Августовското дете става на две и торта ще яде!

  • 43 731
  • 698
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 52
Aни, сега ще правим приеми на Рибомунил,уж той е крайния вариант по схема до януари месец. След 8дни пак ще повторим стафилококи изследване,до тогава ако не се видя с педиатърката,ще разпитам и нея за Алое Вера Гел.
Това с роднините,ми е до болка познато,аз смъквам температурата  39,5 с Панадол и Нурофен,слагам студени компреси на чело,ръце,цели крака и гръбчето,мажа дланите,ходилата и раменцата с р-р от 1аналгин и 10мл оцет понякога и белтък,а над главата ми дай му антибиотик,не го мъчи до утре ще е добре... Говоря за последното вирусно боледуване,което не се влияе от какъвто и да е антибиотик. Извикаха педиатър в 12ч,едва когато тя каза няма нужда от антибиотик спряха да ми опяват на главата. Та ми е до болка познато...
Благородно завиждам на всички,който не се борят с мъките като нас. Но аз ще се справя с едно ако не стане с друго ще се получи,аз ще намеря правилния път  Grinning

# 31
  • Мнения: 52
Весе, пробвала ли си засилване не имунитета с пчелно млечице и пчелен прашец.
Преди няколко дена се порових из нета за информация и мисля да започна да давам на Боян преди яслата Peace
Може да прочетеш, доста има изписано.
Това,не съм го пробвала, чела съм... мисля,че трябва да го намериш от човек който познаваш и си сигурна че получаваш пчелно млечице и пчелен прашец. За пчелното млечице знам,че се съхранява на минусови температури и е с много малка трайност,което си е опасничко мисля.Както на пазара съм виждала да го предлагат на 40градуса

# 32
  • София
  • Мнения: 1 139
Това,не съм го пробвала, чела съм... мисля,че трябва да го намериш от човек който познаваш и си сигурна че получаваш пчелно млечице и пчелен прашец. За пчелното млечице знам,че се съхранява на минусови температури и е с много малка трайност,което си е опасничко мисля.Както на пазара съм виждала да го предлагат на 40градуса

Може да провериш в специализирани пчеларски магазини.
Преди няколко дена баща ми купи и прашец, и млечице точно от такъв магазин в Плевен.
Съхранявано е в хладилник Peace
Иначе баща ми и брат ми са пчелари, но до сега не са събирали нещо по различно от мед и прополис  Rolling Eyes

Също така млечицето се предлага и в аптеките под формата на някакъв сироп, мисля че Апитонин се казва.
Има и таблетки пчелно млечице.

# 33
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Днес ме завъртя едно колело няма да ви казвам просто... За капак само Максим получи алергична реакция към ухапване от комар вероятно , изду се и към 6 следобяд ходихме до Токуда. Биха му мускулна инжекция в спешното и му изписаха сироп. Това беше само завършека на деня ми. Преди това ходих с Алекс на зъболекар, и залях на мъжа ми всички копчета в Аудито- всичко там е с копчета  Crazy, навигацията даде на късо и щеше да ме убие за малко, а можеше даже да откаже на булеварда и да се прибираме с пътна помощ, заради мокрите кабели. Абе направоооо, не ми се говори.

# 34
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 432
Иренка, съжалявам, че толкова неприятности са ти се струпали наведнъж! Мини през църквата да запалиш свещичка!

При нас все едно и също! Беснеем , лудеем и това е!  Ето малко снимки!

Яде сладолед Разправяме се, защото сладоледът е свършил С кака И кака също И на тати спортиста, много е здраво и яко това моето дете

# 35
  • Мнения: 52
Иренка,малкия дявул е бил, дано Макси е по добре  Praynig
Пинки,а Прополис?
Ани,много са сладки,и ти изглеждаш прекрасно  Hug

Ние сме добре прилагаме т.н "лечение" .Алекс учудва все повече и повече всики околко нас,бърбори като дете на 3-4годинки Simple Smile

Хубава вечер!Бъдете здрави  Hug

# 36
  • София
  • Мнения: 1 139
 wavey

Да драсна и аз някой ред  Laughing

Ани, много хубави снимки PeaceДецата ти са големи сладури Peace

Иренка, дано е приключила черната серия Praynig

Весе, прополис баща ми събира от кошерите и от него си правим клеева тинктура.
На Боян съм давала от нея при една упорита кашлица и добре се повлия Peace
Но може и профилактично да се дава за повишаване на имунитета.

Ние сме добре.Бобчо заспа преди малко и аз се отдавам на ровене из интернет докато ми се доспи Laughing

Хубава вечер, момичета Hug

# 37
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Днес до обяд пак ми беше много " весело " , но следобяда имахме гости и малко се поразведрих.

# 38
  • Мнения: 52
Добро утро! Рано пиле,рано пее Grinning
 
Пинки,колко капки му даваше,на мен ми казаха от 5-10
Иренка,сигурна съм,че хубавото те първа те очаква  Hug забрави деня с препятствието

Втори ден ставаме в 6  Crazy заспива в 23 какво му става  Rolling Eyes после в 14 на обяд.

# 39
  • Мнения: 3
Здравейте мили момичета!  Hug
Много благодаря за хубавите пожелания за рождения ден на моето момче  Hug Трогнахте ме  Heart Eyes Аз бях една седмица в отпуск, защото Криси си беше дошъл за рождения ден на брат си и заедно двамата стягахме партито! Естествено съм без интернет, но ще наваксвам. Искам да поздравя и аз на свой ред дечицата празнували преди нас, които съм пропуснала. Момичета да са ни живи и здрави и да имат едно наистина безгрижно детство!!!
Нашия купон мина перфекто - скоро ще пусна и снимки  Mr. Green Имахме две тържества с две торти и Денис беше безумно щастлив. Толкова се беше изморил милия че вчера заспа в 2.30 и в 7 влязах да го будя  Shocked Crazy Аз съм много щастлива майка на пораснало момченце и на едно още по-голямо с първо паднало млечно зъбче. Феята на зъбките също ни посети, та и бати намаза доста подаръци  Mr. Green На 15-ти отиваме вече на заслужена почивка и нямам търпение вече  bowuu
Ани   bouquet Hug темата е чудесна. Калата и кака Дари са големи сладури  Wink
Ами да не досаждам повече - до скоро със снимков материал  Wink  bouquet

# 40
  • София
  • Мнения: 1 139
Весе, клеевата тинктура, която си правя е доста по-силна от тази, която продават в аптеките( използвам 95 % спирт). Затова му давам по 1-2 капки Peace

# 41
  • Варна
  • Мнения: 27
Здравейте момичета!
Ани поздравления за темата  Hug!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПОРАСТНАЛИТЕ ДЕЧИЦА! ДА РАСТАТ ЗДРАВИ И УСМИХНАТИ ЗА РАДОСТ НА МАМА И ТАТИ!

Съжалявам, че пропуснах доста рождени дни , но сме се захванали с едни ремонти и лудницата е пълна . Моля да ме извините Embarassed.  Иначе Теди е добре станала е голяма трътла обича да си хапва доста.
Бързо да оздравяват болничките дечица.
Толкова за сега, че времето ми е ограничено. Обещавам в скоро време и снимки да пусна

# 42
  • Мнения: 38
ЧЕСТИТ ВТОРИ РОЖДЕН ДЕН НА НИЯ И НА ГОШКО!!! ДА РАСТАТ ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ, ОБИЧАНИ И УСМИХНАТИ ДЕЧИЦА! ДА РАДВАТ МНОГО ВСИЧКИ ОКОЛО ТЯХ И МНОГО МНОГО БЕЗГРИЖНИ ИГРИ И ВЕСЕЛИЕ!!! ПОЗДРАВЛЕНИЯ И ЗА МАЙКИТЕ И ТЕХНИЯ ПРАЗНИК!!!

# 43
  • Мнения: 52
Честит Втори Рожден Ден На Ния И Гого!
Да Сте Живи И Здрави,Мили Дечица!
Бъдете Радост За Мама И Гордост За Тати!

Честит Празник И На Вас Мили Мамчета! Имате Си Прекрасни Съкровища!


# 44
  • Мнения: 3
ЧЕСТИТ ВТОРИ РОЖДЕН ДЕН НА МИЛАТА МИ СНАХИЦА НИЯ!!! ДА РАСТЕ ЗДРАВА, ПАЛАВА И ВСЕ ТАКА ЧАРОВНА И УМНА ЗА РАДОСТ НА ВСИЧКИ, КОИТО МНОГО Я ОБИЧАМЕ!!! ЦЕЛУВКИ ЗА ПРЕКРАСНАТА Й МАЙКА, КОЯТО ПРЕДИ 2 ГОДИНИ БЕШЕ НАЙ-ЩАСТЛИВИЯ ЧОВЕК НА ЗЕМЯТА - ПРОЧЕТОХ ГО В ОЧИТЕ Й!!!

Общи условия

Активация на акаунт