Получихте ли семейни добавки за деца/детски/този месец?-18

  • 52 833
  • 744
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 52
Говоря за юли месец.За юли месец не са ни изплатени интеграционните.

# 691
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 564
Не мисля, че е повсеместен проблем. По- скоро нещо в твоите документи не е наред. ТУк можем само да гадаем. Трябва да провериш при социалния си работник.

# 692
  • Мнения: 96
Наближава да пускат детските.

# 693
  • Мнения: 34
Наближава да пускат детските.
oхоооу, има още една седмица докато ги пуснат Simple Smile

# 694
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Аз мисля,че към срядата ,ще се съберем:)

# 695
  • Мнения: 96
Ще почва голямото писане Simple Smile

# 696
  • Мнения: 2
Здравейте,някоя майка да знае кога се изплаща еднократната помощ за първокласник.

# 697
  • Мнения: 28
октомври с детските

# 698
  • Мнения: 0
Здравейте,някоя майка да знае кога се изплаща еднократната помощ за първокласник.
Здравейте, ако си подала документите си в месец август ще ги чакаш до края на  септември с детските.Аз сега си чакам  детските и еднократната за първокласник до края на септември! Успех!!!

# 699
  • Мнения: 2
gaaalii,
да на 06.08 подадох документите за първокласник.

# 700
  • Мнения: 96
Колко пари дават за първокласник?

# 701
  • Мнения: 0
Колко пари дават за първокласник?
150лв. за първокласник

# 702
  • Мнения: 96
Малко са ,ама все е нещо поне и толкова дават.

# 703
  • София
  • Мнения: 964
   Моят   големият син   преди  2 г.   беше   първокласник  .  Тогава  въпросните   150 лв.  не  ги  изплащаха   парично  , а  под  формата  на   помощ -   дрехи  и  обувки  .  Няма  да разказвам ,че  въпросните  дрехи  надали  струваха и  50 лв. ????????  Mr. Green  Едно   смешно   якенце,  анцунг  , който  би  могъл да се  ползува  като  пижама  (  за друго не  става )  ,  две тениски  и  едни   обувки с  връзки   .  И  всичко  това  производство на  ТПК  " Тих  труд ".......   Дори   по   една  от   националните  телевизии тогава  имаше  репортаж  Naughty за  въпросните   помощи ........


  Сега   как  ги  дават тези  помощи -  парично  или  пък   под  форма  на  дрехи ?

# 704
  • Мнения: 20
дано не се забавят с детските този месец

Общи условия

Активация на акаунт