Моля за помощ, за едно малко котенце

  • 1 998
  • 18
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 68
Здравейте.
Подарявам много малко котенце, на човек който има възможност да се грижи за него.Ще разкажа на кратко.В понеделник цяла сутрин от вънка се чуваше мяучене.По едно време следобяд бях излязла на балкона и както си седях, гледам една жена от квартала/с психични отклонения е/се приближава към гаражите пред блока.Застана пред гаражите и започна да гледа в процепа между двата гаража.Наведе се махна една голяма плочка и извади от там едно малко котенце и тръгна на някъде.След около 15 минути я гледам пак се връща и носи в една найлонова торбичка котето.Сложи го пак между гаражите и си тръгна.Веднага слезнах долу, защото разбрах, че котето е малко и завряно там няма да оцелее.Когато отидох обаче и погледнах не можах да повярвам, котето беше много по-малко от колкото очаквах.Горе-долу е на около 20 дена.Веднага го извадих и го занесох в къщи.Беше мръсничко и много слабо.Купихме му веднага мляко за котета и биберон и почнахме да го храним.Вече трети ден е в къщи и промяната е огромна.Почна да се храни много добре, спокойно е и е ужасно сладко.Проблемът е, че изисква много грижи, а аз съм с дете и нямам време и финансова възможност да се грижа за него.Взех го, защото не можех да го оставя да умре между гаражите.Ако някой има възможност да помогне моля да ми пише.

Утре ще добавя снимки на котето

Последна редакция: чт, 29 юли 2010, 00:06 от vefii

# 1
  • Мнения: 122
Вефи, пиши тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=512568.165
Сигурна съм, че ще получиш съвети, помощ и насоки за разрешаването на този твой проблем Peace

# 2
  • Мнения: 5 622
Оф, успех и от мен..Макар да знам как хората не искат животинки вече  Confused Не едно коте сме спасявали и отглеждали така. Проблемът при нас е, че след като го отгледаш и направиш "човек' за даване, вече толкова си се привързал към мъника, че става част от семейството. А и не изисква кой знае какви финансови възможности за да го гледаш.   Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 68
Да така е, аз никога не бих го оставила да умре.В момента обаче нямам възможност и време да му отделя толкова внимание.Надявам се, че все още са останали и други като мен, които освен желание имат и възможност да го гледат

# 4
  • София
  • Мнения: 68
Ето и снимки






# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Душица мънинка, колко е сладко Simple Smile

# 6
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Олеее...много е сладко...аз имам едно такова бебе, но на около 2 месеца вече..прибрано от улицата...успех...дано го вземат любящи хора и да получи всичката обич на света  Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 154
vefii, пусни обяви тук
http://www.bezdom.info/
http://kotkite.com/
http://forum.dog.bg/?
Дано да има късмет мъничето  Praynig


Сега видях,че вече си пуснала обяви.Стискам палци всичко да се нареди!

Последна редакция: чт, 29 юли 2010, 16:54 от gerche

# 8
  • София
  • Мнения: 68
gerche   bouquet
Дано намерим дом за сладурчето

# 9
  • Мнения: 1 907
Мъника има стиснати палци от мен, да намери своите хора  Hug
Вефи, питай познати, роднини, съседи- може някой да си търси точно такова пухче! Освен това, можеш да пуснеш обява, че подаряваш коте, в някой вестник- интернет и вестниците имат различни потребители.
Успех  Hug

# 10
  • Мнения: X
Вефи, това коте е твой късмет - отгледай го ти! Детето ти е точно на възраст, в която е хубаво да си има домашен любимец, а грижите за едно коте са минимални и въобще няма да те натоварят толкова много. Но ти си знаеш.

# 11
  • Мнения: 5 173
Вдигам темата!
Успех и от мен!

# 12
  • Мнения: 4 585
Ако го погледаш още малко, ще се откажеш да го подаряваш. Колко му трябва на едно коте - една котешка тоалетна и шепа храна.
Само ще трябва да минеш през някоя ветеринарна амбулатория, за хапченце за вътрешни паразити. И трябва да го носиш, те ще определят възрастта му, и дали е време за въпросното хапченце. Ще ти дадат паспорт, ще ти кажат с какво е уместно да го храниш.
Децата много обичат такива живи играчки. Никога няма да съжаляваш, ако го задържиш.

# 13
  • Мнения: 1 907
Никога няма да съжаляваш, ако го задържиш.

 Flutter И аз така мисля. Трябвало е ти да го намериш, това не е случайно  Hug

# 14
  • София
  • Мнения: 68
Вече го водих на ветеринар, но е още малко за ваксини и обезпаразитяване.
Там е въпроса, че е още много малко и не се храни самостоятелно, а само от биберон.Няма как да му оставя храната и да изляза.До неделя съм си в къщи и от понеделник съм на работа, няма кой да го гледа.Докато започне да се храни самостоятелно ще мине поне месец, няма кой да го гледа през това време.Ето днес например се събуди в 11.00 часа, беше гладно и веднага го нахраних.Ако не бях в къщи щеше да мяучи и да седи гладно.

Общи условия

Активация на акаунт