Моля за помощ, за едно малко котенце

  • 2 000
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 785
Стига да имаш желание... Едно момиче беше разпорило едно плюшено мече и завряло в него биберон с млякото (за котета, но ти каза, че вече си взела такова  Peace). Оставяш го в кутията с котето, то ще го намери и самичко  Wink А ходи ли само до тоалетна, защото иначе трябва ти да го стимулираш, иначе ще умре  Sad Но ако вече ходи самостоятелно, дай му така биберона още от днес, да посвикне и може да го оставиш само  Simple Smile Тя майка му и без друго не седи при него непрекъснато.

# 16
  • Мнения: 122
Вефи, разгледай клетките на зайчетата и виж как е пригодена поилката към кафезите им. Ако котето не може да се храни от такава, то би могла да закрепиш по подобен начин биберона Peace Стига да е в по-прохладно помещение, за да не се развали млякото, което е достатъчно за деня, няма да имаш никакви притеснения. За разлика от кученцата, които са лакоми и изяждат всичката си храна наведнъж, то котетата се хранят често и по малко.

# 17
  • София
  • Мнения: 68
Искам да благодаря на всички които се включиха за подкрепа и съвети.
От утре котенцето ще си има постоянен дом и любящи стопани.
Много ми е мъчно и не искам да се разделям с него, но знам, че отива при добри хора.

# 18
  • Мнения: 1 907
Искам да благодаря на всички които се включиха за подкрепа и съвети.
От утре котенцето ще си има постоянен дом и любящи стопани.
Много ми е мъчно и не искам да се разделям с него, но знам, че отива при добри хора.

 Hug Радвам се, че котенцето си намери дом! То го заслужава! Пожелавам им много гушкане и мъъърррркане заедно!
Вефи, браво на теб!

Общи условия

Активация на акаунт