SUPERNATURAL - Is it September yet?

  • 29 329
  • 672
  •   1
Отговори
# 645
  • UK
  • Мнения: 205
Кастиелки, къде се покрихте? Confused Я да ви попримамя. Grinning

# 646
  • Мнения: 0
Ето още снимки... Съжалявам, не мога да се контролирам

А ето и няколко на Миша. Голям смях беше, когато разбра, че якето му е наокапи  Joy

Вече спирам! ОБЕЩАВАМ!  Mr. Green

# 647
  • Мнения: 6 390
prissson   bouquet ,
Не спирай... Е край – щом доживях и аз да го кажа Crazy ...
Обяснявам: когато гледам клипчетата в YT нещо все се разсейвам newsm78 и трябва да replay по няколко пъти ooooh! и пак, като видя снимките, се оказва че съм пропуснала някоя сладка муцка Whistling ... А и 'кацват' на екрана ми. Отново  bouquet .

# 648
  • Мнения: 3 818
prissson, направо ми се разтупка сърцето от тия снимки, леле, какви красоти има Heart Eyes

# 649
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 373
Aйде и от мен малко:



Joy

Тази май не сме я виждали newsm78

# 650
  • Мнения: 0
Да, но то пък не върви и да запълня цялата тема само със снимки... обаче две думи казахте и ме навихте  Grinning

# 651
  • Мнения: 5
Wow. Поизпуснала съм гледам: Тържественото отпращане на Стич  Mr. Green Mr. Green Mr. Green И за любимите епизоди (забелязвам, че почти се въртим около едни и същи)... И чета си аз коментари и се подготвям да си излея мислите и БАМ! Тренера... пие... нещо... чашка... Какво по дяволите има в тази чашка и защо не съм аз  newsm03... иии всякакви други мисли отлетяха (не е истина колко съм лесна за разсейване Grinning)

Това обаче изби рибата и го запомних Joy
Два поздрава за всички: единият е снимчест (не знам защо, но тази ми е сред любимите – мяу!)
Че как няма да ти е сред любимите - и двамата влизат едновременно  Mr. Green Twisted Evil

# 652
  • Мнения: 0
Вече спирам!
А сега...

...беж да ме няма...

# 653
  • Мнения: 6 390
[...] Това обаче изби рибата и го запомних Joy
Два поздрава за всички: единият е снимчест (не знам защо, но тази ми е сред любимите – мяу!)
Че как няма да ти е сред любимите - и двамата влизат едновременно  Mr. Green Twisted Evil

То не е за хвалба Blush , но това не е 'върха' на постиженията ни в тази посока hahaha . Ако имаш време и ти е интересно, прочети предишните теми и ще видиш. Неслучайно Злата е 'подхлъзвачка', а аз – 'върла хищна ненаситница' Mr. Green .

# 654
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 411
prissson,   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet 7 букета за невероятните снимки. Дженсън изглежда страхотно, просто страхотно.  Heart Eyes И този път да нямам грам забележка Laughing - ни към прическа, брада, дрехи... Heart Eyes Снимката с очилите, не знам що, много въздействаща нещо Grinning

# 655
  • Мнения: 0
prissson,   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet 7 букета за невероятните снимки. Дженсън изглежда страхотно, просто страхотно.  Heart Eyes И този път да нямам грам забележка Laughing - ни към прическа, брада, дрехи... Heart Eyes Снимката с очилите, не знам що, много въздействаща нещо Grinning
prissson напълно се пръсъединявам към благодарностите изказани от Изи и то по точно същата причина. Добавям още bouquet  bouquet  bouquet
Дженсън е невероятен, нямам никакви забележки към външността му тук, а на няколко кадъра от тези в близкия план и на снимката с очилата и джипа, направо нямам думи....
и Джаред не е за изхвърляне, но покрай Дженсън в този ослепителен вид, някак си Градинаря не мога да го отразя. Simple Smile
[...] Това обаче изби рибата и го запомних Joy
Два поздрава за всички: единият е снимчест (не знам защо, но тази ми е сред любимите – мяу!)
Че как няма да ти е сред любимите - и двамата влизат едновременно  Mr. Green Twisted Evil

Eй това си е нашето Импалче и Злате - убедена съм вече, че ако отворя речника, срещу "мръсно подсъзнание" ще видя снимки на вас двете. Wink

Поздрав и за двете ви с един голям моторчест Ди-и-й-н:

Последна редакция: пт, 03 сеп 2010, 20:33 от Dana_Scully

# 656
  • Мнения: 1 343
Дами добър вечер пиша ви с молба Simple Smile
Цеци ми намери една снимка за която съм и много благодарна ето я и нея

Та може ли да ми намерите подобна но на САМ. и то от обратна страна демек все едно се целят в едно и също нещо което е посредата между тях. Няма значение оръжието Simple Smile Може кол, може пушка, може мачете Simple Smile Ще ви бъда много задължена  Embarassed  bouquet

# 657
  • Мнения: 3 818
Уоми, това е засега най-близкото, ще търся още, защото тази не изглежда като да се целят в едно и също

http://j-padalecki.org/imgs/displayimage.php?pid=26877&fullsize=1

Последна редакция: пт, 03 сеп 2010, 21:25 от Fairy

# 658
  • Мнения: 0
Уоманитка, да се включа и аз:
Не гледа в противоположна посока, както търсиш, но с малко фотошоп заигравка може да се обърне. Wink Ще потърся още.
Виж тази дали ще ти свърши работа, ако "отрежеш Дийн":


 JoyАко наистина пък вземе, че Дийн ти попадне в сгодна позиция и ти го "отрежеш", пращай го директно при мен, няма да го върна Wink  Twisted Evil Mr. Green

И май мисля, че това е най-близо до това, което описваш, че ти трябва:

За съжаление го намерих само мъничко, но търся от къде е и мога да ти направя голяма картинка от стоп-кадър, ако искаш. Wink Но за сметка на това има аналогично и на Дийн:


Дами, имам една идея:
1. Темата ни е на привършване, тъй че моля някоя от вас да кандидатства за почетната длъжност на създател на официалната тема на 6-ти сезон, със снимки ще помагаме всички останали (Фейче, не се ослушвай)   bouquet  Rolling Eyes

2. Имам идея за по-интересно изкарване на оставащите 23 дни до началото - нека всяка от нас с по няколко думи да напише "кратък, но съдържателен сценарий" какво очаква от първия (втория+третия, евентуално) епизод на сериала. Накрая ще видим дали някоя ще е била близо до истината. Wink А за победителката ще има "специална награда", която засега се пази в тайна. Wink Какво ще кажете?

Последна редакция: пт, 03 сеп 2010, 21:52 от Dana_Scully

# 659
  • Мнения: 3 818
Фейчето изобщо не се ослушва Laughing Ще направя новата тема още тази вечер, само да тръшна хуните Laughing

Общи условия

Активация на акаунт