличава
- трябва да продаваш и насъскваш мрежата си да продава


- в един момент пазара се пренасища и всичко се разпада от самосебе си..

Общи условия

Активация на акаунт