година цяла отлетя, ОКТОМВРИйче на ЕДНА!!!

  • 32 581
  • 747
  •   1
Отговори
# 60
  • гр.София,кв.Овча купел
  • Мнения: 11
Здравейте,мами Hug
Много са ни хубави октомврийчетата,днес докато  ги разглеждах си спомних как бременеехме и преживявахме, емоците около прегледите,беше много хубаво,но пък сега е още по  Wink.
Меgs Hug, качи снимки от разходката,много са сладки Дея и Ники.
ДесиХ3,как е Сашко?За яденето и ние сме като вас,/само,че ние сме 7,600кг/ядеме много малко,иска си кърмата и това си е...
Chip4e,добре завърнала се Hug
Силве,много е готин Тео,ще го пазарим за зет,ако не е зает вече Wink
dessy77,честито християнче!!!
DeiziL,приятно изкарване Peace
yana-ya,много е хубав Ники!
julianka,сега ще качим снимка и ние Peace
За обувките, ние сме с КК  и Капчица.
Хайде,лека вечер  Hug Heart Eyes

# 61
  • Мнения: 617
Деска, а дано се оправяте , че всеки път като те чета и цъкам и ме е яд що така.А за яденето - щом не е от лекарствата - ми честито тогава Wink.Аз може и повече неща да съм дала да опита, обаче тя си е ограничила менюто до няколко неща и не ще и да чуе за нещо ново.
Кога се вкарваха зеленолистните...имам някакъв спомен, че е около 10-я месец.Онзи ден и дадох да опита спанак с ориз и тя чак ревна за още, да не повярваш.Та ще ми е от полза да обогатя менюто.А бобовите кога бяха?
Иначе Дара само, че не е проходила.Изправя се, пуска се, прави една - две крачки и пуф на дупе.Дори навън като я водя, щото в колкичката вече като седна тя става, се пуска моля ви се и иска само за една ръка. WhistlingПознава кучетата, ама вика "ба-ба'' на всичко дето има крака и е животно.Новия и номер е да вземе телефона и да вика ''уо'', което предполагам е ало.Изобщо, от една седмица бележи голям напредък...пу-пу.А колко палава става...само аз си знам.Колкото не му се чуваше гласът като новородено и само спеше, толкова сега е бясссс. Mr. Green

# 62
  • Мнения: 203
dani-puh Мерси!!!Аз съм съгласна само,че дали ще ме пита след време hahaha
Иначе в Казанлък си има една любима Ванеска,нооо аз съм  и за Йоана newsm76
Майко толкова съм отнесена dohзабравих да кажа,че се запознахме с принцеса Леа на omana  и Боби на elsun.Теодор обаче тогава не беше в кондиция нещо и не можах да стоя много...пък и по доктори го водих и бешеее ужасно кисел.Та дано другия път се представим по-добре EmbarassedАни и Ели да ни извинят ако има нещо Flowers Bouquet

Последна редакция: вт, 03 авг 2010, 00:15 от -silvana-

# 63
  • Deutschland
  • Мнения: 186
Аз искам да кача снимка на Вики за колажа но Снимка бг е мнооого тежък сайт и трябва да го чакам половин час да зареди.Утре ще пробвам пак,че днес нямам нерви.

# 64
  • Cambridge, UK
  • Мнения: 429
Здравейте момичета,   bouquet
ние днес сефтосахме челото - малкия се тупна от леглото на пода и дори не ревна, аз пък си поциврих Simple Smile

Исках да питам и по-запознатите мога ли да му въведа сиренето преди жълтъка? Плочата ми е на ремонт и не се знае кога ще мога да варя каквото и да било Wink

Лека вечер и прегръдки  Hug

# 65
  • Мнения: 32
usmifchica, даже е желателно да въведеш сиренето преди яйце. Освен това сега лятото не е много препоръчително да се дават яйца заради салмонелата. Аз лично ще въвеждам след 2 дни сиренето (първо козе, после краве) и след това масло, а яйцата на есен.

Ние днес в Казанлък открихме "Световната седмица на кърменето". Беше интересно, майки, бебета, бременни Simple Smile. Сега всеки ден имаме запланувано мероприятие-дано да успеем да посетим всички.

# 66
  • Мнения: 91
Ето го колажа  Oha!
http://picasaweb.google.com/Juuulianka/Razni#5500960289155045570
размера му е доста голям  Rolling Eyes
ако не дай Боже съм допуснала някаква грешка....  Blush спи ми се и очите се залепват против волята ми... казвайте - ще поправим, но утре Peace
Съжелявам, че не успяхме да качим снимките и на други сладурчета, даже бях подготвила друга идея за повече снимки, но... колкото е толкова  Grinning
това е дебюта ми в  подобна работа и дано да е извън високата критика и да ви харесва
лека нощ и целувки на всички!  smile3524

Последна редакция: вт, 03 авг 2010, 02:37 от julianka

# 67
  • Мнения: 1 668
Юле, колажа е прекрасен... Аз както винаги изпуснах срока, но каквото-такова.
Ние сме с обувки Найк - струват почти толкова, колкото и капчица и кк, а незнам защо си мисля, че в найк работят доста по-големи специалисти от тези в Капчица и КК  Joy. също така аз никъде не съм видяла ортопедични стелки в обувка от световна марка и по тази причина децата ми няма да видят ортопедични обувки.

# 68
  • София
  • Мнения: 9
 

         Еооооо, Добро утро! Mr. Green

          Минавам да кажа едно голямо

Честит Рожден Ден, Никитали!!! Желая ти , здраве, щастие, сбъднати мечти и пълна къща с усмивки!

 


 Целувки ! Hug

# 69
  • Мнения: 68
Добро утро   bouquet
Съгласна съм с мнението на Гер4о за обувките  Peace
Джулианка Колажа ти е просто прекрасен! Имаш заложби, залавяй се с темата за диджитал скрапбукинг и направи един приказен албум на бебчето си  Hug

# 70
  • Мнения: 23 379
Никитали,да си жива,здрава и мноооого щастлива!!!  bouquet  bouquet  bouquet

За обувките : аз съм чела и съветвана от лекари децата да прохождат боси у дома,а навън с мека и стабилна обувка,но в никакъв случай ортопедична,с разни фортове,връзки и тн. Стабилна обувка ще рече такава,която държи здраво крачето и не му позволява да бяга/както са сандалите да речем/.Дани проходи с маратонки на Адидас,меки,кожени,с лепки.Най-обикновен модел.
Юле,страхотен колаж,браво! Hug
Аз не можах да кача нова снимка на Саши.Изгубила съм си зарядното на фотапарата и нямам батерия. Crazy

Последна редакция: вт, 03 авг 2010, 09:33 от ДесиХ3

# 71
  • гр.София,кв.Овча купел
  • Мнения: 11
Добро утро,мами Hug
Честит рожден ден,Nikitali!!!
Желая ти от сърце,каквото си пожелаеш,да ти се сбъдне, да си много обичана, щастлива и много да те радват всички около теб!!!Хубав празник!

Силве и ние имаме ухажор hahaha Косьо се казва,няма толкова мило същество,гали я,успокоява я,а Йоана, не винаги е на кеф и го хапе,направо нямам думи...представям си като порасне каква ще е.
julianka,koлажа е страхотен,благодаря.
rumi73,честито ви зъбче,да ви е бяло и здраво Peace.За снимките-Алекс е много хубав,а хобитото ти... просто останах без думи,много добре се справяш.Ние с Йоана ,скоро заминаваме за Лесидрен,та може да ти дойдем на гости-на вкусна торта Wink
За обувките,нещо не схващам/може би,защото съм руса/кои обувки  на КК  са  с ортопедични стелки?

Последна редакция: вт, 03 авг 2010, 10:48 от dani-puh

# 72
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Честит рожден ден на Nikitali, с пожелание за много сбъднати мечти!

Юле, много е хубав колажа, браво!

Вчера ни изникна първото зъбче, което ни мъчеше от края на юни!!!
За обувки още не съм мислила, тъй като още е много нестабилен, но пък събирам инфо от вас момичета.

# 73
  • Мнения: 20
   bouquet Времето лети - опитай се да му подражаваш. Честит Празник Никитали  Hug  Heart Eyes
Дани Пух, ще кача снимките от срещата, не се бях сетила   Blush

julianka, много е хубав колажа  Grinning Писах ти на лични във фейса Wink

Руми-  Честито зъбче- да ги реди бели и здрави  Grinning

Ние вече имаме едното връхче от 9-тия зъб- кътник Crazy

# 74
  • Мнения: 377
Момичета, много благодаря за прекрасните пожелания!
Почерпете се за мое здраве

Общи условия

Активация на акаунт