, туку виж съм станала мис свят.Иначе, така като гледам само носа си е оправила. Пък и то е нормално ориенталките да са с по груби носове, все пак това им е една от характерните черти.
Мерси за снимките

Не,че е голямата красавица де,но няма нищо общо с предишната си визия
Иначе и аз съм чела в youtube, че еди-коя си имала пластична операция, но подобен род коментари не считам за истинни. Доказателства искам аз, доказателства!
:
Сега ако се окаже, че Брад Пит всъщност е фотошопнатият Митьо Пищова... 
- Christy Turlington
. Е, все пак е добре да не му пречи при извършване на ежедневните дейности... Моля всички, които определят носовете си, като малки да не се чувстват засегнати! Това, което е малко за едни, за други не е, т.е. това са относителни категории. Препоръчани теми